Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Dnia 2.09.2022 o 13:11, Tyśka) napisał:

Marika jest przecudna. Pewnie ubiegalabym się o adopcję, gdybyśmy już szukali koleżanki dla naszego :). Ale to jeszcze nie czas.

Anula poprosila mnie o ogłoszenie, z przyjemnością ogłoszę sunię. Zrobię na Wrocław. Być może za chwilę, jest cień szansy, że córcia zaraz zaśnie 😉

Tysia,bardzo dziękuje.

Marisa będzie miała we wtorek sterylizację.Trzymajmy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 13:38, Anula napisał:

Tysia,bardzo dziękuje.

Marisa będzie miała we wtorek sterylizację.Trzymajmy kciuki.

Napisałam w ogłoszeniu, że jest już wysterylizowana aby za chwilę nie edytować- mniejsze ryzyko, że wyłapią że Marika ma kilka ogłoszeń. 🙂 trzymam kciuki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 13:59, Alaskan malamutte napisał:

Niestety...czekalam na odowiedź...

Nie wiedziałam na jakie miasto o na kogo telefon

Tola zrobiła na Katowice;Tyśka) na Wrocław to może na Kraków.Kontakt na Tolę,jeżeli się zgodzisz to może być także na Ciebie.

Koszt pokryję ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Jak będziecie rozmawiac z domami dla Marisy, to już Toli o tym wspominałam, że ona jest bardzo skoczna. Siedzi ciągle na parapetach i obserwuje, co się dzieje na zewnątrz. Trzeba o tym wspomnieć ludziom, żeby nie skończyła tragicznie. My uchylamy tylko okna od góry, ale trzeba koniecznie pamiętać o tym, zeby ludzie nie zostawiali otwartych okien, gdyby mieszkali wyzej. No i doniczki z roslinami też załatwiła na tychże parapetach. Poza tym nie niszczy, widocznie jej przeszkadzały.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wpłaty za całą rodzinkę.

Czy jest jakiś odzew z ogłoszeń Marisy? Dzis na 15.00 ma sterylizację w Jastrzębiu-Zdroju. Niestety p. Lucyna jest na urlopie, ale p. Agata robi super zabiegi, tylko dalej trzeba jechać, co jest bardziej kłopotliwe przy dwóch kursach.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.09.2022 o 09:17, Anula napisał:

Jak Marisa czuje się po sterylizacji?Czy wszystko w porządku?

Marisa ma zrobione 3 ogłoszenia wyróżnione (Wroclaw;Katowice;Kraków)

Tak, wszystko w porządku. Wczoraj było znaczne opóźnienie w przychodni z zabiegami i Andrzej wrócił z nią dopiero po 19.00. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...