Jump to content
Dogomania

REMIK MA DOM!! ZAMIESZKA W OSIEKU. Remik, mały piesek z zamojskiego schroniska. Wspólnie odmieńmy jego smutne życie. Serdecznie zapraszam.


Recommended Posts

3 godziny temu, Poker napisał:

mari23 ma ok. 28 km. Może ona kogoś zna z bliższej miejscowości.

Kilka lat temu byłam w Osieku na jakiejś wizycie PA nawet, ale w najbliższym czasie nie dam rady, zdrowie mi "padło" zupełnie, trasy dalszej, niż 10 km nie pokonam :( i nawet diagnozy nie mam, bo na rezonans terminy październikowe :(

Anula z drugiej strony Lubina ma podobną odległość, może dałaby radę?

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, mari23 napisał:

Kilka lat temu byłam w Osieku na jakiejś wizycie PA nawet, ale w najbliższym czasie nie dam rady, zdrowie mi "padło" zupełnie, trasy dalszej, niż 10 km nie pokonam :( i nawet diagnozy nie mam, bo na rezonans terminy październikowe :(

Anula z drugiej strony Lubina ma podobną odległość, może dałaby radę?

Zgłosiła sie do wizyty osoba z fundacji pomocy rotkom. Już ustaliłyśmy wszystko. Jutro wizyta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to REMIK MA DOM!! ZAMIESZKA W OSIEKU. Remik, mały piesek z zamojskiego schroniska. Wspólnie odmieńmy jego smutne życie. Serdecznie zapraszam.

Już po wizycie. 

Remik ma dom!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

Państwo po 60, mieszkają w swoim własnym domu na 40 arowej dzialce. w domu 17 letni kot. Pani Ania też dokarmia okoliczne koty, które przychodzą stolować sie do pęknego, zadbanego ogrodu. 

Mam obiecane zdjęcia i relacje na bieżąco. Oczywiście zostałm zaproszona na kawkę, jak tylko będę w okolicach :-))

Państwo jutro pojadą po Remika. Imię zostaje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Już po wizycie. 

Remik ma dom!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

Państwo po 60, mieszkają w swoim własnym domu na 40 arowej dzialce. w domu 17 letni kot. Pani Ania też dokarmia okoliczne koty, które przychodzą stolować sie do pęknego, zadbanego ogrodu. 

Mam obiecane zdjęcia i relacje na bieżąco. Oczywiście zostałm zaproszona na kawkę, jak tylko będę w okolicach :-))

Państwo jutro pojadą po Remika. Imię zostaje.

Ale super, bardzo się cieszę 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Ale super, bardzo się cieszę 

Wyobraź sobie radość pani Ani, jak zadzwoniłam do niej po wizycie :-)))

Miałam dzisiaj jeszcze trzy telfony o Remika!!! 

I jeden baaardzo fajny o Bremolka.Czekam na info z wizyty..jakby co, to mam kolejny domek do sprawdzenia..

Jeszcze tylko niech o Runo ktoś zadzwoni....

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Już po wizycie. 

Remik ma dom!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

Państwo po 60, mieszkają w swoim własnym domu na 40 arowej dzialce. w domu 17 letni kot. Pani Ania też dokarmia okoliczne koty, które przychodzą stolować sie do pęknego, zadbanego ogrodu. 

Mam obiecane zdjęcia i relacje na bieżąco. Oczywiście zostałm zaproszona na kawkę, jak tylko będę w okolicach :-))

Państwo jutro pojadą po Remika. Imię zostaje.

Super! Powodzenia chłopaku!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Jest nawet oczko wodne

06072021 (3).JPG

06072021 (2).JPG

06072021 (4).JPG

06072021 (5).JPG

    Wszelkiego wszelkiego najlepsiuuuutkiego malenki

Calun czas sciskamy trzymamy za nowe wspolne zycie,                                               jak najpiekniejsze z braciszkiem kotunkiem

                       Rozliczony! Dziekuje Pieknie! Lakuniowi 50 zl Blekuniowi 30 zl salaterki,  ksiazki, pufa za 18 zl nowa zielona ..Nadziejkowe roznosci sercem calem dla  Lakunia w bdt u Figuni i dla Blekunia od Olenki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...