Jump to content
Dogomania

Inka i jej szczeniak Usia – niechciane, porzucone na podzamojsiej wsi, czy w niedalekiej przyszłości staną się dla kogoś całym światem? Inka zamieszkała we Wrocławiu, a Usia w Dobrzykowicach pod Wrocławiem:):):):)


Tola

Recommended Posts

Jakiś zły czas nastał, ludzie nie słuchają co się do nich mówi, nie czytają ze zrozumieniem ogłoszeń, a potem szaleją. Wszystkich chętnych na psa przy wysyłaniu ankiety informujemy, że jej wypełnienie nie gwarantuje adopcji, a i tak zdarzają się takie przypadki jak teraz  przy Usi. Ja dzisiaj miałam  zapytanie o Inkę i Usię  -  pani była oburzona, że nie znam całej historii psów, które ogłaszam.😏

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź na OLX

Jestesmy 4 osobową rodziną spod Wrocławia, mieszkamy w bliźniaku ze sporym ogrodem i bardzo chcemy zaopiekować się suczką. Mieszkamy na spokojnym osiedlu, wokol sporo terenów spacerowych:) będzie jej u nas dobrze:)

Nazywam sie Ewa S.....

 

Może akurat?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2022 o 08:21, Poker napisał:

Dostałam odpowiedź na OLX

Jestesmy 4 osobową rodziną spod Wrocławia, mieszkamy w bliźniaku ze sporym ogrodem i bardzo chcemy zaopiekować się suczką. Mieszkamy na spokojnym osiedlu, wokol sporo terenów spacerowych:) będzie jej u nas dobrze:)

Nazywam sie Ewa S.....

 

Może akurat?

Może...niech zadzwoni

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2022 o 13:47, Poker napisał:

zrobię

Państwo zadzwonili dzisiaj. Są zdecydowani na Usię. 

Panstwo mieszkają w domku jednorodzinnym. Tzw bliźniaku. W domu pan, pani i dwie dziewczynki 7 i 13 lat. Inicjatorem adopcji jest pani. Wszyscy się zgadzaja na psa. Dzisiaj rozmawiałam z panem ktory powiedzial ze jezeli potrzeba potwierdzenia zgody krwią to jest gotowy😁

Wysyłamy ankietę. Jeśli wszystko bedzie dobrze to poproszę Ciebie Poker o wizytę.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 16:44, Alaskan malamutte napisał:

Ankieta dotarła. Poker, bardzo proszę o wizytę!! Namiary wysyłam na PW

Kciuki na pokład!!!

 

Dnia 30.10.2022 o 20:44, Poker napisał:

Jestem umówiona jutro na 14.

Kciuki zaciśnięte mocno, 14-ta coraz bliżej....

Link to comment
Share on other sites

Cosik napiszę o rodzince.

Mama, tato i 2. córcie - 13 i 7 lat. Cała rodzinka miła, ciepła.

Pani już nie może wytrzymać, tak chce mieć u siebie Usię. Dziewczynki też, no i pan domu jest bardziej wyważony, ale też się cieszy.

Na tyle nie mogą wytrzymać, że na propozycję Szafirki, by odebrali sunię dziś, podjęli natychmiast decyzję, że wsiadają w samochód i jadą po nią.

Państwo mieszkają w ładnej , podwrocławskiej miejscowości dokąd przeprowadzili się niedawno.

Usia będzie miała spacery i bieganie po ogródku. Uprzedzałam, że może kopać dołki, ale panią to nie zraziło.

Pani myśli też o pójście  z Usią do przedszkola, które mają w pobliżu.

I co jeszcze ważne. Pani pracuje z domu, więc będzie mogła czuwać nad sunią i przyuczać do czystości.

Są obiecane zdjęcia i filmiki.

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...