Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

fajnie, ze mala ma taka cudowna opieke

 

1 godzinę temu, Tola napisał:

Udało się małej, że została zabrana i to do Małgosi, wysterylizowana, jest pod doskonała opieką.  Oby szczęście dalej jej nie opuszczało:)

Suni naprawdę się udało, aby pomoc przyszła w odpowiednim czasie :) Najgorsze już za nią :)

A dla Larrego w razie "w" zarezerwowałam miejsce w kolejce u dexterki. Niestety, wczoraj dowiedziałam się o nowej suni w potrzebie, z przytuliska Krecika i Dino, trochę podobnej do Sali, ale drobniejszej w budowie. Wystraszonej łańcuchową rzeczywistością - i też chciałabym jej pomóc, a przecież się nie rozdwoję... bezsilność mocno boli :( TUTAJ jej olx.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przyszło zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę oraz  umowa - cesja od burmistrza Krasnobrodu, na mnie jako dt, podpisany jeden egzemplarz zaraz odsyłam :)

Mysia działa, je, poszczekuje, połyka leki - czyli jest ok. Dziś biegała rano bez smyczy, wiec i wszystkie sprawy załatwione pomyślnie w sadzie :)

A to jeszcze wczorajsze:

1979172f1d98.jpg

c7bd5c2579f6.jpg

b73051883f00.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Z ogromną wdzięcznością i radością informuję, że dzięki Waszemu zaangażowaniu w bazarek uzbieraliśmy 376 zł na Mysiowe potrzeby i tę kwotę już zapisuję w rozliczeniu Mysi. Bardzo, bardzo Wam dziękuję za hopanie, kupowanie cegiełek i miłą zabawę :) <3

Pies Pies, Welsh corgi pembroke, Bukiet, Kwiaty, Ciemne tło

STAN KONTA Myszki w dn. 13.08.2021: +444,12 zł
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Kitka w górze, znaczy jest OK!

Mała miała wielkie szczęście, że malagos miała akurat wolne miejsce  🙂  

Włos mi się jeży na głowie jak tylko pomyślę o tym, co by było, gdyby malagos nie zaoferowała Domu Tymczasowego. 

9 minut temu, Kamila Proc napisał:

fajnie

:) Wchodzę na wątek z nieukrywaną radością, że się udało!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

 

Mała miała wielkie szczęście, że malagos miała akurat wolne miejsce  🙂  

Eliku, z tym wolnym miejscem to u mnie jest tak, że POWINNAM je trzymać dla psa w potrzebie z mojej gminy... I oczywiście dziś byłam z panią sekretarz przy gminnym kojcu (jeden przedzielony na dwie połowy, maleńkie klitki) i są dwa psy - jeden, już od miesiąca siedzi, drugi z opuchniętym nadgarskiem, łapką  w górze-od wczoraj) :( 

I jakbym takiego kawalera zabrała do siebie (na początek do mojego kojca, potem pewnie awansuje do domu), to łatwiej go poznać, ogłaszać i szukać domu. Ale i tak działam - wznowiłam ogłoszenia temu co siedzi dłużej, powiesiłam osobiście w każdym sklepie, poczcie, bibliotece, aptece. A tego z chorą łapką (chłop, który go zgłosił do gminy mówi, że to psy go pogryzły) obejrzy po pracy Tomek. Psy są najedzone, maja wodę, ale to szukanie domu...kulawo idzie, i ja musze działać.

No, kochani, jutro...walizka w garść i wio, do Nałęczowa! Wracam 1 września. Chyba, ze zabiorę laptop, to będę w kontakcie i będę przekazywać wieści o Mysiulce, zaczerpnięte przez telefon od mojej Siostry i Tomeczka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze i fajnie tu się wchodzi. Spokojnie. Wiadomo, że dobrzy ludzie czuwają. Mysia miała wiele szczęścia. Okropne, że bidusia już była w ciąży, ale dobrze, że to wczesne stadium było. Teraz niech się szybko goi. A w kubraczku wygląda bardzo awantażownie :) 

Malagos, wybycz się i wypocznij za wszystkie czasy! Niech Ci pogoda i dobre towarzystwo dopisują :)

Larry będzie miał dom- to też cudowne wieści! Państwo stanęli na wysokości zadania :)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagos napisał:

Wczoraj przyszło zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę oraz  umowa - cesja od burmistrza Krasnobrodu, na mnie jako dt, podpisany jeden egzemplarz zaraz odsyłam 🙂

Mysia działa, je, poszczekuje, połyka leki - czyli jest ok. Dziś biegała rano bez smyczy, wiec i wszystkie sprawy załatwione pomyślnie w sadzie 🙂

A to jeszcze wczorajsze:

1979172f1d98.jpg

c7bd5c2579f6.jpg

b73051883f00.jpg

Z tego samego miejsca była "moja" Amolka, która na nowy dom czekała u szafirki.

Link to comment
Share on other sites

Czy Mysia była długo w kojcu gminnym? Data na zaświadczeniu szczepienia na wściekliznę to 10 lipca, i chyba nie była szczepiona w dniu przybycia, tylko po 14-dniowej kwarantannie?... To pewnie odłowiona zaraz po cieczce....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tola napisał:

Niezapomnianego wypoczynku Małgoś,  a w Nałęczowie koniecznie wybierz się na pyszne ciasteczko do Eweliny;)

jak najbardziej połasuchuję :) liczę na te 4 zabiegi w cenie, muszę stanąć na nogi i przestać brać tabletki przeciwbólowe. Będzie dobrze! Juhu! Walizka spakowana, torba dodatkowa też, a co tam, raz się żyje, wszak zawożą mnie dzieci autkiem, nie targam walizy PKSem (jak 3 lata temu do Krynicy-Zdrój, z 2 przesiadkami!....)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, malagos napisał:

Czy Mysia była długo w kojcu gminnym? Data na zaświadczeniu szczepienia na wściekliznę to 10 lipca, i chyba nie była szczepiona w dniu przybycia, tylko po 14-dniowej kwarantannie?... To pewnie odłowiona zaraz po cieczce....

Była na szczęście raptem koło miesiąca, prawdopodobnie szczepiona właśnie po 14dniowej kwarantannie. Ja po raz pierwszy współpracowałam z tym kojcem dzięki Myszce. Nie znam tamtejszych realiów aż tak dobrze. 

Larry jutro ma kolejny spacer, a za 1,5tygodnia będzie już u siebie ♡

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tyśka) napisał:

Była na szczęście raptem koło miesiąca, prawdopodobnie szczepiona właśnie po 14dniowej kwarantannie. Ja po raz pierwszy współpracowałam z tym kojcem dzięki Myszce. Nie znam tamtejszych realiów aż tak dobrze. 

Larry jutro ma kolejny spacer, a za 1,5tygodnia będzie już u siebie ♡

Trzymamy za Larego!To już coraz bliżej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...