Jump to content
Dogomania

Powędrowała za TM :( Starsza WENA dostała szansę, świeci dla niej słońce i pachnie trawa. Tylko brakuje własnego domu


Jaaga

Recommended Posts

Dla suni wpłynęły wpłaty:

deklaracje stałe :

Nesiowata     -    20 zł stała  za II 

Tianku           -     10 zł stała  za III

Yoana            -     20 zł stała za III

Czetka          -      60 zł stała II i III

limonka80    -      50 zł stała za III

inna pomoc :

Mariola.lasz   -      100 zł

razem na moim koncie dla Weny - 28.02.2022r.  - 260 zł 

 Bardzo z Weną dziękujemy ❤️

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam mail o poniższej treści.

Sytuacja za wschodnią granicą jest dramatyczna zarówno dla ludzi jak i wszystkich żyjących tam istnień!

813d65aaa6505897002ca6b4ba6221f816460376  

 Fundacja dla Szczeniąt Judyta w koordynacji z wieloma innymi Organizacjami w Polsce będzie pierwszym punktem pomocy dla bezdomnych zwierząt z Ukrainy, to u nas spędzą okres kwarantanny i przejdą wstępne badania i diagnostyki. 

Jesteśmy przekonani, że aby działać skutecznie, musimy odłożyć emocje na bok.
Podejmowanie decyzji pod wpływem impulsu, czy odruchu serca, może być katastrofalne w skutkach.

Mamy pierwsze zwierzęta uratowane z Ukrainy - są przerażone, wygłodniałe i opłakanym stanie...
Konrad z DIOZ-u jako pierwszy przekroczył wschodnią granicę i partiami przewozi ocalone zwierzęta.
Po polskiej stronie akcję koordynuje Fundacja Pegasus i wszystkie zwierzęta trafiają do Fundacji Judyta, gdzie otrzymują pierwszą pomoc weterynaryjną i behawioralną. Tutaj zostaną również oznakowane.

Napisałam maila z zapytaniem na jaki adres mogę przesłać karmę i otrzymałam odpowiedź:

Dzień dobry Pani Elżbieto,
Może je Pani wysłać na adres: Wola Wodzyńska 25, 06-456 Ojrzeń.
 
Jeśli jest Pani z Warszawy, może Pani dostarczyć je do punktów zbiórkowych:
Klinika Puławska, ul Puławska 509
 
Bukowińska 10, prośba o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer: 515131896 (jeśli nie odbiera - prośba o SMS - p. Małgosia oddzwoni)
 
Jeśli jest Pani z Łodzi:
1. Kilińskiego 177, 1 piętro. Biuro VEV Productions
(pon-pt w godzinach 9-21)
2. Ami Polska, ul. Pomorska 352 (pn-pt w godz, 8-15.45)
ZARAZ BĘDZIEMY UZUPEŁNIAĆ LISTĘ PUNKTÓW.
3. Rzgów, ul. Pabianicka 28 - prośba o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer: 515131896
(w granicach rozsądku Pani Adrianna oferuje pomoc i może przyjechać po dary)
Pozdrawiam,
Sylwia Polczyńska
Podaję adresy, bo może ktoś będzie chciał pomóc.
67880983_Fund.Judyta.png.d0f2c265c37cc0e709cab2cd8754149e.png
 
Jeśli ktoś będzie chciał wejść na strony internetowe trzeba skopiować link.
Niestety nie udało mi się wkleić oryginalnego tekstu z linkami, ponieważ odstępy pomiędzy wierszami robiły się olbrzymie.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tutaj jest cały (na razie :-)) majątek Weny  

Dnia 28.02.2022 o 12:46, limonka80 napisał:

Dla suni wpłynęły wpłaty:

deklaracje stałe :

Nesiowata     -    20 zł stała  za II 

Tianku           -     10 zł stała  za III

Yoana            -     20 zł stała za III

Czetka          -      60 zł stała II i III

limonka80    -      50 zł stała za III

Iwona z Sosnowca - 50 zł stała II i III + dodatek

Nadziejka      -      30 zł stała II

inna pomoc :

Mariola.lasz   -      100 zł

razem na moim koncie dla Weny - 01.03.2022r.  - 340 zł 

Dnia 19.02.2022 o 12:26, Tola napisał:

Wpłaty dla Weny na koncie ZEA:

210 zł - Aska7 bazarek (24.02.) 

50 zł - malti deklaracja II, III (25.02.)

200 zł  - darowizna od Figuni

Będzie jeszcze wpłata z bazarku imiennego agat21  - pięknie z Weną dziękujemy za zorganizowanie 🙂

 

Zebrałam to wszystko tutaj żeby mieć rozeznanie ile mamy i na co możemy liczyć, bo sunia jest w trakcie badań, nie wiadomo na razie jakie będą koszty, trzeba ją też wykąpać i wyczesać, a niestety Wena nie ma wielkiego majątku ....

Ale nie ma co się martwić na zapas, najważniejsze żeby wyniki badań były dobre 🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2022 o 18:01, limonka80 napisał:

Tutaj jest cały (na razie :-)) majątek Weny  

Będzie jeszcze wpłata z bazarku imiennego agat21  - pięknie z Weną dziękujemy za zorganizowanie 🙂

 

Zebrałam to wszystko tutaj żeby mieć rozeznanie ile mamy i na co możemy liczyć, bo sunia jest w trakcie badań, nie wiadomo na razie jakie będą koszty, trzeba ją też wykąpać i wyczesać, a niestety Wena nie ma wielkiego majątku ....

Ale nie ma co się martwić na zapas, najważniejsze żeby wyniki badań były dobre 🙂 

 

Jutro po otrzymaniu pensji zaraz prześlę moje deklaracje, wpłynęło już sporo wpłat z bazarku imiennego, tylko nie miałam dziś czasu pospisywać i umieścić na wątku bazarkowym. Myślę, że za chwilę będą też pieniądze z tego bazarku do wysłania na Twoje konto. Zajmijcie się Weną troskliwie 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2022 o 19:32, Aska7 napisał:

Jeszcze Jagna sprawdzi jak u niej ze słuchem, bo mam poważne wątpliwości.

Niedosłuch ma na pewno, tez do tego doszłam, bo nie budzi się na wokanie, tylko trzeba dotknąć. Czekam jeszcze na wyniki, zaraz dostanie pierwsza dawkę antybiotyku na biegunkę. 

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Starsza WENA z dużym brzuchem dostała szansę, zaświeci dla niej słońce i zapachnie trawa. Brakuje ostatnie 10 zł deklaracji - ktoś doda?
Dnia 1.03.2022 o 01:51, Poker napisał:

Są podwyższone wszystkie parametry zapalne. Wątroba i nerki dobre. Może coś z uszami albo zębami się dzieje? Oby nie ropomacicze.

Jest wysterylizowana. Ma przecież chore jelita. Zęby dzis sprawdzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...