Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

Dnia 17.10.2023 o 09:01, Alaskan malamutte napisał:

Tak Elu...na TAKIM minusie jest na moim koncie...☹️

Są też wpĺaty na konto ZEA...

Tola wszystko zapisuje...

Czyli w sumie jaki jest stan finansów Drugiego biorąc pod uwagę środki na obu kontach?

EDIT
Szukam najuboższych psiaków, bo chcę rozdzielić kasę pozostałą po psiaczkach, które już jej nie potrzebują.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2023 o 09:10, elik napisał:

Czyli w sumie jaki jest stan finansów Drugiego biorąc pod uwagę środki na obu kontach?

EDIT
Szukam najuboższych psiaków, bo chcę rozdzielić kasę pozostałą po psiaczkach, które już jej nie potrzebują.

Elu. To jest Dylan...

Nie pilnuję wpłat na konto ZEA. Robi to Tola bardzo skrupulatnie. Jak tam się nazbiera na opłatę faktury to jest placone z konra ZEA.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2023 o 09:23, Alaskan malamutte napisał:

Elu. To jest Dylan...

Nie pilnuję wpłat na konto ZEA. Robi to Tola bardzo skrupulatnie. Jak tam się nazbiera na opłatę faktury to jest placone z konra ZEA.

 

Sorki, oczywiście  Dylan  🙂  Dzięki  Asiu za wyjaśnienie  🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zaraz zrobię przelew dla Dylana za październik i listopad na konto ZEA. Dorzucę troszkę więcej, jednorazowo .  Przepraszam za opóźnienie ale mam trudną sytuację (chorobową) w domu i na dodatek nowego psiaka. Ktoś wyrzucił go z samochodu , na polach, blisko domu mojego syna i tak trafił do nas. Poszukiwania właściciela nic nie dały .
Zrobię też przelewy na konta pozostałych „moich” psów. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...