Jump to content
Dogomania

Uratowany przed śmiercią w ostatniej chwili. Zagłodzony, zaniedbany, schorowany. Guz na prostacie, guz na szyi, chore nerki i tylko w oczach maleńka iskierka nadziei.....


Gabi79

Recommended Posts

Ostatnie dni spędziłam przy telefonie i wstępnie mam dobre informacje -  prawdopodobnie jest miejsce w hoteliku i co ogromnie ważne, jest sponsorka, która opłacałaby ten pobyt;  fundusze byłyby natomiast potrzebne na opłacenie leczenia i wszystkich potrzebnych zabiegów. Myślę, że jutro będę mogła napisać więcej i że będą to dobre informacje. Proszę o kciuki i o pozostanie tutaj  z psem, pomoc wciąż będzie bardzo potrzebna.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2023 o 22:05, Tola napisał:

Ostatnie dni spędziłam przy telefonie i wstępnie mam dobre informacje -  prawdopodobnie jest miejsce w hoteliku i co ogromnie ważne, jest sponsorka, która opłacałaby ten pobyt;  fundusze byłyby natomiast potrzebne na opłacenie leczenia i wszystkich potrzebnych zabiegów. Myślę, że jutro będę mogła napisać więcej i że będą to dobre informacje. Proszę o kciuki i o pozostanie tutaj  z psem, pomoc wciąż będzie bardzo potrzebna.

Dziękuję Tolu za informację i za, jak zawsze za ogromne zaangażowanie.

Mam nadzieję, że wszystko się uda.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2023 o 12:42, teresaa118 napisał:

sprobuje wyskrobac ze skarpetki 50 miesiecznie

Teresko, jesteś kochana ❤️, nawet nie wiem, jak Ci dziękować. Przepraszam, że jeszcze nie zaktualizowałam deklaracji, ale próbuję przekopać się przez fanty z bazarku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2023 o 14:42, Isiak napisał:

Ktoś robił porządki przed świętami. A jeśli nawet sam się wybrał na wycieczkę, to sadząc po jego stanie raczej nikt nie będzie go szukał. Może jednak warto ogłosić go na FB żeby ustalić właściciela, może ktoś kojarzyć psa, i dotrzeć do właściciela, żeby porzucenie, a przynajmniej takie zaniedbanie nie uszło mu płazem. Takie zagłodzenie i nieleczenie to przecież znęcanie się. Dopóki buraki nie będą karane, to tak będzie na porządku dziennym, bo przecież to "polska wiejska tradycja" 😞 

Przeniosę swoją deklarację po Gabi. Tylko 20 zł, ale grosz do grosza...

Isiaczku, pięknie dziękuję. 20,- to bardzo dużo

Ja już nie mam siły komentować tego, co robią niektórzy bezmózgowcy.

Tylko bym ich pod ścianę i ....

Dnia 6.12.2023 o 15:01, mgog napisał:

Czy on nie jest bardziej podhalanowaty zważywszy na sierść? Dam 100 zł jednorazowo, wpłacę na ZEA

mgog, dziękuję z całego serca w imieniu psiaczka

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2023 o 11:55, Poker napisał:

Jest już miejsce dla niego ?

Podesłałam link DS.owi Iskry/Figi. Powinien coś wpłacić  i będzie udostępniać na FB.

Bardzo dziękujemy w imieniu Fuksika, na pewno wsparcie na leczenie bardzo potrzebne.kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

Biedakowi chce pomoc parę osób wspomagających goldeny,  wypatrzyli go na FB, a  ponieważ  swoje psy umieszczają min. u p. Edyty, od razu z ich strony padła propozycja tego hotelu Psia Rodziana hotel dla psów  u psiej mamy .

W tym hotelu rok temu przebywała moja Sara, zabrana z łańcucha.

Pani Edyta prowadzi też od niedawna Hospicjum Starego psa https://www.facebook.com/profile.php?id=100090524468592

Zaproponowali, że będą opłacać pobyt Fuksa w tym hotelu, natomiast proszą o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia i zabiegów.

Myślę, że lepszej propozycji nie dostaniemy i ze warto z niej skorzystać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2023 o 18:48, Tola napisał:

Bardzo dziękujemy w imieniu Fuksika, na pewno wsparcie na leczenie bardzo potrzebne.kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

Biedakowi chce pomoc grupa osób wspomagająca goldeny,  wypatrzyli go na FB, a  ponieważ  swoje psy umieszczają min. u p. Edyty, od razu z ich strony padła propozycja tego hotelu Psia Rodziana hotel dla psów  u psiej mamy .

W tym hotelu rok temu przebywała moja Sara, zabrana z łańcucha.

Pani Edyta prowadzi też od niedawna Hospicjum Starego psa https://www.facebook.com/profile.php?id=100090524468592

Zaproponowali, że będą opłacać pobyt Fuksa w tym hotelu, natomiast proszą o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia i zabiegów.

Myślę, że lepszej propozycji nie dostaniemy i ze warto z niej skorzystać.

Dzięki Tolu za wieści.

Uważam, że to świetna propozycja.

A co z Fuksikiem, kiedy będzie mógł jechać?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2023 o 19:25, Gabi79 napisał:

Dzięki Tolu za wieści.

Uważam, że to świetna propozycja.

A co z Fuksikiem, kiedy będzie mógł jechać?

Fuks jest teraz 60 km od Zamościa, hotelik jest kolejne 50 km w drugą  stronę, trochę czasu to zajmie; wstępnie TZ planuje zawieźć go w poniedziałek.

Tego dnia wyjeżdża też Bambosz, ale mam nadzieję, że jakoś to uda się zgrać.

Nie mam jeszcze karty medycznej Fuksa, ale i tu jestem dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2023 o 19:36, Tola napisał:

Fuks jest teraz 60 km od Zamościa, hotelik jest kolejne 50 km w drugą  stronę, trochę czasu to zajmie; wstępnie TZ planuje zawieźć go w poniedziałek.

Tego dnia wyjeżdża też Bambosz, ale mam nadzieję, że jakoś to uda się zgrać.

Nie mam jeszcze karty medycznej Fuksa, ale i tu jestem dobrej myśli.

Wspaniałe wiadomości. Mam nadzieję, że zajmą się nim należycie i uda się podarować mu dobre życie bez bólu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...