Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

W niedzielę minęły dokładnie trzy miesiące od śmierci mojego Dżekusia ... 

Wciąż nie mogę uwierzyć, że tyle czasu Go już nie ma, cały czas łapię się na tym, że odruchowo mówię i myślę o nim jakby był z nami. Tęsknię za Nim strasznie. 

 

Tak było kilka tygodni po adopcji - już nie był przerażony, ale jeszcze niepewny co Go czeka, i nie wiedzący, że można  cieszyć się życiem 

xxxx.jpg

ddd2.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2023 o 14:25, Gabi79 napisał:

Ale się wzruszyłam, łzy mi lecą strumieniami.

Limonko, dałaś Dżekusiowi wszystko, co najlepsze, dzięki Tobie był najszczęśliwszy na świecie.

Dziękuję Ci za to z całego serca.

Dziękuję Ci.

Dżekuś był z nami prawie 9 lat, to był przekochany i przedobry pies. Mimo że  mocno doświadczony we wcześniejszym życiu, potrafił ponownie zaufać ludziom i kochać tak, jak tylko pies potrafi ... 

Czuł że też mocno Go kochamy, i w jego oczach było zawsze tyle oddania, tyle miłości a do tego bijąca z nich radość. 

Mam nadzieję, że był tak szczęśliwy z nami, jak my z Nim ❤️.

 

Dnia 10.05.2023 o 17:23, elik napisał:

Płaczę razem z Tobą Bożenko   😭  Tęsknota za ukochanym czworonogiem jest strasznie bolesna i nic nie jest w stanie jej wyciszyć  😞   

Pożegnaliśmy już wcześniej inne psiaki, ale moja rozpacz po stracie Dżekusia jest jakaś inna, taka straszna, rozrywająca od środka ... Sama tego nie rozumiem, zdaję sobie przecież sprawę, że kiedyś musiał przyjść czas pożegnania, a mimo to wciąż jestem niepogodzona z Jego odejściem, oprócz żalu i smutku jest we mnie bunt i złość, niezgoda na to że odszedł ...

 

Dnia 10.05.2023 o 22:15, agat21 napisał:

Widać po zdjęciach jak długą drogę przebyliście razem. I to jest bezcenne.

Dziewięć lat, kawał czasu, do tego to był taki wspaniały czas ...

Wspaniały czas - zarówno wtedy, gdy był w pełni sił (mimo że miał już 10 i więcej lat) gdy wszędzie z nami jeździł, tyle z nami zwiedził, tyle miejsc zobaczył, a także wtedy, gdy już sił ubywało, słuch i wzrok zaczął zawodzić, łapki odmawiać posłuszeństwa, kiedy zamiast zabawy i wyjazdów, więcej było spokojnego bycia razem, przytulania, drapania za uszkiem ...

Wspaniały także wtedy, (choć już podszyty lękiem przed nieuniknionym) gdy Dżekunio stał się już prawie całkiem bezradny, zdany na człowieka który nakarmi, wyniesie na spacer, zmieni podkład, umyje brzuszek i futerko, przytuli i powie że wszystko będzie dobrze ...

Wspaniały i bezcenny, bo wtedy wciąż jeszcze wspólny czas ...   

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nusia zaginęła.

Po powrocie ze spaceru została z innymi psami w ogrodzie, gdy nie po dłuższej chwili nie weszła do domu i nie przybiegła na zawołanie zaczęto szukać, i okazało się że Nusi nie ma. 

Nie wiadomo jak i po co się wydostała.

Nuuka trzymała się zawsze domu i opiekunki, tuż po przyjeździe przesiadywała przy ogrodzeniu, ale już od dawna tego nie robiła , a nawet wtedy nie próbowała się wydostać.

Szukamy Nusi, zawiadomione są okoliczne schroniska, w tym Paluch, firmy i urzędy gmin - na ich stronach są posty o zaginięciu. Obdzwoniłam chyba sto przychodni w promieniu 50 km, wysyłałam im maile ze zdjęciem małej, zgłosiłam zaginięcie Nusi do fundacji Trop. 

Wolontariusze pomagający w hotelu szukają Nusi w terenie, objeżdząją okoliczne miejscowości, są papierowe ogłoszenia i  nic, ani śladu, jakby zapadła się pod ziemię ....

Trzymajcie proszę kciuki, ona musi się znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie na stronach fundacji Trop :https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0zTArfGnM5DtxVv7ArzD3DFT4pq3iKp1JK2oajtCLa2aeeusuDy57gqEqcjN9JnMTl&id=100064654332979

💥 Stefanowo gm. Lesznowola 💥

13/06 zaginęła na spacerze na polu w okolicy ulic Cicha, Malinowa, Urocza.
Ma na imię Nuka. Waży ok 10 kg.
Nie ma ogonka, sierść krótka, szaro-brązowa. 

Sunia jest łagodna ale troszkę lękliwa.
Od września 2022 była w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...