Jump to content
Dogomania

Myszeczka 1.03.11 [*][*][*] Tarunia 4.12.09 [*][*][*] - Na zawsze w naszych sercach


Caragh

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tarunia miala czoraj gorszy dzien :-( Czesto ja bolalo i oddychalo :-( Mam nadzieje, ze dzisiaj jest lepiej. Wczoraj juz bylam tak padnieta, ze nie mialam sily, ale dzisiaj nadrabiam i wstawiam fotki :D

[B][COLOR="Navy"]MYSZUNIA[/COLOR][/B] - a ona zawsze lezy :evil_lol:
[IMG]http://images35.fotosik.pl/79/12834bbe8be8e769med.jpg[/IMG]

[B][COLOR="Navy"]TARUNIA[/COLOR][/B] - popatrzcie na jej nochalka :D Ciekawe czy zgadniecie co to :D
[IMG]http://images44.fotosik.pl/225/46672777f8fd6972med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Mam dziwne myśli bo mój pies zawsze czegoś szuka w kociej kuwecie:-?:evil_lol:

Witam o poranku:loveu:[/QUOTE]

Ciepło , ciepło :lol:

A Tarunia dzis nie czuje sie dobrze , boli ja ta buzinka i juz 2 razy dziennie podeje jej ten tramal :shake: Mam nadzieje ze ten jej stan jest chwilowy bo jak wiemy pogoda jest bardzo meteropatyczna i oby to tylko z tego powodu było to pogorszenie :shake:

A Myszunia tylko śpi ...

Link to comment
Share on other sites

:loveu::bye::bye::iloveyou::painting::kociak::painting::kociak:[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise]Justyniu trzymajc:loveu:ie sie kochane psiokocioludeczki cudne! Taruniu badz silna :loveu:Myszuniu najpiekniejsza istotko tys taka delikatniusia :loveu:przesylam gorace pozdrowienia i znow sie do was wybieram , ale nie dzis [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']Nie wiem czy uda mi się wpłacić jeszcze coś oprócz bazarku, ae mam nadzieję,że pieniądze z bazaru też się przydadzą.[/QUOTE]
Przy takiej ilosci tymczasow kazda zlotowka sie przydaje, slicznie dziekujemy :loveu::loveu:

No Madcat, te Twoje skojarzenia to prawie, prawie :D Tarunia z bialym noskiem mnie strasznie rozbawila ostatnio :loveu:

Mam nadzieje, ze to jednak przez pogode... Moj tez dzis caly dzien przespal (i ja tez, ale ciiii ;) ) A Tarunia jednak juz tyle przeszla, ze pogoda moze na nia silnie dzialac. Dzielna psiunieczko, trzymam kciuki, przesylam buziaki i mizianko :loveu: I dodam, ze juz za Wami tesknie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]J:loveu:ustyniu zyczymy wam kochani spokojniutkich i pieknych snow:loveu::loveu::iloveyou::iloveyou::bye::kociak::kociak::painting::painting::kociak:i do zobaczonka znow wy Anioleczki Justyniowe cudowne![COLOR=DeepSkyBlue]Taruniu rybenko buziaczko delikatne na noc i dla Myszuni tez buzianki i dla Pedrunia i dla Fibunia:buzi::buzi::Dog_run:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Nie bylo mnie pare dni, ale niestety Tarunia nie czuje sie dobrze. Dwa razy dziennie tramal, to juz ją musi niezle bolec. Biedna psinka. Justynko, co mowi wet? Wiem, ze zabrzmi trudno co teraz napisze, ale to nie jest męka dla suni?[/QUOTE]
Za moment jade do weta do Katowic do dr Gierka z połamana koteczką a popołudn jade do mojej Pani dr i nie wiem co na to powie , nie wiem czy zaleci zwiększenie dawki czy to czego sie tak bardzo boje :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...