Jump to content
Dogomania

Imienny dla psa, o którym niewiele wiadomo, ale to, co wiadomo woła głośno o POMOC! :( Zajrzyjcie proszę, uratujmy kolejne sponiewierane psie istnienie.. Do 1 X g. 23.00 - Psiaczek ma na imię Agat! :)


agat21

Recommended Posts

Dnia 2.10.2022 o 01:03, agat21 napisał:

I teraz jeszcze muszę Was prosić o ogromne kciuki, żeby nasz Agat opuścił wreszcie schron 🙂👍

Tobie kochana Agatko dziękuję szczególnie gorąco.
Pomimo rozlicznych obowiązków

zorganizowałaś bazarek
dla tego biedaka

482233086_dzikujzserca2.gif.6e5b98a7e1aa5da7dceac62c73de2f31.gif

Po cichu powiem Ci, że coś drgnęło w kwestii hotelu dla naszego Agata. Byłaś inspiracją dla jego imienia  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że tyle dobrych ludzi wzięło udział w bazarku, dziękuję za dobre słowa. A najbardziej cieszę się, że coś drgnęło w sprawie hotelu.

Rozliczenie i podsumowanie zrobię dziś, tylko muszę trochę ogarnąć swoje sprawy po wyjeżdzie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2022 o 14:15, agat21 napisał:

Bardzo się cieszę, że tyle dobrych ludzi wzięło udział w bazarku, dziękuję za dobre słowa. A najbardziej cieszę się, że coś drgnęło w sprawie hotelu.

Rozliczenie i podsumowanie zrobię dziś, tylko muszę trochę ogarnąć swoje sprawy po wyjeżdzie

Zaczynam mieć nadzieję, choć nie wiem o co chodzi...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pierwsze wpłaty, mimo, że nie rozsyłałam jeszcze pw. Za dużo rzeczy ostatnio mi się zadziało, a i psiak nie wiadomo kiedy wyjedzie ze schronu. Także serdecznie dziękuję za wpłaty, pozostałe osoby proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2022 o 13:05, agat21 napisał:

Dziękuję za pierwsze wpłaty, mimo, że nie rozsyłałam jeszcze pw. Za dużo rzeczy ostatnio mi się zadziało, a i psiak nie wiadomo kiedy wyjedzie ze schronu. Także serdecznie dziękuję za wpłaty, pozostałe osoby proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

Także dziękuję i także mam obawy odnośnie wpłacania. Piękne imię, za które bardzo dziękuję, ale martwię się o wyjście Agata ze schronu  😞  To już 3-cie podejście do hotelu, który wyraził chęć przyjęcia Agata i trzeci hotel spalony. Nie zliczę ile telefonów wykonałam i odpowiedź była - nie ma miejsca  😞  Oczywiście nie odpuszczam, ale jak długo to potrwa? Nie tak łatwo jest znaleźć hotel, który go przyjmie, a jak już, to z różnych powodów odpada  😞  
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...