Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

Dnia 3.12.2021 o 15:25, Tyśka) napisał:

 

Dnia 3.12.2021 o 15:35, Tyśka) napisał:

W wolnej chwili pospamuję Runo po grupach, teraz na szybko wrzuciłam. Trzymam kciuki, jest cudowny ❤️

Ja tak delikatnie przypomnę o poście na Fejsbuku i proszę o udostępnienia dalej. Niestety, po wrzuceniu tego posta przekroczyłam limit cierpliwości kogoś... bo zgłoszono moje konto jako SPAM. Dostałam blokadę na FB, nie mogę komentować ani dodawać postów w grupach dyskusyjnych. Blokada na szczęście czasowa, ale jeszcze chwilę jestem uziemiona. A bez stałego pokazywania postu, podnoszenia go poprzez komentowanie post szybko staje się niewidoczny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 17:10, Ellig napisał:

 

Moje ogłoszenie tez wczoraj  usunęli i to po wyróżnieniu.

Moje tez po wyróżnieniu i też usunęli "Twoje ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ w innym aktywnym ogłoszeniu oferujesz ten sam przedmiot lub usługę, na co wskazuje opis lub zdjęcia, bądź w przeciągu 14 dni usunąłeś podobną ofertę.

Jeden przedmiot można oferować tylko w jednym ogłoszeniu. Nie pozwalamy na zamieszczanie duplikatów ogłoszeń."

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 11:49, mari23 napisał:

Moje tez po wyróżnieniu i też usunęli "Twoje ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ w innym aktywnym ogłoszeniu oferujesz ten sam przedmiot lub usługę, na co wskazuje opis lub zdjęcia, bądź w przeciągu 14 dni usunąłeś podobną ofertę.

Jeden przedmiot można oferować tylko w jednym ogłoszeniu. Nie pozwalamy na zamieszczanie duplikatów ogłoszeń."

No to Runo ma tylko dwa moje ogłoszenia na olx....

Chyba Tysia dorobiła na innych portalach...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 11:59, Alaskan malamutte napisał:

No to Runo ma tylko dwa moje ogłoszenia na olx....

Chyba Tysia dorobiła na innych portalach...

Na razie tylko na gratce + fejsbuk... Dzisiaj zrobię jeszcze na 3 innych portalach. Na razie nie miałam czasu usiąść.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zagladam kokany piekny niezwykly Runiaczku                                                                 zagladam z milionem cieplych pozdrowien                                                       

  cos cos pokombinuje Joasiu poczaruje cos Runkowi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...