Jump to content
Dogomania

Inka i jej szczeniak Usia – niechciane, porzucone na podzamojsiej wsi, czy w niedalekiej przyszłości staną się dla kogoś całym światem? Inka zamieszkała we Wrocławiu, a Usia w Dobrzykowicach pod Wrocławiem:):):):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 31.10.2022 o 20:22, Tola napisał:

Wizyta będzie pod koniec tyg. 

To kciuki zaciskam. 

Takie pytanie na OLX o Bąbelka: 

Proszę mi powiedzieć, czy mamy zdj rodziców aby mieć pogląd na wielkość pieska? Hotel znajduje się dość daleko od mojego miejsca zamieszkania jak i od Szczecina. Więc chciałbym się dowiedzieć o jak najlepszym sposobie transportu Bambiego gdyby wszystko się udało z adopcja.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 20:23, Alaskan malamutte napisał:

To kciuki zaciskam. 

Takie pytanie na OLX o Bąbelka: 

Proszę mi powiedzieć, czy mamy zdj rodziców aby mieć pogląd na wielkość pieska? Hotel znajduje się dość daleko od mojego miejsca zamieszkania jak i od Szczecina. Więc chciałbym się dowiedzieć o jak najlepszym sposobie transportu Bambiego gdyby wszystko się udało z adopcja.

Rozmawiałyśmy na ten temat....

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że ma coś do gryzienia. Rozmawialiśmy o  wymianie mleczaków i potrzebie gryzienia. Śmiali się, bo ich młodsza córcia właśnie też wymienia zęby.

I jeszcze raz potwierdziło się, że na ludziach największe wrażenie robią psie oczy. Pani mówiła, że jak zobaczyła oczy Usi, to przepadła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 09:42, Poker napisał:

Fajnie, że ma coś do gryzienia. Rozmawialiśmy o  wymianie mleczaków i potrzebie gryzienia. Śmiali się, bo ich młodsza córcia właśnie też wymienia zęby.

I jeszcze raz potwierdziło się, że na ludziach największe wrażenie robią psie oczy. Pani mówiła, że jak zobaczyła oczy Usi, to przepadła.

Pani od Inki też tak powiedziała🙂. Podobała się jej jeszcze jedna sunia gdzieś na olx, ale wybrała Inkę ze względu na jej oczy🙂 Widocznie obie dziewczyny urzekły swoje rodziny  pięknym spojrzeniem 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja mam wieści z domu Ineczki 🙂 Inka ma się dobrze, już się przyzwyczaiła do nas i nowego miejsca, świetnie dogadała się z drugim psem. Jest urocza, cały czas się przytula, a tego jej nie żałuję i z miłością patrzy na człowieka. Problem jest tylko z podkradaniem jedzenia, nie mogę się nawet odwrócić, bo ściąga jedzenie ze stołu, kuchnia cały czas zamknięta, bo też kradnie jedzenie, nawet pierogi i chleb. Mam nadzieję, że jej to przejdzie z czasem. Ogólnie wszystko jest dobrze, dobrze się zaaklimatyzowała.Bardzo lubię jak Inka wtula się we mnie jak leżę na łóżku, to urocze🥰  obie sunie są wtedy przytulone, cieszę się, że nie są o siebie zazdrosne i zgodnie obie tak leżą, trudno mi wtedy zrobić zdjęcie, choć chciałabym. Pracuję z Inką nad samokontrolą, to podstawa przy oduczeniu podkradania, idzie jej coraz lepiej, jest nastawiona na współpracę, a widok smakołyków dodatkowo ją dopinguje 😅. Niedługo zacznę ją szkolić, już zwraca uwagę na mnie jak na przewodnika, to dobrze wróży, jest delikatna dlatego muszę pracować powoli i łagodnie . To mądra i urocza sunia,  skradła dzisiaj serca mojej rodziny, która ją   poznała. Cieszę, że Inka jest ze mną😊, daje mi dużo radości, moja Tosia też zadowolona, bo świetnie się dogadują, na spacerach wspólnie węszą i jest im raźniej jak zostają same😀 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj dostałam taką wiadomość: Właśnie wróciłyśmy z długiego spaceru, pierwszy raz puściłam Inkę na zamkniętym psim wybiegu, wybawiła się super😁 jest bardzo szybka i zwrotna, psy mialy kłopot żeby ją do gonić, nawet chart😆 ładnie zwraca uwagę na przewodnika, reaguje na zawolanie😁. Początkowo chodziła za właścicielami psów, chcąc wyłudzić  smaczki, ale po 30 min ignorowania, o które ich prosiłam, dala za wygraną i zaczęła bawić się z psami. Wróciły do domu zdyszane, ale szczęśliwe 😊. Chciałam nagrać filmik, ale za szybko biegała😆i nie dadążalam  i zmierzch się już robił. Pozdrawiamy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...