Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

8 minut temu, Tyśka) napisał:

Kudłatek cudowny, trochę jak terier walijski 😞 Mogę go poogłaszać. 

A Mysia w stadzie komponuje się niesamowicie, na olx już edytowałam opisy, a za chwilę edytuję i na fb 🙂

Tysiu, jak możesz, to bardzo proszę. Twoje ogłoszenia, mają Moc. Telefon ten, co na fb 🙂

Link to comment
Share on other sites

                  ❤️     ❤️ o matunku jak briard dziewczynki tak ,zeby tylko nie trafil do poaparancow o ludkowie moi....   Myszenka z braciszkami poprostu cudne

pozdrawiam pozdrawiam poooozdrawiam z calej duszy i sciskam za wielkuskiego nowego 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Aska7 napisał:

I nadal jestem w stuporze. Moja dziewczynka miała 2.5 miesiąca i 16kg. Teraz 65. Normalny pies 7 kg ???? Bałabym się, żeby nie rozdeptać : / ale jak to to tak ?

tak, tak, Asiu, pies 7 kg :) jazgocze, szczeka, biega, przytula się - jak normalny pies! he, he! 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Aska7 napisał:

I nadal jestem w stuporze. Moja dziewczynka miała 2.5 miesiąca i 16kg. Teraz 65. Normalny pies 7 kg ???? Bałabym się, żeby nie rozdeptać : / ale jak to to tak ?

Można się przyzwyczaić :). My od zawsze mieliśmy ONki, a od sześciu? siedmiu? lat, małą pojarmarkową Lerkę, która jak ją przygarnęliśmy na tymczas, ważyła 6 kg. Teraz, jako w pełni dorosła sunia, waży całe 10 kg, na niezmiennie krótkich łapkach. Wygląda jak mały krokodyl. Początkowo, trochę się o nią potykaliśmy 😉

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...