Jump to content
Dogomania

Inka i jej szczeniak Usia – niechciane, porzucone na podzamojsiej wsi, czy w niedalekiej przyszłości staną się dla kogoś całym światem? Inka zamieszkała we Wrocławiu, a Usia w Dobrzykowicach pod Wrocławiem:):):):)


Tola

Recommended Posts

  • Tola changed the title to Inka i jej szczeniak Usia – niechciane, porzucone na podzamojsiej wsi, czy w niedalekiej przyszłości staną się dla kogoś całym światem? Inka zamieszkała we Wrocławiu, a Usia w Dobrzykowicach pod Wrocławiem:):):):)

Faktura min. za pobyt Inki i Usi u szafirków 731 zł : Inka - hotel 250zł + czipowanie40zł, razem 290 zł; Usia - hotel 340 zł + szczepienie i czipowanie 90zł razem 430zł;  Karma dla Usi i Bąbka -  208zł i Inka + Piksel 193zł, razem 401 zł. Plus z  konta Alaskan poszło 390zł. 

received_520584363254294.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Sunie mają swoje super domy, bez pomocy dogomaniaków nic by się nie zadziało. 🥰🥰🥰 Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy od początku kibicowali dziewczynkom z Roztocza,  dziękujemy za bazarek transportowy, za wsparcie finansowe, za pomoc w ogłaszaniu i za odwiedzanie suniek tutaj na tym wątku.  Szafirkom  dziękujemy za opiekę 🥰🌹🥰

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inka zaklimatyzowała się, daje p. Ani mnóstwo radości i czułości, świetnie dogaduje się z rezydentką Tosią,  natomiast przeżywa chyba  stres separacyjny. I informacje od p. Ani o tych lękach : Przez pierwszy tydzień nic nie niszczyła, była bardzo spokojna, w drugim tygodniu zaczęła niszczyć, pogryzła mi buty, ładowarkę i parę drobnych rzeczy, zastanawiam się czy to nie stres separacyjny, bo jak jestem w domu to jest bardzo grzeczna, nic nie niszczy i wszędzie za mną chodzi. Zostawiam jej psie zabawki do gryzienia, ale ona woli moje rzeczy😆.  😊 Kule ze smaczkami juz obie dostaly, żeby sobie nie podbierały to jej zajmuje chwilę.  Musi się wzmocnić psychicznie i zrozumieć, że ma już dom i nie musi się bać ze go straci. Zaczynam powoli szkolenie, to bardzo psy wzmacnia psychicznie i buduje więź z właścicielem, będzie dobrze jestem dobrej myśli. Sunia jest urocza 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 12.01.2023 o 19:55, Alaskan malamutte napisał:

Pani napisałala mi też, że sunia bywa niegrzeczna..atakuje mlodszą córkę i dwa razy ugryzła pana...

Co znaczy "atakuje"?

Rzuca się z warkotem i złością? Gryzie dotkliwie?

Pytam, bo mam sukę, która porozumiewa się za pomocą pyska, radośnie podgryza, czasem mocno, bez złej woli. Moja wetka ma podobnego w zachowaniach psa (sznaucer olbrzym). Mnie to nie przeszkadza, wetce też, słowo korekty wystarcza. Może ta mała też taka jest.

Link to comment
Share on other sites

Perełka Rozi podgryza zabawowo. Tak zaczepia z uśmiechem na twarzy. Mój Tobi ( szanucer) też bawi się ze mną w podgryzanie. Poprzedni pies -Dyzio ( też sznupek) szczypał mnie ale to było z sympatii.

Mnie się ta zabawa bardzo podoba 🙂 A Perełka to dowcipkuje przy tym 🙂 Ma poczucie humoru 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo się cieszę, że są takie dobre informacje z domu Usi.

Dziewczynka słodka,lubię takie zwyczajne czarnulki💜.

Ja też dzisiaj dzozmawialam z panią Anią; Inka jest kochana, bardzo pojętna, wszystkie problemy zostały pokonane oprócz wykradania jedzenia.

Inka jest wielkim łakomczuchem, na spacerach pani już sobie  z tym radzi, natomiast w domu jeszcze nie zawsze. 

Sunia jest bardzo skoczna i potrafi podkraść smakołyki z najwyższych półek.

Jak będą zdjęcia,  to podrzucę tutaj. 

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze taka wiadomość: Dzień dobry, przesyłam fotki z dzisiejszego wiosennego spaceru. Inka ma się dobrze, chodzi już bez smyczy, oczywiste w bezpiecznych miejscach, bardzo ładnie wraca na komendę. Sunie bardzo się polubiły , to uroczy widok jak razem się bawią w domu i na dworze . Pozdrawiamy wszystkich 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...