Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Dnia 31.07.2022 o 11:11, Alaskan malamutte napisał:

Marvel im skradł serce. ankietę już wypełnili, jest ok

To byłoby fajnie, jakby miałł dom. Może Aska7, kiedy w tygodniu będzie tu jechać zabrałaby go ze sobą i przekazała na trasiew drodze do domu ?

Dnia 31.07.2022 o 11:12, Alaskan malamutte napisał:

Mam też sporo zapytań o Missi i Mikusia, ale domków z tego nie będzie. 

Domyślam się głupich zapytań. Takie cudne szczeniaki,to pewnie wielu będzie się interesować.  Może jednak wkrótce zadzwonią TE domki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 11:41, Ewa Marta napisał:

Najlepiej chyba na konto ZEA, jeśli dla całej rodzinki 

    Dobrze

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z DOPISKIEM " 6 szczeniaków z Łukowej od Nadziejka z baz."

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać, że po odrobaczeniu w kale pojawiły się glisty. Jesli któreś maluchy mają  jechać w najbliższym czasie do domów, to trzeba ludzi uprzedzić o konieczności kolejnych odrobaczeń i najlepiej podać wcierkę Advocate, który likwiduje ostatnie stadium larwalne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 17:36, Onaa napisał:

A o Madraska nikt nie pyta ? On taki słodki ciaptuś, wygląda jak mniejszy labradorek.

No nikt nie pyta. Ale ja z doświadczenia wiem, że jak jest czarny gładkowłosy szczeniak, to musi trochę poczekać na domek i na konesera takiej urody, chyba że ktoś tak się zakochać, jak rodzina Kimbo😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po konsultacji z Anulą i Alaskan podjęłyśmy decyzję, że Marika zostaje u Jaaga. Ona swoje już przeszła, jest bardzo związana ze szczeniakami, a kolejna zmiana miejsca i do tego nagła utrata wszystkich dzieci byłaby dla niej kolejnym wielkim stresem.  

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 18:24, Tola napisał:

Po konsultacji z Anulą i Alaskan podjęłyśmy decyzję, że Marika zostaje u Jaaga. Ona swoje już przeszła, jest bardzo związana ze szczeniakami, a kolejna zmiana miejsca i do tego nagła utrata wszystkich dzieci byłaby dla niej kolejnym wielkim stresem.  

To dobra decyzja. Służąca całej rodzince♥️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...