Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

 

Dnia 15.12.2021 o 16:01, ona03 napisał:

Ja już dawno obiecałam "sobie", że choć troszkę pomogę Misiowi , ode mnie 10 zł stałej 🙂

Dzięki,dzięki, dzięki  🙂            images.jpg.a69d5a3ce5101d4f7904b6ce5972c49b.jpg      Już zapisuję. Na razie nie mogę podać numeru konta, muszę to ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

Ale jak zwykle nic nie może być takie proste.

Już kilka dni temu obiecałam, że w miejsce Lemonka, który jest na DT w Bieszczadach u Pani Kasi i którego Pani Kasia zostawia na DS, pojedzie Rewa, suczka ze schronu w Miedarach. Sunia kompletnie nie radzi sobie w warunkach schroniskowych i postanowiłam jej pomóc.  Także kilka dni temu prosiłam Martusię, żeby poszukała w schronie jakiejś małej suni, która mogłaby pojechać na miejsce kochanej Saruni [*}, która odeszła 6.12.  Martusia pokazała malutką, rudą sunię. Miała jechać do kikou, ale kikou stwierdziła, że sunia jest za młoda do Jej piesiów. W tej sytuacji sunie zamienią się miejscami. Rewa pojedzie do kikou, a rudaska w Bieszczady.
Pojawiła się też szansa dla tego małego, czarnego żębatego piesia,  którego Martusia pokazała także ostatnio i napisała, że jest skazany na schron do końca swoich dni.  Pani Kasia przyjęłaby go  z tym, że liczyłaby na pomoc Fundacji ZEA w  karmie i kosztach leczenia

Czemu o tym piszę?

Otóż o tej porze roku transport w Bieszczady jest całkowicie mało prawdopodobny, no chyba, że płatny, a na taki nas nie stać  😞    Ale Pani Kasia co jakiś czas jeździ na trasie Bieszczady - Śląsk i z powrotem i może zabrać rudaskę i czarnego z jakiegoś miejsca na trasie Śląsk-Bieszczady. Myślę o Krakowie, ale  byłby potrzebny nocleg dla maleńtasów, żeby przetrzymać ich do 25.12. bo wtedy Pani Kasia będzie wracała ze Śląska w Bieszczady. Gdyby Aska mogła przywieźć maluchy razem z Misiem, to maluchy mogłyby poczekać do tego 25-go, aż zabierze je Pani Kasia.

Może przychodzi Wam do głowy gdzie mogłyby psiaki przeczekać?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 22:35, rozi napisał:

Nic nie rozumiem. Misiek może jechać, czy to jakoś uzależnione od czegoś?

 

Dnia 15.12.2021 o 22:43, jankamałpa napisał:

Chyba przy okazji wyjazdu Miśka mogłyby zostać zabrane dodatkowo dwa psiaczki.

Dokładnie tak  🙂

No może udało mi się nieco zagmatwać, ale wydaje mi się, że to oczywiste że Misiu pojedzie, jeśli oczywiście Aska go zawiezie  🙂   Ale oprócz Misia, na poprawę bytu dostały szanse jeszcze trzy pieski, w tym dwa z Zamościa i one mogłyby przyjechać razem z Misiem, jeśli uda się zorganizować dla nich kilka dni pobytu w Krakowie lub okolicy, bo Pani Kasia będzie je mogła zabrać dopiero 25.12. bo wtedy będzie jechała ze Śląska w Bieszczady.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 22:59, Tola napisał:

Misiek zarezerwowany.

Dzięki Martusiu. Jutro zacznę szukać możliwości zatrzymania maluchów przez kilka w Krakowie. 

O kurtka, a przecież Aska nie zaakceptowała jeszcze  takiej zmiany planów.  

No i najważniejsze, kiedy Aska mogłaby zawieźć Misia do hotelu. 

Link to comment
Share on other sites

Wzięłam na siebie odpowiedzialność za tego biedaka, bo ktoś musiał, ale odmiana losu tego psiaka, to zasługa nas wszystkich obecnych na tym wątku.
Ten psiak potrzebuje abyśmy wszyscy nadal bardzo interesowali się tym, co się z nim dzieje, zaglądali na ten wątek, byli, jak jedna zgodna Rodzina. On Was potrzebuje i ja także. Bardzo proszę o wspieranie psiaka finansowo i emocjonalnie. Oby to poparcie było cały czas jednakowe, jak teraz i nie malało wraz z upływem czasu.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 14:07, Ewa Marta napisał:

jestem i będę. Niestety bez wsparcia finansowego, ale duchowe jak najbardziej.

Aska to dla mnie bohaterka. Tyle kilometrów do przejechania... podziwiam.

Dziękuję Ewuniu  🙂  Wsparcie duchowe jest też bardzo ważne. Gdy się człowiek załamie, zwątpi w powodzenie przedsięwzięcia, fiasko bliskie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 14:24, Tyśka) napisał:

Aska7 ❤️ Kocham Cię coraz bardziej za Twoją wieczną gotowość do zawiezienia bezdomniaka!
elik, masz szalone serce 😉 Trzy nowe psiaki trafiają pod Twoją opiekę. 

Niby 13sta strona wątku, a nie jest pechowa:).

Trzy, a właściwie 4 psiaki, bo jeszcze Rewa z Miedar pojedzie do kikou. Czeka na transport. Mam nadzieję, że też przed świętami opuści schron.

Te psiaki i ja bardzo Was potrzebujemy.

A lajków znowu brak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 16:35, Aska7 napisał:

Jak się widziałam ostatnio z mężem Toli, to doszliśmy do wniosku, że powinniśmy być kierowcami tirów : )

A na pewno należy się Wam medal za zasługi dla...  transportu?  Nie ratowania psiaków 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...