Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Dziekuję Wam za pomoc.Dopiero jutro zostanie oddzielony, jak pojadą psy pierwszym transportem, na ich miejsce. Mam nadzieję, że da radę wytrzymać do wtorku. 

To może zamienić psy i niech jedzie pierwszym transportem skoro zaraz musi trafić do weta.On potrzebuje na cito dobrego jedzenia aby się wzmocnił.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Też myślę, że to on najbardziej potrzebuje pomocy i to on powinien pojechać pierwszym transportem. W takim stanie może nie doczekać następnego transportu.

Martusiu, proszę zadziałaj, żeby burasek pojechał w pierwszym transporcie.

Dla niego to być może sprawa życia lub śmierci!

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Anula napisał:

To może zamienić psy i niech jedzie pierwszym transportem skoro zaraz musi trafić do weta.On potrzebuje na cito dobrego jedzenia aby się wzmocnił.

Własnie to samo przyszło mi do głowy i napisałam sms do Marty, zwłaszcza że i tak Kokos jedzie do nas jutrzejszym transportem, wiec pan Maciej nie musiałby 2 razy robić tej samej trasy. Czekam na odpowiedź.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jaaga napisał:

Własnie to samo przyszło mi do głowy i napisałam sms do Marty, zwłaszcza że i tak Kokos jedzie do nas jutrzejszym transportem, wiec pan Maciej nie musiałby 2 razy robić tej samej trasy. Czekam na odpowiedź.

By było dobrze aby nastąpiła zamiana psów.Te silniejsze by wytrzymały do wtorku a on nie wiem,jeszcze do tego paskudna pogoda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, limonka80 napisał:

 

Jeśli transport większego psa jak Bury więcej kosztuje, to dołożę ile trzeba żeby tylko jutro wyjechał. To byłoby okropne gdyby odszedł kilka dni przed nadejściem pomocy.

To nie chodzi o wielkość psa tylko o ilość i to, że psiaki były wcześniej rezerwowane.

Wszystko zależy od tego co Toli uda się załatwić w schronisku.

W sumie na wtorkowy transport brakuje ok. 150,00 zł

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Też napisałam do Toli,może uda się pokombinować albo zamienić psiaki albo wcisnąć jego na jutrzejszy transport.

Na razie Tola nie odpisała, ale wiem że jedzie własnie ze schroniska, więc nie chce wydzwaniać. Po ich wyjeździe ze schroniska dopiero ma zostac zczytany. Na pewno nie da się wcisnać tak dużego psa, bo pytałam o to wczesniej.  Tamte psiaki sa bezpiecznie oddzielone, mają jedzenie. Byłabym spokojniejsza, gdyby od razu został oddzielony do osobnego boksu, a tak musi czekac aż tamne wyjadą. W takim stanie wycieńczenia może juz wcale nie podchodzi do miski.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, b-b napisał:

 

Na jakiego psiaka brakuje?

Tyśka zbierała dodatkowo właśnie na tego burego i pisała,że razem z Twoim bazarkiem już jest.

Na dwa dodatkowe psiaki, które mają jechac do Szafirki. Tego od przytulania "mojego" burasa i chyba burej suni pod opieką Toli. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Na razie Tola nie odpisała, ale wiem że jedzie własnie ze schroniska, więc nie chce wydzwaniać. Po ich wyjeździe ze schroniska dopiero ma zostac zczytany. Na pewno nie da się wcisnać tak dużego psa, bo pytałam o to wczesniej.  Tamte psiaki sa bezpiecznie oddzielone, mają jedzenie. Byłabym spokojniejsza, gdyby od razu został oddzielony do osobnego boksu, a tak musi czekac aż tamne wyjadą. W takim stanie wycieńczenia może juz wcale nie podchodzi do miski.

Jeżeli nie uda się to trudno,góry nie przestawimy.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jaaga napisał:

Na dwa dodatkowe psiaki, które mają jechac do Szafirki. Tego od przytulania "mojego" burasa i chyba burej suni pod opieką Toli. 

Musimy poczekać na Tolę,dobrze by było aby na zamojskim zrobiła zestawienie jakie psiaki i gdzie,kiedy mają jechać bo ja już się pogubiłam.Ja też bedę miała psiaka biszkoptowego,który jak zrozumiałam jutro ma jechać do szafirki.Na razie nie ma wątku bo czekam na konkrety od Toli.Piesek jest oddzielony i czeka na transport.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

Musimy poczekać na Tolę,dobrze by było aby na zamojskim zrobiła zestawienie jakie psiaki i gdzie,kiedy mają jechać bo ja już się pogubiłam.Ja też bedę miała psiaka biszkoptowego,który jak zrozumiałam jutro ma jechać do szafirki.Na razie nie ma wątku bo czekam na konkrety od Toli.Piesek jest oddzielony i czeka na transport.

Tez czekam na Tolę, bo pomyslałam, że gdyby Bury z Kokosem mógl jutro przyjechac jednym transportem, to moze byłoby taniej , bo we wtorek p. Maciej nie musiałby znowu zjeżdżać z trasy specjalnie do jarząbkowic? Skoro i tak psiaki jedą potem prosto do Szafirki.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Tez czekam na Tolę, bo pomyslałam, że gdyby Bury z Kokosem mógl jutro przyjechac jednym transportem, to moze byłoby taniej , bo we wtorek p. Maciej nie musiałby znowu zjeżdżać z trasy specjalnie do jarząbkowic? Skoro i tak psiaki jedą potem prosto do Szafirki.

Jak Tola dotrze do domu to najlepiej porozmawiać bezpośrednio bo mailowo się nie da omówić tematu.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Jo37 napisał:

W sumie ze schroniska jadą:

Belmondo

Rudy

Biały ( Kokos )

Bury

Psiak dla Anuli

Przytulak

sunia znaleziona nad rzeką

i jeszcze jeden psiak 

Ten pod moją opiekę ma jechać do szafirki:

IMGP2429.JPG

A ten jeszcze jeden psiak do szafirki to chyba ten pod opiekę Onaa:

IMGP2417.JPG

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak jest. Na Burego są pieniądze na transport, natomiast wtorkowym transportem jedzie jeszcze sunia, ta z ostatniego zdjęcia... jej brakuje na podróż we wtorek 150zł. 

Koszt obu transportów wyniesie 1100zł + Amik (Amik 450, już opłacony przez Darczyńcówz fb). Za transport psiaków schroniskowych 22.01 juz jest wpłacone (650), jeszcze pozostaje zapłacić transport wtorkowy, 26.01 (450zł za dwa psy z Zamoscia: buraska i sunie), i to właśnie na ten transport brakuje 150zl. 

Wczoraj wieczorem do transportu Buraska dołączyła nowa sunia, wiec dlatego znowu brakuje nam na transport, mimo że już pisałam, że udało się zebrać;)

Skomplikowane to, nie martwcie się,  tez nie nadążam;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Co do Buraska, serce mnie ściska, mam nadzieję,  że ma sporą siłę woli i wytrzyma jeszcze parę dni. On nie może być oddzielony kosztem innego zarezerwowanego psa, bo ten który wróci do boksu ogólnego może tego nie przeżyć. :(

Nie o to mi chodziło, żeby innego psa wsadzić do ogólnego boksu, tylko czy on mógłby zostać zabrany i jechać jutro prosto ze swojego zbiorowego kojca. tamte psiaki są już oddzielone, bezpieczne i z pełna miską. 

Do tego wtorkowy transport nie jest bezpośrednio na Śląsk z Zamościa, tylko najpierw na Poznań. Z Poznania do nas to kolejne 6 godz. drogi. Szczerze, to nie wiem, czy on da radę taką trasę pokonać. Nikt mu przeciez przed wyjazdem nie poda nic na wzmocnienie czy kropówki, nie mówiąc o tylu godzinach w aucie. 

Zrobiłam co mogłam, rozmawiałam z Tolą, napisałam do Pana Maćka. Nie zrobię nic, jesli nikt nie zgodzi się zamienić jutro psa, gdyby pan Maciek jednak miał duzą klatkę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...