Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Dnia 25.01.2022 o 16:31, Ewa Marta napisał:

Zawsze powtarzam, że dobrem trzeba się dzielić. Dlatego razem z Ellig postanowiłyśmy podzielić się również z Runo prezentem, jaki zrobiła nam Dorota Ś. 100 zł przeznaczamy dla Runka, na jego leczenie. To na pewno nie wystarczy, ale choć troszkę wesprze jego budżet.

 

 

Pieniążki już na koncie Runo. Z całego serca dziękuję!❤️

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Dexterką. Runo musiał mieć częste zapalenia uszu, małżowiny sa pofałdowane, co świadczy o krwiakach. Musiał bardzo cierpieć

Wyniki cytologii wskazują na bakterie i malassezię. Dzisiaj będą dokładne wyniki, to wstawię. 

Będzie tez wynik badania tarczycy. 

Runo będzie dostawał krople, zrobione specjalnie. Dzisiaj do odbioru. 

Czekam też na fakturę za badanie i leki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 09:19, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawiałam z Dexterką. Runo musiał mieć częste zapalenia uszu, małżowiny sa pofałdowane, co świadczy o krwiakach. Musiał bardzo cierpieć

Wyniki cytologii wskazują na bakterie i malassezię. Dzisiaj będą dokładne wyniki, to wstawię. 

Będzie tez wynik badania tarczycy. 

Runo będzie dostawał krople, zrobione specjalnie. Dzisiaj do odbioru. 

Czekam też na fakturę za badanie i leki.

Biedny Runo, ale sie wycierpiał.

Link to comment
Share on other sites

Buba moja, labradorka, miała cyrk z uszami. Krople takie, siakie, co już dobrze, to nawrót. Wreszcie, zdesperowana, zaczęłam psikać Bioparoxem, takim do gardła ludzkiego, leżał w szufladzie. Po kilku dniach jak ręką odjął i nigdy zapalenie nie wróciło. Niestety, Bioparox wycofano, dla ludzi mała strata, gardła nie leczył, przynajmniej mojego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...