Jump to content
Dogomania

Miluś za TM :( Miłek, maleńki, porzucony staruszek bardzo prosi o wsparcie finansowe na weta i leki.


Recommended Posts

Dnia 1.06.2021 o 20:12, Tola napisał:

Na prośbę konfirm umieszczam nazwy leków, które ma do oddania, Kasiu, może u kikou jakiś staruszek potrzebuje?                                             

1. Gabapentin Teva 100 mg - 92 szt
2. Dermipred 20 mg 33 tab
3. Eutyrox N 200 3 cale op po 50 tab + 3 tab.
4. Vetmedin 10 mg - 90 tab.
5. Polfilin prolongatum 1 op = 20 tab + 11 tab ( jak Agapurin) 

Euthyrox by się nam przydał, mamy duzego chlopaczka z niedoczynnością tarczycy 🥰 

 

A u Miłeczka już dobrze, nadstawia buziulkę do głaskania, ładnie je i jest spokojny. Pierwszy raz widziałam, że pieseczek aż tak nerwowo zareagował na zmianę. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kikou napisał:

A u Miłeczka już dobrze, nadstawia buziulkę do głaskania, ładnie je i jest spokojny. Pierwszy raz widziałam, że pieseczek aż tak nerwowo zareagował na zmianę. 

Bardzo się cieszę, że Miłek już czuje się jak w domu, od razu było widać że to delikatny, wrażliwy piesek....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kikou napisał:

A u Miłeczka już dobrze, nadstawia buziulkę do głaskania, ładnie je i jest spokojny. Pierwszy raz widziałam, że pieseczek aż tak nerwowo zareagował na zmianę. 

Uffff kamień z serca.   Dzięki za taką dobra wiadomość.
Pokaż go nam jak teraz wygląda, bo w pamięci mamy przestraszonego psiaczka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kikou napisał:

Euthyrox by się nam przydał, mamy duzego chlopaczka z niedoczynnością tarczycy 🥰 

 

A u Miłeczka już dobrze, nadstawia buziulkę do głaskania, ładnie je i jest spokojny. Pierwszy raz widziałam, że pieseczek aż tak nerwowo zareagował na zmianę. 

Konfirm już wysłała paczuszkę do limonka80z 2 lekami, myślałam, ze nikt już nic nie potrzebuje...

Ale zaraz jeszcze zapytam ...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Dziękuję za numer konta. Czerwcowa deklaracja w wysokości 10 złotych właśnie poszła. 

Serdecznie dziękuję Radku  🙂  Oczywiście powiadomię, gdy pojawi się na koncie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Milusia wpłynęły poniższe kwoty:

60,00 zł  od Agnieszki, mojej znajomej deklaracja  VI + na transport  -  4.06.
    30,00 zł  od betka   deklaracja  VI  -  4.06.
    20,00 zł  od siostry elficzkowa   deklaracja  VI  -  4.06.
    10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  VI -  7.06.
    10,00 zł  od Radek  deklaracja  VI  -  7.06.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

134405361_dziki.gif.4ab273f53f4f56694133aac0969092ea.gif      1212177914_kwiatki15.jpeg.4b936423e1ea7ee235a792ebdadf0748.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, limonka80 napisał:

To właśnie miałam na myśli, ale Miłek taki subtelny jest, i pomyślałam że ,,pełnym pyszczkiem'' jednak bardziej do niego pasuje :-))

Masz rację  🙂  Do tak subtelnego psiątka to lepiej pasuje.  Ja to tak żartobliwie, z przekory 🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2021 o 06:37, kikou napisał:

Euthyrox by się nam przydał, mamy duzego chlopaczka z niedoczynnością tarczycy 🥰 

 

A u Miłeczka już dobrze, nadstawia buziulkę do głaskania, ładnie je i jest spokojny. Pierwszy raz widziałam, że pieseczek aż tak nerwowo zareagował na zmianę. 

Euthyrox potrzebny dla Bezika? :)

Dobrze, że Miłeczek już się przystosował do kolejnej zmiany w życiu, chyba już wie, że to zmiana na lepsze, duuuuuużo lepsze :) :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

Dobrze, że Miłeczek już się przystosował do kolejnej zmiany w życiu, chyba już wie, że to zmiana na lepsze, duuuuuużo lepsze 🙂 🙂

Na to wygląda, że zaczyna wierzyć, że to nie sen  🙂

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, mari23 napisał:

Przejrzałam całą skrzynkę i nie znalazłam wiadomości z numerem konta Miłeczka. Poproszę o nr konta 🙂

Mari, czyżbym Cię pominęła?  Przepraszam najmocniej    przepraszam.jpg.c8f1127cfdcafdb86eb20d1b1d6f5ad9.jpg     zaraz naprawię swój błąd

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Mari, czyżbym Cię pominęła?  Przepraszam najmocniej    przepraszam.jpg.c8f1127cfdcafdb86eb20d1b1d6f5ad9.jpg     zaraz naprawię swój błąd

Ależ nie przepraszaj, nic sie przecież nie stało, nasz tyle psiaczków do rozliczania, że nie sposób czegoś nie przeoczyć <3

Konto już dostałam i przelew poszedł, oprócz deklaracji skromne 2 dyszki dodatkowo :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...