Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

To nie jest  Nusia ...

Nusia nie ma ogonka...

Widziałam tę sunię, codziennie przeglądam różne strony o zaginionych psach i na jej widok też serce o mało mi nie wyskoczyło, ale to nie moja malutka.

Psów i suczek podobnych do Nusi znalazłam na różnych stronach kilkanaście, ale Nusi wciąż nie ma. ..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2023 o 14:07, Aldrumka napisał:

przeoczyłam ten szczegół, przepraszam

 

Dnia 2.08.2023 o 14:08, Tola napisał:

Do schroniska w Chełmie trafiła ta suczka znaleziona na drodze. Pytałam o ogonek, miałam nadzieję...

Dziękuję Wam że też szukacie Nukusi ❤️

Ja momentami tracę nadzieję, ale wciąż przeglądam strony o zaginionych/znalezionych psach licząc na cud...

Nie umiem sobie poradzić z tym że zaginęła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2023 o 14:13, limonka80 napisał:

 

Dziękuję Wam że też szukacie Nukusi ❤️

Ja momentami tracę nadzieję, ale wciąż przeglądam strony o zaginionych/znalezionych psach licząc na cud...

Nie umiem sobie poradzić z tym że zaginęła.

Ja też ciągle o niej myślę i o Grafciu. Niewiedza jest najgorsza...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

To pierwsze od dziewięciu lat święta bez Dżekusia ....💔

Rok temu był jeszcze z nami... Choć miewał lepsze i gorsze chwile, choć bywał już czasem w swoim świecie, to wciąż jeszcze wracał i wciąż cieszył się z wielu rzeczy, przytulałał, merdał tym swoim puchatym ogonkiem i uśmiechał ....

Był, mogłam Go dotknąć, przytulić, obiecać że wszystko będzie dobrze ... Ale ten czas już minął bezpowrotnie.

Teraz nie ma ani Dżekusia, ani Nusi ...

Nie ma dnia, żebym o Nich nie myślała i nie tęskniła.  

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.12.2023 o 22:29, limonka80 napisał:

To pierwsze od dziewięciu lat święta bez Dżekusia ....💔

Rok temu był jeszcze z nami... Choć miewał lepsze i gorsze chwile, choć bywał już czasem w swoim świecie, to wciąż jeszcze wracał i wciąż cieszył się z wielu rzeczy, przytulałał, merdał tym swoim puchatym ogonkiem i uśmiechał ....

Był, mogłam Go dotknąć, przytulić, obiecać że wszystko będzie dobrze ... Ale ten czas już minął bezpowrotnie.

Teraz nie ma ani Dżekusia, ani Nusi ...

Nie ma dnia, żebym o Nich nie myślała i nie tęskniła.  

 

 

Jak ja dobrze wiem, co czujesz......

Przytulam ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...