Jump to content
Dogomania

Zmarznięty, brudny, samotny biegł jedną z głownych ulic Zamościa w zimny, listopadowy dzień. Teraz prosi o wsparcie, bo zaczyna wszystko od nowa. Bambosz zamieszkał we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 23.12.2023 o 12:50, Poker napisał:

Na jakie konto wpłacić kasę z bazarków?

 

Dnia 28.12.2023 o 17:54, Poker napisał:

Ponawiam pytanie. Chce zrobić przelew przed końcem roku.

 

Dnia 29.12.2023 o 01:28, Poker napisał:

zrobiłam przelew 90 zł z bazarków  na konto ZEA

Ojej, przeoczyłam, bardzo przepraszam.

Jest wpłata 90 zł (29.12.)- pięknie dziękujękwiat-ruchomy-obrazek-0133.gif

Link to comment
Share on other sites

Adopcją Bambosza są zainteresowane dwie rodziny  -  z Wrocławia i z Pszczyny:)

We Wrocławiu wizytę zgodziła się zrobić Poker, dzisiaj rozmawiałyśmy, bardzo dziękuję:).

Ponieważ rodzina ma teraz covid, więc wszystko przesunięte na ok. 10 dni.

W Pszczynie nie mam na razie nikogo do wizyty, miałam już spore problemy, gdy do domu w tamte strony jechał Lukier.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2023 o 18:04, Tola napisał:

Adopcją Bambosza są zainteresowane dwie rodziny  -  z Wrocławia i z Pszczyny:)

We Wrocławiu wizytę zgodziła się zrobić Poker, dzisiaj rozmawiałyśmy, bardzo dziękuję:).

Ponieważ rodzina ma teraz covid, więc wszystko przesunięte na ok. 10 dni.

W Pszczynie nie mam na razie nikogo do wizyty, miałam już spore problemy, gdy do domu w tamte strony jechał Lukier.

Z Jastrzębia-Zdroju do Pszczyny jest 28km (30min.samochodem)  Stowarzyszenie Psy Niczyje Jastrzębie Zdrój

Mam namiary na 3 osoby.

Także z Pszczyny jest Isiak mam namiary.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2023 o 20:10, Tola napisał:

Mnie też bardziej podobał się z dłuższymi kudełkami, dlatego bardzo prosiłam o pozostawienie dłuższej sierści, szczególnie na pysiu, bo wyglądał urokliwie. Dobrze, że są zdjęcia sprzed wizyty u fryzjera. Co do reszty to było zalecenie wetki -  stan skóry nie pozostawiał wyboru, to męka dla psa. 

Czasem dla zdrowia trzeba zrezygnować z urody 😉 a Bamboszek cudny jest i "przed" i "po" ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O Bambosza jest sporo zapytań, ale do większości z tych domów nie może jechać ze względu na problemy z zostawaniem samemu w domu. Być może takie zachowanie związane jest ze stresem i minie, gdy pies  poczuje się  bezpieczny (Bambosz bardzo źle znosi zmiany), a może pozostanie i trzeba będzie  pracować z lękiem separacyjnym. Obecnie mamy dwie rodziny - z Pszczyny i z Wrocławia,  do których Bambosz mógłby ewentualnie jechać; po wspólnych rozmowach na razie wizyta odbędzie się tylko we Wrocławiu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2024 o 18:12, Tola napisał:

Dzisiaj kolejny fajny domek z okolic Wrocławia odpadł ze względu na te problemy Bambosza.

Po raz kolejny proponuję Nemo, wysyłam zdjęcie i zapada cisza 😞

Chyba wszyscy oczekują psa urodziwego i łatwego zarazem.  Bambosz nie tylko może mieć problemy z zostawaniem samemu, ale i wyznacza granice przy pielęgnacji, a ona będzie całe życie u niego konieczna, jeśli nie ma wyglądać jak brudny mop. Musi mieć świadomy dom, a nie taki na ładne oczy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ech... niektóre "domki" to prawdziwy "koncert życzeń" 😉 ale wśród nich ten właściwy w końcu zadzwoni ❤️ 

Wiele lat doświadczenia nauczyło nas wszystkich tu na dogo, że na TEM domek czasem trzeba ( i warto!!!) długo czekać...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bambosz wczoraj był na kontrolnej wizycie. Jeszcze ma łojotok suchy i zmiany pozapalne na skórze. Zdecydowaliśmy się więc na kolejną kapiel leczniczą przed wyjazdem, żeby już nie robić kłopotu nowej rodzinie.  Miał wczoraj doczyszczone uszy i dostał druga dawkę Osurnii.

Trzymajcie kciuki za przystojniaka 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

No i jak? Pojechał?

DS Bamboszka zrobił na mnie świetne wrażenie.  Przywitały mnie 3 zadbane, piękne koty. Wszystkie z odzysku, uratowane od śmierci.

Oboje młodzi ludzie wychowali się w domach rodzinnych ze zwierzakami.

Koty mają świetne warunki do życia. Są karmione BARFem, są pod stałą opieką weterynaryjną, bo mają przewlekłe problemy zdrowotne.

Na moją informację o arytmii  śmiali się, że regularnie jeżdżą z kotem do kardiologa, to teraz pojadą jeszcze z psem.

Balkon osiatkowany, drapak, zabawki, miseczki i wymiennie na rękach lub kolanach właścicieli. A pan ciągle je całuje i mówi na nie dzieci.

Psa chcieli od dawna i jak zobaczyli Bambosza, to od razu zaiskrzyło. Oczywiście uwiodły ich oczy.

Pani pracuje zdalnie, czasem jedzie do biura, ale może zabrać ze sobą psa.

Za oknem jest pole kukurydzy, więc jest gdzie spacerować.

Nie sądziłam , że tak szybko pojadą po Bamboszka. Mam nadzieję, że dojechali szczęśliwie do domu.

Podałam z nimi do Jaagi manele i suchą karmę oraz puszki, których  nie zjadł Tofik.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Państwo zabłądzili po drodze i wrócili do domu. Przyjadą jutro.

Dnia 12.01.2024 o 00:59, Poker napisał:

Podałam z nimi do Jaagi manele i suchą karmę oraz puszki, których  nie zjadł Tofik.

Dziękuję, karma przyda się dla Nemo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2024 o 09:13, Poker napisał:

Ojej. Ale mumer. Mówiłam im, żeby jechali za dnia. Że ja się zgubiłam jadąc  do nich to rozumiem, ale oni młodzi?  

Mam nadzieję, że dzisiaj dojadą,  bo jajko tutaj zniosę😉 Proszę o kciuki dla Bamboszka; ze względu na problemy Bamboszka to nie jest prosta adopcja... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2024 o 12:18, Tola napisał:

Mam nadzieję, że dzisiaj dojadą,  bo jajko tutaj zniosę😉 Proszę o kciuki dla Bamboszka; ze względu na problemy Bamboszka to nie jest prosta adopcja... 

ok1.jpg.49331978c9f54aa70c9e2952dbffa7d4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...