Jump to content
Dogomania

Do trzech razy sztuka? Mała Mela/Małgorzatka już w nowym domku. Wierzymy, że tym ostatnim, najlepszym:)


Ewa Marta

Recommended Posts

53 minuty temu, Ewa Marta napisał:

No niestety.... Państwo się wycofali. Uznali, że to za wcześnie po śmierci ich ukochanego psa. Szkoda, że zajmowali czas mój i Anety. Wielka szkoda, bo Mela miałaby u nich dobrze, ale nic na siłę. Dalej szukamy domku:(

Szkoda, głównie że bez sensu zajmowali Wam czas, ale może na Melunię czeka lepszy domek  :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziecinada i tyle, może się komuś narażę, ale nie rozumiem tłumaczenia, że ktoś nie jest gotowy na nowego psa po śmierci poprzedniego. To po co szukali i zawracali 4 litery?

Melcia znajdzie super dom u kogoś kto się zakocha od pierwszego wejrzenia, zobaczycie

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że mówiła prawdę. Bo jak zaczęły się rozmowy, to cały czas mówiła o swoim psiaku. Wcześniej szukała psa identycznego, ale ktoś jej wyjaśnił, że to nie jest dobry pomysł i znalazła Melę... Miałaby tam dobrze, Państwo pełni miłości, ale to Panią przerosło i jak zaczęła sobie wyobrażać Melę w ich domu, to nie dala rady. Wielka szkoda. Powiedziałam Pani, żeby zaczekała z adopcją jeśli tak czuje, bo żaden pies nie będzie jej Mikusiem:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2020 o 11:24, Ewa Marta napisał:

Myślę, że mówiła prawdę. Bo jak zaczęły się rozmowy, to cały czas mówiła o swoim psiaku. Wcześniej szukała psa identycznego, ale ktoś jej wyjaśnił, że to nie jest dobry pomysł i znalazła Melę... Miałaby tam dobrze, Państwo pełni miłości, ale to Panią przerosło i jak zaczęła sobie wyobrażać Melę w ich domu, to nie dala rady. Wielka szkoda. Powiedziałam Pani, żeby zaczekała z adopcją jeśli tak czuje, bo żaden pies nie będzie jej Mikusiem:(

Mnie takie telefony rozwalaja... Nie wiem czemu ktoś dzwoni skoro jeszcze nie chce innego psiaka.

Moze jestem niesprawiedliwa, nie wiem.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Gabi79 napisał:

Bardzo się cieszę, że udało się utargować tyle na bazarku

To prawie opłacony pobyt Meli w listopadzie:) Piękny wynik:) Bardzo dziękujemy:)

 

A my mamy kolejny ciekawy domek na horyzoncie. Pan przemaglowany przeze mnie , wysyła zdjęcia swojej suni (podobnej do naszej suni i też Meli). Mam już wstępnie sprawdzoną lokalizację. Czekamy co przyniesie spotkanie z całą rodzinką:) Poprosimy o kciuki:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Ewa Marta napisał:

To prawie opłacony pobyt Meli w listopadzie:) Piękny wynik:) Bardzo dziękujemy:)

 

A my mamy kolejny ciekawy domek na horyzoncie. Pan przemaglowany przeze mnie , wysyła zdjęcia swojej suni (podobnej do naszej suni i też Meli). Mam już wstępnie sprawdzoną lokalizację. Czekamy co przyniesie spotkanie z całą rodzinką:) Poprosimy o kciuki:)

A skąd jest rodzina? Tzn. z jakiego miasta? Trzymam kciuki!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

O której mają być?

Jeszcze nie dogadali godziny, ale po południu. Rozmawiałam jeszcze dzisiaj z żoną Pana i uczulałam bardzo na wykonanie badań kontrolnych kału po leczeniu lamblii. Pani się trochę zmartwiła. Pan jej o tym nie mówił. mają jeszcze rozmawiać:( 

Link to comment
Share on other sites

Chyba przestanę podawać swój numer w ogłoszeniach:( Adopcji nie będzie:( Okazało się, że Pan nic o lambliach Pani nie powiedział. Powiedział mi, że chcą ją adoptować, ale w..... styczniu:( Mówię, że nie ma mowy. Pan pyta, czy jeśli będzie płacił za jej jedzenie, to czy może na nich zaczekać. Mówię, że to nie tylko jedzenie, ale utrzymanie w hotelu, kolejne badanie kału itp... To go przeraziło, a mnie uświadomiło, że jeśli na wejściu martwią go takie koszty, to co by było, gdyby Mela zachorowała:(  

Jestem rozczarowana bardzo:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...