Jump to content
Dogomania

Powędrowała za TM :( Starsza WENA dostała szansę, świeci dla niej słońce i pachnie trawa. Tylko brakuje własnego domu


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 25.02.2022 o 12:54, agat21 napisał:

Tak, tylko te "złe warunki" właśnie oni sami tworzą. 

Złe warunki tworzą ci, którzy bezmyślnie rozmnażają zwierzęta, i ci, którzy je porzucają. A świadome okrucieństwo można znaleźć i wśród utytułowanych hodowców.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 12:14, agat21 napisał:

Nie wiadomo co w tym brzusiu się dzieje 😞 Trafi szybko do weta? 

Na usg jesli coś się będzie dziać, może już jechać w niedzielę, ale krew do badania może pójść dopiero w poniedziałek. Niestety, jutrzejsze dopołudnie miałam wczesniej zaplanowane, bo psy miały przyjechać za tydzień po szczepieniu, a przychodnia czynna tylko dopoludnia. Dzis mąż musi zawieźć Drugiego do Zabrza do szpitalika. Badan krwi na miejscu w sobotę popołudniu nigdzie tu nie zrobią. Wysyłają do zewnętrznego laboratorium. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 13:01, Sowa napisał:

Złe warunki tworzą ci, którzy bezmyślnie rozmnażają zwierzęta, i ci, którzy je porzucają. A świadome okrucieństwo można znaleźć i wśród utytułowanych hodowców.

Zgoda. Ale nie rozumiem dlaczego pracownicy schroniska, którzy tam pracują, z własnej woli jak sądzę, a nie za karę, muszą do tego wszystkiego dokładać własne okrucieństwo. Nic ich nie usprawiedliwia. Nawet jeśli mieli "trudne dzieciństwo". 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 13:01, Jaaga napisał:

Na usg jesli coś się będzie dziać, może już jechać w niedzielę, ale krew do badania może pójść dopiero w poniedziałek. Niestety, jutrzejsze dopołudnie miałam wczesniej zaplanowane, bo psy miały przyjechać za tydzień po szczepieniu, a przychodnia czynna tylko dopoludnia. Dzis mąż musi zawieźć Drugiego do Zabrza do szpitalika. Badan krwi na miejscu w sobotę popołudniu nigdzie tu nie zrobią. Wysyłają do zewnętrznego laboratorium. 

Jasne. Dobrze, że chociaż będziesz już mogła ją poobserwować.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 13:01, Jaaga napisał:

Na usg jesli coś się będzie dziać, może już jechać w niedzielę, ale krew do badania może pójść dopiero w poniedziałek. Niestety, jutrzejsze dopołudnie miałam wczesniej zaplanowane, bo psy miały przyjechać za tydzień po szczepieniu, a przychodnia czynna tylko dopoludnia.

Sunia przez weekend odpocznie, ochłonie, tyle dziś wrażeń miała, a do poniedziałku niedaleko.

Na zdjęciach z bliska widać jaki ma śliczny pyszczek, bardzo lubię psy które mają zarysowane brewki, do tego ma takie poczciwe spojrzenie.

Tak się cieszę że już jedzie .... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2022 at 2:57 PM, limonka80 said:

Sunia przez weekend odpocznie, ochłonie, tyle dziś wrażeń miała, a do poniedziałku niedaleko.

Na zdjęciach z bliska widać jaki ma śliczny pyszczek, bardzo lubię psy które mają zarysowane brewki, do tego ma takie poczciwe spojrzenie.

Tak się cieszę że już jedzie .... 

I na zdjeciach z samochodu nie wyglada staro.

Tolu, czy wiadomo ile sunia ma lat?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 15:47, CZETKA napisał:

I na zdjeciach z samochodu nie wyglada staro.

Tolu, czy wiadomo ile sunia ma lat?

Nie, nie widziałam książeczek, ale już prosiłam Jaaga, żeby od razu zajrzała i dała znać, w jakim wieku jest sunia i od kiedy w schronisku. 

Ja zobaczyłam ją po raz pierwszy w czerwcu 2021.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 15:47, CZETKA napisał:

I na zdjeciach z samochodu nie wyglada staro.

Tolu, czy wiadomo ile sunia ma lat?

Młodo jej z oczu patrzy 🙂 Ja obstawiam że ma 6-7 lat.

Przebadamy ją, wyleczymy jak będzie potrzeba, i pokażemy światu jaka jest piękna, a suni pokażemy jak piękny jest świat 🙂

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 20:32, Aska7 napisał:

Tak, ilość Ukraińców na drodze ogromna : (

To straszne co się dzieje. Wierzę, że to nie potrwa długo, liczę, że ktoś psychopatę utrąci. I to z jego otoczenia. 

Dobrze, że wróciłaś. Dokonałaś kolejnej wielkiej rzeczy, zrobiłaś ten okropny świat ciutkę lepszym. Odpoczywaj. Śpij spokojnie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...