Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 18.12.2021 o 21:52, Tola napisał:

One wszystkie były bardzo żyte ze sobą. Opowiadała mi wolontariuszka, że Gandi to nawet nie bardzo chciała  wychodzić poza bramę schroniska, zaraz wracała, bo  myślała, ze pani tam wróci.

Nam serca pekają, a "właścicielka"... może nie będę dalej pisać, bo przez łzy źle widzę, a i źle moge napisać....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 21:59, mari23 napisał:

Nam serca pekają, a "właścicielka"... może nie będę dalej pisać, bo przez łzy źle widzę, a i źle moge napisać....

Tym bardziej, że mąż opowiadał, jak psiak za każdym razem próbuje z nim wyjść, żeby wrócić do domu. Szpice to bardzo wierne psy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz jest u Jagny i to my możemy sprawić, że wszystko co najlepsze dla tego psiaka, stanie się możliwe.

Są. Można młotkiem w łeb, można przywiązać w lesie, a pani oddała do schronu. Dobra pani.

Misio vel Wolfik to cudo nie pies. Trochę się wydzierał w proteście przeciw jeździe w kontenerze, ale po zostawieniu chłopaków jechał luzem. I tu była eksplozja. Tarzanko w kocykach, skoki, przytulanko. Pół drogi jechał trzymając mi głowę na ramieniu, rozdając buziaki i domagając się głasków. Ma miękkie, delikatne futerko w jeszcze dobrym stanie pomijając zapach. Dobrze, że nie poszedł do budy z Suvi, bo to jest pies domowo-kanapowy. Zupełnie go w budzie nie widzę.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 05:13, Aska7 napisał:

Są. Można młotkiem w łeb, można przywiązać w lesie, a pani oddała do schronu. Dobra pani.

Misio vel Wolfik to cudo nie pies. Trochę się wydzierał w proteście przeciw jeździe w kontenerze, ale po zostawieniu chłopaków jechał luzem. I tu była eksplozja. Tarzanko w kocykach, skoki, przytulanko. Pół drogi jechał trzymając mi głowę na ramieniu, rozdając buziaki i domagając się głasków. Ma miękkie, delikatne futerko w jeszcze dobrym stanie pomijając zapach. Dobrze, że nie poszedł do budy z Suvi, bo to jest pies domowo-kanapowy. Zupełnie go w budzie nie widzę.

No właśnie tez go nie widziałam,ale dlaczego nikt go nie wziął, nie rozumiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 16:56, mari23 napisał:

To może go już  nie ogłaszać....  😉 

Gdyby nie dom pełen psiaków, to pewnie tak byłoby. Od urodzenia żyłam ze szpicowymi mixami. To w sumie były 4 psy. Pierwszy kochał tylko babcię, ale pozostałe były wspaniałe. Od śmierci Wolfa pierwszy raz dom jest bez szpicusia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 10:33, Jaaga napisał:

Gdyby nie dom pełen psiaków, to pewnie tak byłoby. Od urodzenia żyłam ze szpicamowymi mixami. To w sumie były 4 psy. Pierwszy kochał tylko babcię, ale pozostałe były wspaniałe. Od śmierci Wolfa pierwszy raz dom jest bez szpicusia.

To chociaż tymczasowo znów jest takie cudo w domu ❤️ 

zauroczył dzisiaj moją koleżankę, zwłaszcza jego oczy.... ale raczej domku z tego nie będzie, mają dwa koty nie wychodzące w domu, nie znające psów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 21:03, Tola napisał:

Jak dzisiaj Wolfik, nadal pilnuje drzwi?

 

Nawet nie pytałam. Prosiłam tylko, zeby mu kupił test na lamblie i zrobił. I podał zwykłe odrobaczenie. Dziś był w przychodni z Luśką, wysyłał książeczkę dla Stefci, na jutro ma umówiona panią do Koffi i teraz poprosiłam go, żeby z moją mamą pojechal na wizytę do p. Marzeny w sprawie szczeniaczka. Musimy to jakoś w te kilka dni poogarniać. Jeszcze musze umówić odbiór naszej szczeniaczki, bo przetrzymuję ja od 3 tyg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...