Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

Rodzina Larrego zobaczyła aktualne zdjęcia i trochę zasmucili się, że pies może być większy niż przed kolano (takie miałam pierwsze informacje i tak też ogłaszałam psiaka), a ze względu na ich tryb życia zależy im na psie średniej wielkości (nie mogą sobie pozwolić na psa wielkości owczarka niemieckiego). Poprosiłam o więcej zdjęć Larrego i jakiś filmik przy człowieku - czekam jak na szpilkach. Boję się, że Ci Ludzie zrezygnują, a ja już odmówiłam rezerwację u dexterki. :(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Kamila Proc napisał:

eh, tez sie boje, ze szukaja furtki do rezygnacji

To ludzie rozsądni. W pierwszej rozmowie powiedzieli mi dlaczego szukają psiaka średniej wielkości i ja ich naprawdę rozumiem. Jeszcze nie powiedzieli "nie", ale czekam na nowe zdjęcia. Pani Marzenka obiecała podjechać tam w piątek/sobotę i zrobić jakieś, musi tylko umówić się z pracownikiem-psiarzem. Na wszelki wypadek skrobnęłam do dexterki...

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! Jutro sterylizacja, potrzebne kciuki :)
20 godzin temu, Tyśka) napisał:

Wczoraj dorobiłam nowe ogłoszenie Myszce, na Olsztyn: https://www.olx.pl/d/oferta/kotolubna-przytulasna-7kg-suczka-dobry-duszek-rodziny-CID103-IDKTZnO.html

Post na Facebooku, KLIK.

Udostępniłam na grupach pomocowych i adopcyjnych na Facebooku. 

Trzymam kciuki za dobry dom dla Myszki  i Larego. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! Dzisiaj sterylizacja, potrzebne kciuki :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...