Jump to content
Dogomania

TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.


Recommended Posts

1 minutę temu, Livka napisał:

To samo powiedziałam.

Trochę ciężko tak rozmawiać, nie mam doświadczenia.

Ale zwróciłam uwagę na pewne wypowiedzi, nie wszystko mi się podobało.

Nie chciałam tak od razu przekreślać tego domu i jeżeli Pan jutro potwierdzi to, że chciałby Tobiaszka, to może warto przeprowadzić wizytę.

 

Livko powiedz Panu, jeśli zadzwoni, że DT na 2 tygodnie nie ma sensu, szkoda tylko Toboaszkowi mącić w głowie i męczyć go podróżą. Jeśli wyrazi chęć adopcji, to moim zdaniem warto przeprowadzić wizytę. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Livko powiedz Panu, jeśli zadzwoni, że DT na 2 tygodnie nie ma sensu, szkoda tylko Toboaszkowi mącić w głowie i męczyć go podróżą. Jeśli wyrazi chęć adopcji, to moim zdaniem warto przeprowadzić wizytę. 

Trochę w tym wszystkim jest mojej winy bo nie napisałam w ogłoszeniu gdzie przebywa Tobiś.

Na DT się jednak nie zgodzę z tych względów , o których pisałyście oraz z racji odległości.

Jeżeli dom okazałby się super i oferował DS można wtedy myśleć o transporcie tak daleko.

Dziękuję Wam za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Livka napisał:

Trochę w tym wszystkim jest mojej winy bo nie napisałam w ogłoszeniu gdzie przebywa Tobiś.

Na DT się jednak nie zgodzę z tych względów , o których pisałyście oraz z racji odległości.

Jeżeli dom okazałby się super i oferował DS można wtedy myśleć o transporcie tak daleko.

Dziękuję Wam za pomoc.

Bardzo słuszna decyzja.Tobiaszek jest podciągnięty pod pieska specjalnej troski,o tym trzeba pamiętać i wymaga bardzo dobrego domu bez jakiś wątpliwości.

Myślę,że Pan chciał dobrze i w rozmowie zaproponował jeszcze taką opcję jak DT ale to nie jest opcja dla Tobi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem opcja DT na 2 tygodnie to absurd w przypadku każdego psa czy  kota, który już jest w hotelu, czy innym DT. Czemu te 2 tygodnie miałyby służyć? Inaczej jest w porządku, gdy zwierzak nie ma się gdzie podziać i ktoś proponuje awaryjne DT, bo z jakichś względów nie może na dłużej. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Havanka napisał:

Ja też uważam, ze opcja dt dla Tobiego, to nie jest najlepszy pomysł, tym bardziej, że jak Anula napisała, Tobi to pies specjalnej troski, niedowidzi. 2 tygodnie w nowym miejscu a jak się nie zdąży zaaklimatyzować, to zwrot do Szafirki?

Havanko nie ma i nie będzie opcji dt. Nie zafunduję tego Tobiaszkowi.

Tylko DS wchodzi w rachubę.

Poczekam na decyzję Pana, miał się dziś odezwać - tak się umawiał.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Joanienka napisał:

A co było nie tak? Tylko ta propozycja DT czy coś innego?

Pan pytał również o możliwość sterylizacji jeszcze w hoteliku oraz o to czy będzie musiał za ten zabieg zapłacić.

Szafirka mocno była zdziwiona, że ktoś w ogóle może myśleć o kastracji takiego dziadeczka.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Livka napisał:

Pan napisał, że trwają u nich prace przy wymianie wind i z adopcji nic nie będzie.

Przysłał nawet zdjęcie ogłoszenia, które o tym informuje.

Tak więc nie musimy się już nad niczym zastanawiać.

To nie był dom dla Tobiaszka.

W sumie dobrze, za dużo było wątpliwości. A powód błahy, bo gdyby im zależało na Tobiaszka, to by poczekali. Niepoważni ludzie i tyle. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2020 o 18:54, Livka napisał:

Pan napisał, że trwają u nich prace przy wymianie wind i z adopcji nic nie będzie.

Przysłał nawet zdjęcie ogłoszenia, które o tym informuje.

Tak więc nie musimy się już nad niczym zastanawiać.

To nie był dom dla Tobiaszka.

Ale głupia wymówka. Dlaczego ludzie nawet nie mają odwagi powiedzieć, że jednak nie, to nie jest TEN pies. I tyle. Po co jakieś historie dodatkowe. Winda po wymiane tez moze ulec awarii, bywa konserwowana i czasowo nieczynna itp. Wiem, bo mieszkam w wieżowcu.

Ale faktycznie lepiej znaleźć inny powazny dom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, szafirka napisał:

Ostatnio miałam 2 telefony, ale niestety same wygłupy :(

Livko wysłałam Ci ostatnio fakturę i zdjęcia, ale w weekend postaram się zrobić jakieś ładne fotki do ogłoszeń.

Ludzie nie wiedzą czego chcą ...

Wszystko dotarło - pieniążki za puchy już w drodze - smacznego dla Tobiaszka :)

Ogarnę i wstawię fotki.

Bardzo dziękuję za doskonałą opiekę nad Tobim :)

Ekartka Serdeczne życzenia Boże Narodzenie, Kartki, ekartki, dzień mamy,  dzień kobiet, wielkanoc, walentynki, dzień dziecka, dzień matki, święta,  e-kartki, cards, ecards, okolicznościowe.

Link to comment
Share on other sites

Tobiś faktycznie wygląda i trzyma się świetnie ! Dziarski z niego staruszek. Oby jak najdłużej zdrowie mu dopisywało.

Kacperek od Elik znalazł już swój domek i ofiarował swoje wyróżnienie na OLX Tobisiowi. Moze i naszemu maluszkowi przyniesie szczęście ?

Ogłoszenie będzie wyróżnione do 1. 12.

https://www.olx.pl/oferta/pokaz-tobiemu-lepszy-swiat-i-dobroc-ludzka-CID103-IDGcGjN.html

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy moge się wtrącić...ale wydaje mi się, że on by wyglądał cudnie na zdjęciach, gdyby go ktoś trzymał na rękach....ja bym go tak promowała gdyby np był u nas w przytulisku ;)

Kiedyś podsyłałam go jednej Pani która pytała o Manie....ale domyślam się, że nie dzwoniła :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...