Jump to content
Dogomania

Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC, NIE MA KOMPLETU DEKLARACJI


Recommended Posts

Dnia 22.01.2023 o 10:24, Tyśka) napisał:

Dzieciaki:) 

Aldrumko, dziękuję za bazarek. ♡

Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz. Jeszcze muszę zaktualizować rozliczenie,  nie wiem kiedy znajdę chwilę. Mam dziecko chore, nie wiem czy nie skończy się szpitalem.

Oj, dobre myśli dla ćóreczki oby szybko wyzdrowiała

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2023 o 15:38, Aldrumka napisał:

Oj, dobre myśli dla ćóreczki oby szybko wyzdrowiała

Dziękuję, od soboty nie zmrużyliśmy ani na chwilę oka. Dzisiaj lekarka powiedziała, że taki paskudny wirus i może taki stan choroby utrzymywać się przez tydzień. 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2023 o 16:23, sunnynight napisał:

Też bym wolała Babucia niż Melę, z całym szacunkiem  😄

Bardziej chodzilo mi o to, że ogloszeń o sprzedaży prosiąt i świń jest cale mnóstwo na olx i głupie wydaje mi się pytać o zakup świni, ktorą widzi się na zdjeciach luzem ze stadem psów. Można założyć, że taki osobnik nie jest do sprzedania 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2022 o 15:21, elik napisał:

Moja znajoma Agnieszka wpłacała co miesiąc 20,00 zł na Micha, który w ubiegłą sobotę pojechał do DS.  Od grudnia przekażę deklaracje dla Melci. Myślę, że Michowi nie będą już potrzebne.
Proszę o nr konta.

Ale wstyd   702867905_gifzawstydzony.gif.a84ec4f53e40c8ee49e4f0048201c73b.gif   Kompletnie zapomniałam o tej deklaracji, a nawet styczniowe pieniądze już rozesłałam. Przepraszam  przepraszam2.jpg.e8bbadf28eca3cd15c14653d7b0feff2.jpg
Szkoda Tysiu, że nie przypomniałaś mi wcześniej   😒  Przelewy będą od lutego, już wpisałam w rozpiskę.  Pewnie podawałaś mi nr konta, ale od grudnia do teraz to  nie dokopię się do tej wiadomości więc bardzo proszę Tysiu przyślij mi ponownie.   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 23:29, agat21 napisał:

Nie, nie wysłałaś. 

 

Dnia 30.01.2023 o 23:55, elik napisał:

Ale wstyd   702867905_gifzawstydzony.gif.a84ec4f53e40c8ee49e4f0048201c73b.gif   Kompletnie zapomniałam o tej deklaracji, a nawet styczniowe pieniądze już rozesłałam. Przepraszam  przepraszam2.jpg.e8bbadf28eca3cd15c14653d7b0feff2.jpg
Szkoda Tysiu, że nie przypomniałaś mi wcześniej   😒  Przelewy będą od lutego, już wpisałam w rozpiskę.  Pewnie podawałaś mi nr konta, ale od grudnia do teraz to  nie dokopię się do tej wiadomości więc bardzo proszę Tysiu przyślij mi ponownie.   

Przepraszam i ja, mało ogarniam rzeczywistość 😞 Nadrobiłam i podesłałam nr konta. 

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Mela na minusie ponad tysiąc złotych! BRAKUJE 235zł MIESIĘCZNIE, aby Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC

Wyslalam Marcie Alicji rozliczenie za zeszly miesiac. Karma  jest z Tozu jak pisałam, 320 zl hotelowanie i 50 zl szczepienie p wściekliznie na sedalinie, 15 zl odrobaczenie (1,5 tabl.) Razem 385 zl.

Podanie sedalinu to byl dobry pomysł. Byla lekko zdezorientowana i wyciszona. Wystarczyło ją  owinąć kocem i zaszczepić.  Poprzednio "na żywo" przy wirusowe było strasznie dla nas i dla niej. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...