Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

To już chyba tylko 2 dni  :)   Burasek też jedzie 22.01.?

Nie Elu, on ma jechać we wtorek.

51 minut temu, rozi napisał:

Czytałam, że na kojec się czeka ileś i trzeba we własnym zakresie przygotować podłoże, teraz ziemia zmarznięta, ja bym zadzwoniła do producenta i wypytała, jak to wszystko dokładnie wygląda w praktyce, bo czas jest ważny.

Wystarczą płytki betonowe czy krawężniki do podłożenia, żeby nie był postawiony na ziemi. Na razie buras i tak do nas przyjedzie, bo musi być zbadany i zaopiekowany weterynaryjnie. Dlatego na początek jest tylko buda potrzebna. Z załatwianiem kojca chcę poczekac, az będe miec pewnosć, że pies jest w schronisku i wszystko bedzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Jaaga napisał:

Z załatwianiem kojca chcę poczekac, az będe miec pewnosć, że pies jest w schronisku i wszystko bedzie dobrze.

Bardzo słuszna decyzja. Póki jest w schronie, to nie wiadomo do końca, co może się wydarzyć.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za jutro :)

Z mojego transportowego Niewidzialny uzbierał 178zł na podróż (edit: już 198zł, bo bazarek jeszcze jest otwarty, do piatku). 

 

Jeszcze zobaczymy, ile uda się z bazarku Jo37 zebrać. :) Na pewno na podróż jest tam już 50zł, ale liczę same cegiełki.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Kto chce 3 pudła fantów ?

Przyłączę się do apelu, da ktoś radę zrobić bazarek? Może podaj proszę miasto, gdzie byłyby rzeczy do odbioru? To jednak byłoby sporo do przesłania. Może ktoś radzący sobie z bazarkami jeszcze się zgłosi. Mnie to idzie naprawdę fatalnie i stale coś knocę. Nie mówiąc o tym, że jesli przyjadą na początek do nas oba psy, to taczej w najbliższych dniach nie dam rady często zagladac na dogo.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Jaaga napisał:

Przyłączę się do apelu, da ktoś radę zrobić bazarek? Może podaj proszę miasto, gdzie byłyby rzeczy do odbioru? To jednak byłoby sporo do przesłania. Może ktoś radzący sobie z bazarkami jeszcze się zgłosi. Mnie to idzie naprawdę fatalnie i stale coś knocę. Nie mówiąc o tym, że jesli przyjadą na początek do nas oba psy, to taczej w najbliższych dniach nie dam rady często zagladac na dogo.

Jeśli nadal się nikt nie zgłosi to ...mimo braku czasu ...Najgorzej z przesyłką fantów bo dużo a przesyłki kosztowne niestety:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...