Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 7.01.2022 o 12:51, dwbem napisał:

Dlaczego mówicie, że nie ma urody. Dianka jest bardzo fajna i ładna. Widywałam dużo brzydsze i też miały kochających właścicieli.

 

Dnia 7.01.2022 o 12:59, Nesiowata napisał:

Piękna do mowa psica.

 

Dnia 7.01.2022 o 18:14, rozi napisał:

Ja czasem widuję pieska, którego uroda o pomstę do nieba woła, a idzie z panem swoim roześmiany i szczęśliwy i czuje się piękny. Bo chciany. Nie akceptowany, tylko chciany, taki jaki jest.

❤️ W sumie macie rację. Jest ładna, ale dla tych, którzy patrzą szerzej, a nie pod kątem rasowości. Chciałabym dla Diany takiego człowieka, który ją ZECHCE.

Dnia 7.01.2022 o 15:35, agat21 napisał:

Bardzo mi się podoba Dianki reakcja na gośći 😄 Radość dystyngowana i szlachetna 😄

Hihi 🙂 Dama.

 

Link to comment
Share on other sites

"Wspólny spacer, śniadanko i teraz leniuchowanie.  Dianka nad ranem robi obchód całego domu.Wtedy psy śpią, słyszę tup, tup przybiega do sypialni na samą górę, zagląda do mnie, cieszy się i wesoło merda ogonkiem. Zaraz biegnie na dół po schodach.🥰"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 15:44, Poker napisał:

Ona biedna czuje się jak we własnym domu 😞

Nie ona pierwsza.

Na pewno początki w Domku będą dla niej trudne. Tutaj fajnie się otworzyła, bardzo pomagają jej w tym rezydentki, lubi je naśladować i wspaniale byłoby, gdyby zamieszkała gdzieś, gdzie jest już piesek. Ale pomimo zrobienia takich postępów to nadal próbuje żyć po cichutku, nienachalnie. Je tylko wtedy kiedy nikt nie widzi, na smyczy przy suniach też ma problem ze zrobieniem koo, woli robić w samotności. Po domu swobodnie tupta jak wszyscy śpią, kiedy już sie obudzą to ona siedzi cichutko na kanapie, ew. zmienia legowisko, aby być w tym samym pomieszczeniu, co reszta. Nie uczestniczy w żebraniu jedzonka ze stołu. Próbuje się nie narzucać swoją obecnością. Delikatna, skromna, nieśmiała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 10:28, Tyśka) napisał:

Mam po Norci 2 ogłoszenia do wykorzystania, promowane do 25 stycznia i początku lutego. Podmienić na Diankę? Czyj numer podawać w razie czego?

Link to comment
Share on other sites

Na koncie ZEA zostały pieniądze ze zbiórki na Ratujemy Zwierzki, już o tym pisałam.

Muszę rozliczyć zbiórkę, bo to już czas, a  lada chwila będę musiała robić kolejną na amputację łapki Sanda z zamojskiego schroniska i na operację oczu u kociąt Keksika i Sisi.

Bardzo proszę o aktualizację na 1 stronie.

333,40 zł – karma

412,60 – karma

514 zł  - sterylizacja, badanie

Razem  - 1260 zł

Zostało: 248,70 zł

Link to comment
Share on other sites

Tolu, przepraszam. Obiecałam Alaskan, że na te kwotę poproszę Cię o zamówienie karmy... Ale nałożyło mi się trochę spraw i zapomniałam. Jutro przysiądę do tego, abyś mogła zamówić karmę i tym samym się rozliczyć.

Czy w tej kwocie jest ujęta wpłata agat21 w wysokości 50zł? 

Link to comment
Share on other sites

Dianka zaczyna czuć się coraz pewniej i... znosi zabawki z dołu do salonu, a kiedy p. Marzenka wraca z pracy to razem z rezydentkami biegnie się przywitać 🥰 Najpewniej zachowuje się, kiedy nie wie, że jest obserwowana, ale sunie bardzo pomagają jej w otwieraniu się. Będzie czyimś kryształem i dumą 🥰

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...