Jump to content
Dogomania

Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC, NIE MA KOMPLETU DEKLARACJI


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Dnia 3.04.2023 o 14:01, teresaa118 napisał:

poszly alimenty na drugi kwartal

Dziękuję, doleciały 🥰

Dnia 3.04.2023 o 20:58, Jaaga napisał:

Wysłałam rozliczenie za marzec Marcie Alicji - 380 zł.

Dziękuję, muszę się zabrać za aktualizację rozliczenia. 🙈 Zupełnie wyleciało mi z głowy.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to BRAKUJE 235zł MIESIĘCZNIE, aby Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC
Dnia 3.04.2023 o 22:21, Tyśka) napisał:

Na koncie Meli zdecydowanie mniejszy minus 🙂 -140,32 zł

A że bazarek na fb dal na podopiecznych Marty bilgorajskiej około 5 tys. to Mela na jakiś czas też zabezpieczona, jest z czego dokładać na ten minus (chociaz Marta ma pare psiakow w hotelach, bez kompletu deklaracji, wiec to też nie jest nie wiadomo jak długie zabezpieczenie). Dziękuję.

 

Mam nadzieję, że kiedyś Marta znajdzie czas zarejestrować się na dogomanii i samej prowadzić wątek. Mnie jest trudno pośredniczyć, bardzo ten wątek zaniedbuję. Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W ostatnich dniach Mela zaskoczyła mnie zmianami na lepsze. Tyle miesięcy od szczepienia praktycznie mieszkała na piętrze i schodziła tylko, żeby wyjść.  Od kilku dni schodzi na dół, żeby sobie ot tak tylko pobyć z psami i nami. Wczoraj nawet zastałam ją na fotelu.  Uwieczniłam z wrażenia na zdjęciach, choć kiedy zobaczyła telefon w dłoni, to minę już miała wypłoszona. Dziś w ogrodzie stała ok 0,5 m ode mnie i nie odsunęła się.  Chyba wiosna tak dobrze wplywa na Melę. 

Na zdjęciach widać szramę na całym udzie. Co przeszła kiedyś z rąk człowieka i na nią taki miało wpływ, to tylko ona wie.

IMG_20230423_123024.jpg

IMG_20230423_123020.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2023 o 20:03, Jaaga napisał:

Rozliczenie za kwiecień 380 zł. Wysyłam Marcie Alicji. Ma dostać karmę w przyszłym miesiącu, więc będzie taniej.

Dziekuje 🥰 Czekam na aktualizację wpłat na konto Marty 😉

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC, NIE MA KOMPLETU DEKLARACJI
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
Dnia 1.07.2023 o 23:24, Poker napisał:

Poratuję trochę Melcię. Dostałam dziś od znajomych stówkę. Na jakie konto wpłacić?

Ślicznie dziękuję 😀 Tyska może podać konto Marty lub na moje, to odliczę po prostu Marcie z lipcowrj opłaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...