Jump to content
Dogomania

W DS we Wrocławiu! ISKRA Ruda sunia pod moją opieką w BDT u Bożeny, mojej koleżanki.


Poker

Recommended Posts

Dnia 25.01.2023 o 20:35, Tyśka) napisał:

Mialam dzisiaj w nocy dwa zapytania o Iskre, u mnie Burzę. Jeden pan pytał m.in. dlaczego sunia jest tak daleko, a drugi o relacje z dziećmi. Obaj doczytali jednak, że trzeba dzwonić pod wskazany numer i napisali, że to zrobią.

Dzwonił jeden pan, z Krakowa, wszystko przekazałem Poker. 

Link to comment
Share on other sites

Rodzinka odwiedziła Iskrę.

Była razem z sunią i  koleżanką na 1,5 godzinnym spacerze.  Każdy  ją prowadził po kawałku. Najbardziej zaangażowany był 13. letni chłopak. Iskra zachowała się bardzo dobrze.

Mają jutro zadzwonić do mnie.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2023 o 19:22, Poker napisał:

Rodzinka odwiedziła Iskrę.

Była razem z sunią i  koleżanką na 1,5 godzinnym spacerze.  Każdy  ją prowadził po kawałku. Najbardziej zaangażowany był 13. letni chłopak. Iskra zachowała się bardzo dobrze.

Mają jutro zadzwonić do mnie.

Czyli nadal kciuki potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Już możecie puścić kciuki. Pomogły.

Zdradzę teraz tajemnicę kto adoptuję Iskrę.

Pańcią suni będzie młoda kobieta, którą znam od dziecka i mówi do mnie ciociu.  Przez wiele lat byliśmy bliskimi sąsiadami z jej rodzicami. Dzieci i męża też znam.

Iskra zamieszka niedaleko mnie, w domku z ogródkiem. Przyszła pańcia pracuje głównie z domu, więc sunia rzadko kiedy i na krótko będzie sama. Oboje rodzice lubią dużo spacerować. O sytuację bytową nie martwię się.

Rodzice przyszłej pani zgodzili się opiekować Iskrą podczas krótszych wyjazdów rodziny.

Iskrę odbiorą 19 lutego, bo wyjeżdżają na ferie i bez sensu byłoby brać sunię na 2 tygodnie, a potem znowu ją oddawać na przechowanie.

Mimo znajomości, jadę do nich na wizytę przedA, bo chcę omówić z całą rodziną niektóre sprawy no i sprawdzić ogrodzenie.

  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 13:49, Poker napisał:

Już możecie puścić kciuki. Pomogły.

Zdradzę teraz tajemnicę kto adoptuję Iskrę.

Pańcią suni będzie młoda kobieta, którą znam od dziecka i mówi do mnie ciociu.  Przez wiele lat byliśmy bliskimi sąsiadami z jej rodzicami. Dzieci i męża też znam.

Iskra zamieszka niedaleko mnie, w domku z ogródkiem. Przyszła pańcia pracuje głównie z domu, więc sunia rzadko kiedy i na krótko będzie sama. Oboje rodzice lubią dużo spacerować. O sytuację bytową nie martwię się.

Rodzice przyszłej pani zgodzili się opiekować Iskrą podczas krótszych wyjazdów rodziny.

Iskrę odbiorą 19 lutego, bo wyjeżdżają na ferie i bez sensu byłoby brać sunię na 2 tygodnie, a potem znowu ją oddawać na przechowanie.

Mimo znajomości, jadę do nich na wizytę przedA, bo chcę omówić z całą rodziną niektóre sprawy no i sprawdzić ogrodzenie.

Wiedziałam, że tak będzie, nie mogło być inaczej:)

Bardzo się cieszę.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...