Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

7 godzin temu, agat21 napisał:

Ta rodzina z Wrocławia brzmi obiecująco. :) Fajni ludzie. Oby pokochali Jaśminka zwanego Dżasminem, a i on ich takoż. Ciekawe tylko jak z kotami w razie czego się odnajdzie. 

Akurat ta Pani z Wrocławia zna polskie słowo "Jaśmin" :)))) on na koty póki co zbytnio nie reaguje ale też z powodu tego bo skupia się głównie na jedzeniu... Nie mam pojęcia jak byłoby w domu. Na pewno dom bez kotów byłby bezpieczniejszy ale też jeśli Pani na żywo okaże się rozsądna i warta zachodu no i zaiskrzy między nimi, to warto będzie dać szansę.

Chociaż nie wiadomo czy ta Pani w ogóle przyjedzie.... 

 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, agat21 napisał:

DŻASMIN?! Leżę i płaczę. Ze śmiechu :D

"Dżesiki" w modzie, to i "Dżasmin"  się skojarzyło :) :) :) też się uśmiałam :) choć my w pracy sobie żartujemy czytając (fonetycznie) "Jesica" zamiast "Dżesika"

22 godziny temu, agat21 napisał:

Ta rodzina z Wrocławia brzmi obiecująco. :) Fajni ludzie. Oby pokochali Jaśminka zwanego Dżasminem, a i on ich takoż. Ciekawe tylko jak z kotami w razie czego się odnajdzie. 

Jaśminka chyba nie da się nie pokochać - ma taki uśmiech i "chomiczkową" buźkę, że - cytując Tianku - od razu "banan na twarzy" :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zakończyła się zbiórka dla Jasminka- uzbieraliśmy 1665 zł :) :) <3

Jeszcze raz dziękuje Toli za wielką pomoc przy założeniu tej zbiórki i teraz jej rozliczaniu <3

 

A wczoraj miała kolejne zapytanie o Jasminka, do domu z 4 letnim dzieckiem, odmówiłam od razu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2021 o 07:50, kiyoshi napisał:

Wczoraj zakończyła się zbiórka dla Jasminka- uzbieraliśmy 1665 zł :) :) <3

Jeszcze raz dziękuje Toli za wielką pomoc przy założeniu tej zbiórki i teraz jej rozliczaniu <3

 

A wczoraj miała kolejne zapytanie o Jasminka, do domu z 4 letnim dzieckiem, odmówiłam od razu.

Na konto fundacji przeleją 1 565,10 zł i to jest do dyspozycji Jaśminka.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Na konto fundacji przeleją 1 565,10 zł i to jest do dyspozycji Jaśminka.

ok Tolu, rozumiem :) to i tak bardzo dobry wynik i jestem ogromnie wdzięczna :)

Na koncie Jasminka mam jeszcze wpłate 20 zł od DUlka- bardzo ślicznie dziękuje <3

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Dziękuję ślicznie Tolu. Jutro rozpisze w rozliczeniu

Dziś dzwonił o Jasminka prawdziwie miły Pan, rozmowa długa, rzeczowa, tak jak powinno być. Wydaje mi się że nic z tego nie będzie, że jednak się nie zdecydują, ale kto wie.. 

Fajnie że ktoś rozsądny zadzwonił. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziękuję ślicznie Tolu. Jutro rozpisze w rozliczeniu

Dziś dzwonił o Jasminka prawdziwie miły Pan, rozmowa długa, rzeczowa, tak jak powinno być. Wydaje mi się że nic z tego nie będzie, że jednak się nie zdecydują, ale kto wie.. 

Fajnie że ktoś rozsądny zadzwonił. 

A dlaczego myślisz, że się nie zdecydują?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

A dlaczego myślisz, że się nie zdecydują?

Pan naprawdę w porządku ale mieszka z narzeczoną, mieszkanie jest własnościowe ale jej, j as k Pan mówił ona jest bardziej kociara, mieli wcześniej kotka ale już nie żyje, teraz Pan chce przekonać na psa. Jeśli mieszkanie jest jej to sądzę że to będzie jednak jej decyzja. Być może będzie chciala postawić na kota. 

Takie luźne przemyslenia

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Najlepiej mieć i psa i kota! I wszyscy zadowoleni :D

Tylko Jaśmin tak na 100% to nie wiem czy do kotów. 

Dziś dzwonił o niego kolejny Pan też z Krakowa i też całkiem calkiem ale też czuję że nie to... Pan chyba na emeryturze, dom z ogrodem 

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kilka osób pytalo.o Jaśmina ale zupełnie mi te domy nie pasuja

Odezwał się też ten młody chłopak z Krakowa co mieszka z narzeczoną i wcześniej mieli kota. Chcieliby w przyszłym tygodniu zapoznać się z Jasminek. Teraz Pan wyjeżdża na delegacje i ten tydzień odpada

Mam pewne wątpliwości co do tego domu.  Nie wiem zupełnie jak podtapie ale sądzę że, zapoznanie da pewne odpowiedzi

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Jeszcze kilka osób pytalo.o Jaśmina ale zupełnie mi te domy nie pasuja

Odezwał się też ten młody chłopak z Krakowa co mieszka z narzeczoną i wcześniej mieli kota. Chcieliby w przyszłym tygodniu zapoznać się z Jasminek. Teraz Pan wyjeżdża na delegacje i ten tydzień odpada

Mam pewne wątpliwości co do tego domu.  Nie wiem zupełnie jak podtapie ale sądzę że, zapoznanie da pewne odpowiedzi

 

U mnie Kraków + młodzi ludzie to = bardzo dobre domki (Savi i Pola), więc jest nadzieja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...