Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 12.12.2022 o 12:29, limonka80 napisał:

Super zdjęcia - Michu Pan na włościach 😀 

Wydawało się, że on taki mało adopcyjny, z nikłymi szansami na własny dom, a tu proszę - ktoś go pokochał.

Szczęśliwego życia piesku !!! 🙂   

Też nie wierzyłam w adopcję. Tak czy siak kciuków nie puszczam. Michu! ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2022 o 12:29, limonka80 napisał:

Super zdjęcia - Michu Pan na włościach 😀 

Wydawało się, że on taki mało adopcyjny, z nikłymi szansami na własny dom, a tu proszę - ktoś go pokochał.

Szczęśliwego życia piesku !!! 🙂   

Dzięki limoneczko  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim Wam, którzy byliście z Miszkiem,  wspieraliście go finansowo, a mnie dobrymi radami, życzliwością i ciepłym słowem bardzo gorąco dziękuję. To dzięki Wam Michu grzeje teraz doopkę we własnym domu wśród kochających go ludzi. Bez Waszych działań nie byłoby to możliwe. Tworzymy wspaniałą grupę wzajemnie wspierających się ludzi i to sprawia, że niemożliwe, staje się możliwe, czego najlepszym dowodem jest szczęśliwe zakończenie bezdomności Micha. Szczerze powiem, że bardzo obawiałam się, czy to kiedykolwiek nastąpi, a jednak. Czasem dochodziło do spięć, ale to zdarza się nawet w najlepszej rodzinie. W końcu jesteśmy ludźmi różniącymi się pod wieloma względami. Na szczęście udaje się nam opanować emocje i wytrwać w realizacji zadania. I za to też bardzo Wam dziękuję, za wytrwałość i wyrozumiałość.

 

1977746711_dzikujejestecie.jpg.bc437066c7ab3f46fb28e96e2a05600e.jpg

 

 

Jeśli mogę Was jeszcze o coś prosić, to proszę o pozostanie z nami. Michu nie jest psem łatwym i jego adopcja też może nie być taka prosta. Oczywiście nie zakładam tego najgorszego scenariusza, ale może być różnie. Dlatego bardzo Was proszę wstrzymajcie się przez jakiś czas z przenoszeniem deklaracji. Michu może nas potrzebować. Oby nie, ale gdyby tak się stało, to będzie potrzebował pomocy finansowej na utrzymanie w hotelu.

Chciałabym być w kontakcie z panem, jak to bywało w przypadku moich dotychczasowych adopcji. Ta adopcja jest jednak szczególna z uwagi na charakter Micha. Pan może potrzebować porad odnośnie sposobu postępowania z Michem, których ja nie będę mogła mu udzielić. Dlatego poproszę LILUtosi, aby to Ona kontaktowała się z panem i przekazywała nam wiadomości z domu Micha.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2022 o 10:28, Gabi79 napisał:

Przelałam zaległe deklarację. Trzymam kciuki za Miszka, oby już zawsze był szczęśliwy 😃

Bardzo dziękuję Gabrysiu   ❤️   
Właśnie miałam napisać, żeby  wstrzymać się z wpłatami dla Michuszki, bo jego finanse pozwolą pokryć należności do końca jego pobytu w hotelu i transport i jeszcze pozostanie kwota do podziału pomiędzy potrzebujące psiaki.  Na razie jednak wstrzymam się z podziałem majątku Michuszki, póki nie będzie pewności, że Michu pozostanie w tym DS na zawsze  🙂  .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2022 o 09:19, Aska7 napisał:

Jak Mich ?

LILUtosi powiedziała, że umówiła się z panem, że to on będzie dzwonił, gdyby pojawił się jakiś problem. Nie dzwonił, czyli problema niet i oby tak dalej.  Ale w takim razie ja jutro zadzwonię i wypytam. 

Link to comment
Share on other sites

Pędzę zaspokoić ciekawość  🙂  Michu próbuje straszyć, gorgoli, jak zbyt blisko ktoś przechodzi koło jego legowiska, ale pan Leszek mówi, że się tego nie boi, że to Michu, zwany teraz Misiem, boi się i tak ich straszy  😄  Na spacerach nie stwarza problemów, jest grzeczny.
Pan kupił mu legowisko, które w drodze do nich zginęło, ale dosłali już drugie. Wygląda na to, że Misiu jest z niego zadowolony.  Prezentuje się w nim wspaniale.   

Misiu na spacerze  🙂 

image0.jpeg.2bdb5c2beff16130df99dafeba74c029.jpeg

image1.jpeg.b066af473c6c46db9e487c75ca2af8a1.jpeg

image2.jpeg.1d84bdfb995b302cfcc8d5057fa93e64.jpeg

image3.jpeg.355906099dcb0fe433bafc502478909e.jpeg

image4.jpeg.6b2834468d5bb2aa5b36deab2ef39727.jpeg

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...