Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 13.05.2022 o 13:58, Jaaga napisał:

Mam ogłoszenie na Toruń, nie na Opole. Jak tylko dam radę czasowo zrobic nowe,to zmienię na Bielsko. Zrobiłam dziś mu nowe zdjecia, wysłałam Toli do zmniejszenia. Aparat zaszalał sobie przy automatycznym zmienianiu daty i zmienił też rozmiar zdjęć.Zdjęcia już rozjasniłam, wstępnie zmniejszyłam,dodałam kontrastu. Powinny wyjść dobre.

Zaraz będę zmiejszać.

Jak możesz to zrób nowe na Bielsko, ja wczoraj przeniosłam swoje na Łódź, jest wyróżnione do 26 maja.

Już myślałam, ze usuną mi to ogłoszenie, bo sprawdzali od wczoraj do teraz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2022 o 19:41, Sowa napisał:

Wysłałam link do ogłoszenia i historii psa do pani z Krakowa, która szuka niedużego zwierzaka dla siebie, oby chwyciło.

Oby.

Zdjęcia piękne tylko piesio cały czas ma smutną minę. Na szczęście oczy ma ładne, może kogoś w końcu zauroczą.

Gdyby TFU, TFU, 3 razy za lewe ramię, Wolfik by jej nie podpasował, to może " moja" Bunia by się spodobała. Ona mniej więcej tyle samo czeka na DS.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 18:51, Tola napisał:

Wolfik tutaj Wafel z nowymi zdjęciami na Warszawę

https://www.olx.pl/d/oferta/cudny-wafel-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDPdAcD.html

Kto może zasponsorować wyróżnienie?

Moje ogłoszenie nadal też jest niewyróznione, przez co praktycznie nie widoczne. Jest tylko jeden wzięty telefon i mało wyświetleń.

Tolu, już kiedyś pisałam, że chyba możesz na fundację na fakturę wqyróżniać ogłoszenia? Myslę, że to lepiej, niż ogłoszenia mają być nie zauważalne dla ludzi, a za hotelikowanie u nas musicie płacić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2022 o 09:06, Jaaga napisał:

Moje ogłoszenie nadal też jest niewyróznione, przez co praktycznie nie widoczne. Jest tylko jeden wzięty telefon i mało wyświetleń.

Tolu, już kiedyś pisałam, że chyba możesz na fundację na fakturę wqyróżniać ogłoszenia? Myslę, że to lepiej, niż ogłoszenia mają być nie zauważalne dla ludzi, a za hotelikowanie u nas musicie płacić.

Jagna, ja to wszystko wiem, spróbuję wyróżnić, ale czerwiec i lipiec to nie jest dobry czas dla nas, teraz opłacamy większość faktur z zamojskich lecznic. Poczekam na zniżkę i wyróżnię te swoje ogłoszenia Wolfika, Twoje spróbuję na fundację. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2022 o 11:16, Tola napisał:

Jagna, ja to wszystko wiem, spróbuję wyróżnić, ale czerwiec i lipiec to nie jest dobry czas dla nas, teraz opłacamy większość faktur z zamojskich lecznic. Poczekam na zniżkę i wyróżnię te swoje ogłoszenia Wolfika, Twoje spróbuję na fundację. 

Juz wiem, rozmawiałyśmy wczoraj. Ja niestety długo nie dostaje zniżek na olx. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2022 o 21:49, Tola napisał:

Elu, jak będziesz miała promocję  wyróżnij proszę, a ja przy okazji promocji wyróżnię swoje ogłoszenie Cymka.

Ok. Jak wyróżnię, to dam znać  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...