Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 11.01.2022 o 17:43, limonka80 napisał:

No nie przemyślałam tego  😕

Najgorsze to wesele ....

Oby tylko jedno 😜

Znajoma wyprawiła córce wesele z hukiem (jeszcze przed pandemią), wzięła 60 tys. kredytu na to, a oni się po 1.5 roku rozwiedli 🙄

Link to comment
Share on other sites

"No dobra pożartowaliśmy sobie, pośmialiśmy - jak to mówią",  a teraz proza życia guciowego. Został dziś wykąpany. Kąpiel trwała ponad godzinę i pewnie mogłaby trwać i drugie tyle. Psiak był żywcem jedzony przez pchły, wszy i kto tam wie co jeszcze. W sierści miał wielkie kołtuny, które były gniazdami pełnymi larw, odchodów i martwych pasożytów.  Kogoś, kto zlał w schronie Gucia jakimś syfem odkażającym i to w wielkiej ilości, żeby to zabić, należałoby powiesić nie powiem za co. 🤬 Podczas kąpieli całe te kołtuny odpadały mu od poparzonej skóry zostawiając rany 😩

 

received_293121672855744.jpeg

received_339168374492771.jpeg

received_876571749706426.jpeg

received_347301593588369.jpeg

received_5123905827619989.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 19:07, agat21 napisał:

Alaskan, bardzo bardzo Ci dziękuję za te puszki po Joszku - Gucio wsuwa je aż miło, jakby tajfun przechodził. Jest bardzo chudziutki. Asiu, zaliczę te puszki na poczet Twoich deklaracji za Gucia, już nic nie wpłacaj na niego. 🌻

Zamówiłam staruszeczkowi 24 puszki, które tak lubi. On bardzo potrzebuje dobrego jedzonka. Dzisiaj mam ostatni dzień zniżki 13% taniej, więc szybko zamówiłam. To prezent ode mnie dla staruszeczka.

Serce pęka patrząc na te rany. To go musiało bardzo boleć 😞

 

 

 

Twoje zamówienie

Nr zamówienia - 11.01.2022
230357910
Cena razem
141,48 zł
Dostawa do
Anetta Kopiec
Sposoby płatności
Przelew natychmiastowy
Kurier
 
 
Produkty w Twoim zamówieniu
Produkt Cena Ilość Kwota
20 + 4 gratis! Lukullus 24 x 800g 162,60 zł 1 162,60 zł

suma

162,60 zł

Zniżka z Planem Oszczędnościowym

-21,12 zł

Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT
141,48 zł
 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 21:05, Ewa Marta napisał:

Zamówiłam staruszeczkowi 24 puszki, które tak lubi. On bardzo potrzebuje dobrego jedzonka. Dzisiaj mam ostatni dzień zniżki 13% taniej, więc szybko zamówiłam. To prezent ode mnie dla staruszeczka.

Serce pęka patrząc na te rany. To go musiało bardzo boleć 😞

 

 

 

Twoje zamówienie

Nr zamówienia - 11.01.2022
230357910
Cena razem
141,48 zł
Dostawa do
Anetta Kopiec
Sposoby płatności
Przelew natychmiastowy
Kurier
 
 
Produkty w Twoim zamówieniu
Produkt Cena Ilość Kwota
20 + 4 gratis! Lukullus 24 x 800g 162,60 zł 1 162,60 zł

suma

162,60 zł

Zniżka z Planem Oszczędnościowym

-21,12 zł

Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT
141,48 zł
 

Ojej Ewuniu, nie wiem jak mam dziękować! Masz tyle psiaków na głowie i jeszcze taki prezent robisz Guciowi!  😘🤗🧡💛💚💙

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 19:09, Tyśka) napisał:

🤯 Aż nie wiem co napisać. Tyle pasażerów na gapę, faktycznie horror! 

Ale jaki nagle ładny się zrobił po kąpieli. Uff! Dobrze, że dali radę.

Anecik powiedziała, że nie pamięta psiaka z sierścią w takim stanie, tak zawszonego i zapchlonego. On nie pożyłby już długo - zjadłyby go żywcem. Te ze środka i te zewnętrzne 😕😟

Link to comment
Share on other sites

Tylko umówić Gucia do okulisty to nie taka prosta sprawa. Najpierw Anecik nie mogła się dodzwonić, a potem jak się udało okazało się, że najbliższy termin to początek lutego! Ale powiedziała w jakim stanie psiaczkek i oczodół i pani z recepcji obiecała zadzwonić jak tylko jakieś miejsce się zrobi lub zwolni. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...