Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

Dnia 1.12.2021 o 20:10, Tola napisał:

Cieszę się, że Shila może cieszyć się wolnością bez bólu, oby stan ten trwał jak najdłużej, sunia  tyle czekała.

Oj, długo biedulka czekała.... niech teraz dłuuuugo cieszy się swoim szczęściem przy człowieku i dobrym samopoczuciem pomimo zdrowotnych problemów. 

Link to comment
Share on other sites

Nowy rok nie zaczął się dobrze dla suni... dostała udaru 😞 Byłam z nią dziś u weta, dostała zastrzyki i mam nadzieję, że wróci do formy. Póki co ma zachwiania równowagi, przekrzywioną główkę i oczopląs. Wczoraj wieczorem mi się zsiusiała w domu i już to wydało mi się dziwne, ale poza tym wyszła na spacer i było ok, tylko była nieco spokojniejsza. Dziś rano natomiast widać było, że coś się stało, nie kontaktowała za bardzo, miała problem, żeby ustać na łapkach, nie wytrzymała z siusianiem do wyjścia.. Teraz jest już trochę lepiej.

shilla.jpg

shilla1.jpg

shilla2.jpg

shilla3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj lepiej. Sunia już wychodzi na spacer i siusia na ogrodzie. Są jeszcze zachwiania równowagi i lekko przechylona główka, ale to może jej zostać 😞 Sunia zjadła też rano trochę mokrej karmy (suchej nie chce). Bieda z niej, ale już kontaktuje, ogonkiem macha i mimo, że się chwieje i łapki słabe to wytrzymuje z siku aż poczuje pod łapkami trawę. Wspaniała z niej psina. Nawet nie chce myśleć co by z nią było gdyby była teraz w schronie 😞

 

Rozliczenie:

Stan konta na 5 grudzień wynosił -790,60 zł

+790,60 zł Jo37

-360 zł hotelowanie 6.12-4.01

-215,10 zł Neoplasmoxan

-50 zł wizyta u weta

-16 zł przejazd do weta

Stan konta na 4 styczeń wynosi -641,10 zł.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 18:31, mari23 napisał:

Jak dobrze, że choć na na ten ostatni, najtrudniejszy czas została ze schroniska zabrana....

żal, serce boli, że tyle lat na pomoc czekała, a teraz, kiedy mogłaby się cieszyć życiem - przyszła choroba....

Wielki żal. ogromny, tyle lat w cierpieniu, a teraz i starość i choroba.

Ale tak czasami bywa.

Trzeba się cieszyć, że jest zaopiekowana, nie żyje w strachu i w  bólu i ze wydaje się jej, że ma dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 20:14, Tola napisał:

Wielki żal. ogromny, tyle lat w cierpieniu, a teraz i starość i choroba.

Ale tak czasami bywa.

Trzeba się cieszyć, że jest zaopiekowana, nie żyje w strachu i w  bólu i ze wydaje się jej, że ma dom.

choć dłużej, niż Feniks 😞

może Shilunia jeszcze się pozbiera, to taka dzielna sunieczka....mam nadzieję, że będzie poprawa ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wrzucę fotek Shili w legowisku, bo ona uwielbia swoją miejscówkę w kennelu. To jej azyl i jak jest zamknięty to dobija się do niego i panikuje. 

Sunia czuje się dobrze, ożywiła się i chętnie spaceruje. Główka lekko przechylona i znosi ją trochę na tę stronę, ale poza tym ok. Dostała co prawda biegunki, ale to z pewnością po mokrej karmie. Dziś już jej nie dawałam i wieczorem była już poprawa. Poza tym zjadła trochę suchej karmy.

shilla4.jpg

shilla5.jpg

shilla6.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 11:44, Tyśka) napisał:

Klatka nie jest zła 🙂 Naszemu też najlepiej wypoczywa się w klatce. Jak jesteśmy w gościach, to mimo że może wtedy spać z nami w łóżku to sam idzie do klatki i tam śpi. 

Dobrze, że Shila czuje się lepiej.

oj tak, cieszy poprawa i oby tak dalej ❤️ to dzielna sunieczka  ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupiłam dla suni kolejny Neoplasmoxan, koszt 214 zł:

shilaneo3.jpg.8cade88f28c11df4784b3ef287880beb.jpg

 

 

Sunia czuje się dobrze. Wróciła już prawie całkowicie do stanu sprzed udaru. Została jej jedynie lekko przekrzywiona główka i wyraźniej niż wcześniej ma tendencje do skręcania w tę stronę. Trochę mniej też je, ale to akurat dobrze. Tzn. teraz wydaje się, że je normalnie, bo wcześniej apetyt miała zdecydowanie za duży.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...