Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

Dnia 2.02.2021 o 11:37, kiyoshi napisał:

Za pobyt Jasminka w styczniu Aneta wystawiła fakturę na Fundację ZEA. Pobyt opłaci y że środków zebranych na zbiórce. Tolu daj znać ile tam było żebym mogła rozpisać. 

Dziś ogłosiła Jasminka jeszcze na Częstochowę. Póki co był tylko 1 telefon od jakiegoś młodego chłopca... :) 

Takze czekamy, wierzymy

Faktura Jaśminka na 412 zł za hotelowanie, dzisiaj opłacona.

8_2_2021 ZEA.pdf

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trochę się dzieje u Jasminka. Dwie rodziny skontaktował się ze mną w jego sprawie. 

Z pierwsza Panią rozmawiałam wczoraj ale niestety nie jest to dom dla Jasminka. 

Druga Pani ma dzwonić dzisiaj i zobaczymy. 

Najbardziej mnie śmieszy bo ludzie którzy dzwonią o niego myślą że on ma na imię DZASMIN!  Jakby już polskie "J" nie istniało w alfabecie...... :)) 

Link to comment
Share on other sites

Ta druga Pani zadzwoniła i bardzo miło się nam rozmawiało. DOm znajduje się pod Wrocławiem, z ogrodem, dwoma kotkami uratowanymi spod śmietnika i sunia z interwencji z pseudohodowli. Nie wiem czy wszystko przegadałam, starałam sie, ale pierwsze wrażenie wywarła na mnie bardzo dobre.

Poprosiła o numer do Anety i będzie sie umawiac na zapoznanie- mam nadzieje....

a tym czasem Aneta zrobiła kilka fajnych zdjęć Jaśminka zwanego Dżasminem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, limonka80 napisał:

Ależ on ma uroczy pyszczek, na zdjęciach od przodu ma takie okrągłe policzki jak najedzony chomik :-)

 

Taaak :))) też zwróciłam uwage

W ogóle ma coś takiego bardzo pogodnego w sobie. Szkoda że nie dałam rady poznać go osobiscie

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Przed adopcją trzeba go chyba wykastrować.

tzn. ja uważam że DS tez może sobie psa wykastrować.

Na chwile obecną Jaśmin będzie miał szczepienią p/wściekliżnie za kilka dni, potem trzeba odczekać ok. 2 tygodnie na kastracje.

Ten dom, który ma teraz przyjechać na zapoznanie zadecydował, że jesli dojdzie do adopcji to poczeka do kastracji te 2 tygodnie.

Ale co przyniesie los to tylko on wie.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

tzn. ja uważam że DS tez może sobie psa wykastrować.

Na chwile obecną Jaśmin będzie miał szczepienią p/wściekliżnie za kilka dni, potem trzeba odczekać ok. 2 tygodnie na kastracje.

Ten dom, który ma teraz przyjechać na zapoznanie zadecydował, że jesli dojdzie do adopcji to poczeka do kastracji te 2 tygodnie.

Ale co przyniesie los to tylko on wie.

 

Ja tylko przypominam, że Jaśminek ma sporą sumkę na zbiórce, kastracja też tam jest wpisana, a pieniądze musimy wydać  na Jaśminka;)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Ja tylko przypominam, że Jaśminek ma sporą sumkę na zbiórce, kastracja też tam jest wpisana, a pieniądze musimy wydać  na Jaśminka;)

a jak nie wydamy na Jasminka to co się z nimi stanie? oddamy darczyńcom czy jak to fundacje przeprowadzają?

nie mam zamiaru trzyać psa w hoteliku gdy będzie chętny dom, tylko dlatego, ze są pieniązdze na zbiórce.

Przejdą na użytek Twojej Fundacji, przecieżdla siebie ich nie wezme ;)

Dla mnie najwazniejszy jest DOM

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

a jak nie wydamy na Jasminka to co się z nimi stanie? oddamy darczyńcom czy jak to fundacje przeprowadzają?

nie mam zamiaru trzyać psa w hoteliku gdy będzie chętny dom, tylko dlatego, ze są pieniązdze na zbiórce.

Przejdą na użytek Twojej Fundacji, przecieżdla siebie ich nie wezme ;)

Dla mnie najwazniejszy jest DOM

Nie chodziło mi o trzymanie psa w hoteliku, ale o to, że są pieniądze i można teraz w ramach zbiorki opłacać potrzeby Jaśminka.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Tola napisał:

Nie chodziło mi o trzymanie psa w hoteliku, ale o to, że są pieniądze i można teraz w ramach zbiorki opłacać potrzeby Jaśminka.  

ok ok :) opłacam Tolu, ale z kastracją musze poczekać min 2 tygodnie po szczepieniu ;)

Powiem szczerze, że byłabym szczęsliwa gdyby na zbiórce był nadmiar kasy i pomogła ona jeszcze komuś....Dużo bardziej się martwie tym, ze Jaśminek się zasiedzi, zbiórka sie skończy a deklaracji stałych nie ma....

Także- trzymajmy kciuki za dom przede wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

ok ok :) opłacam Tolu, ale z kastracją musze poczekać min 2 tygodnie po szczepieniu ;)

Powiem szczerze, że byłabym szczęsliwa gdyby na zbiórce był nadmiar kasy i pomogła ona jeszcze komuś....Dużo bardziej się martwie tym, ze Jaśminek się zasiedzi, zbiórka sie skończy a deklaracji stałych nie ma....

Także- trzymajmy kciuki za dom przede wszystkim.

Mam nadzieję, że Jaśminek pierwszy znajdzie dom, nim skończą się fundusze, tego  życzę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2021 o 08:28, kiyoshi napisał:

Trochę się dzieje u Jasminka. Dwie rodziny skontaktował się ze mną w jego sprawie. 

Z pierwsza Panią rozmawiałam wczoraj ale niestety nie jest to dom dla Jasminka. 

Druga Pani ma dzwonić dzisiaj i zobaczymy. 

Najbardziej mnie śmieszy bo ludzie którzy dzwonią o niego myślą że on ma na imię DZASMIN!  Jakby już polskie "J" nie istniało w alfabecie...... :)) 

DŻASMIN?! Leżę i płaczę. Ze śmiechu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...