Jump to content
Dogomania

TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.


Recommended Posts

Dnia 13.10.2020 o 18:56, Livka napisał:

Nie mogę uwierzyć, że nasz maleńki, śliczny Tobiaszek nikogo nie zainteresował :(

Czyżby wiek miał aż takie przełożenie, czy może to , że niedowidzi ... ?

Taki słodki maluszek - powinien już dawno grzać pupcię w swoim domku.

 Mnie też dziwi ten brak zainteresowania Tobiaszkiem, oby wkrótce to się zmieniło. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Nie mogę uwierzyć, że nasz maleńki, śliczny Tobiaszek nikogo nie zainteresował :(

Czyżby wiek miał aż takie przełożenie, czy może to , że niedowidzi ... ?

Taki słodki maluszek - powinien już dawno grzać pupcię w swoim domku.

Nie wolno tracić nadziei ! Po wyróżnieniu ogłoszenia, Tobi ma 36 obserwatorów i 3 odkrycia numeru tel. Więc jednak zwraca na siebie uwagę ludzi, podoba się. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na ten jedyny telefon.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2020 o 14:59, Tyśka) napisał:

 

Dostałam dzisiaj takie zapytanie na olx:
"Dzien Dobry,Mam na imie J. lat 63. Pokochalam Pole od pierwszego spojrzenia.Jestem obecnie w zalobie po mojej ukochanej Misiuni,z ktora przezylam 14lat.Zdjecie mojej milosci w zalaczniku.Prosze o info czy transport do Wroclawia polo jest mozliwy.Tel XXXXXXX.Pozdrowiam J."
 

Zdjęcia były dwa. W ramionach pani.

Wiadomość podesłałam jankamałpka. Zgodnie z jej decyzją, podeślę Pani innego psiaka (Tobisia od Livki).

Pani dzisiaj odpisała, poprosiła mnie o kontakt z Osobą, która zajmuje się Tobisiem. Podałam nr do szafirki. Zaciskam kciuki :)

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

Pani dzisiaj odpisała, poprosiła mnie o kontakt z Osobą, która zajmuje się Tobisiem. Podałam nr do szafirki. Zaciskam kciuki :)

 

Bardzo dziękuję Wam kochane dziewczyny :)

Poczekamy co na to wszystko powie Hania.

Może zajrzy tu do nas z jakimiś wiadomościami.

Zaciskam kciuki z całych sił.

Link to comment
Share on other sites

Pani nie zadzwoniła ...

... ale zadzwonił Pan.

Pan mieszka w Warszawie w bloku z windą. Z tego co zrozumiałam przyjmuje u siebie psiaki swoich znajomych, coś na zasadzie hoteliku. Pan obawia się czy spodobają się Tobiaszkowi (on i jego rodzina) i zaproponował na początek DT - na tydzień, dwa.

Zgadza się na wizytę przedadopcyjną.

Ma dzwonić jutro z decyzją.

Co o tym sądzicie ? Bo to szmat drogi.

Wizyta przedadopcyjna rozwiałaby więcej wątpliwości.

Nic nam nie pozostało - czekamy do jutra.

Link to comment
Share on other sites

Jakoś nie widzę DT dla  niepełnosprawnego psa. Przecież nie można mu fundować zmiany ustawienia przedmiotów  tylko na tydzień czy dwa.  Powiedziałabym panu o tym wprost. Czy pan miał kiedyś swojego psiego rezydenta? Dlaczego chce Tobiaszka?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Pani nie zadzwoniła ...

... ale zadzwonił Pan.

Pan mieszka w Warszawie w bloku z windą. Z tego co zrozumiałam przyjmuje u siebie psiaki swoich znajomych, coś na zasadzie hoteliku. Pan obawia się czy spodobają się Tobiaszkowi (on i jego rodzina) i zaproponował na początek DT - na tydzień, dwa.

Zgadza się na wizytę przedadopcyjną.

Ma dzwonić jutro z decyzją.

Co o tym sądzicie ? Bo to szmat drogi.

Wizyta przedadopcyjna rozwiałaby więcej wątpliwości.

Nic nam nie pozostało - czekamy do jutra.

Co znaczy DT na tydzień, dwa? Jeśli  Tobiaszek nie przypadnie ludziom do gustu miałby wrócić do hotelu? Przecież to nie przedmiot na gwarancji, ani zabawka, tylko żywe stworzenie. Aklimatyzacja może potrwać dłużej niż 2 tygodnie. 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Poker napisał:

Jakoś nie widzę DT dla  niepełnosprawnego psa. Przecież nie można mu fundować zmiany ustawienia przedmiotów  tylko na tydzień czy dwa.  Powiedziałabym panu o tym wprost. Czy pan miał kiedyś swojego psiego rezydenta? Dlaczego chce Tobiaszka?

To bardzo ważne, to co napisałaś.

Miał swoje pieski, zawsze były to psiaki starsze.

Tobiaszka wypatrzył właśnie dlatego, że mało adopcyjny.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Co znaczy DT na tydzień, dwa? Jeśli  Tobiaszek nie przypadnie ludziom do gustu miałby wrócić do hotelu? Przecież to nie przedmiot na gwarancji, ani zabawka, tylko żywe stworzenie. Aklimatyzacja może potrwać dłużej niż 2 tygodnie. 

To samo powiedziałam.

Trochę ciężko tak rozmawiać, nie mam doświadczenia.

Ale zwróciłam uwagę na pewne wypowiedzi, nie wszystko mi się podobało.

Nie chciałam tak od razu przekreślać tego domu i jeżeli Pan jutro potwierdzi to, że chciałby Tobiaszka, to może warto przeprowadzić wizytę.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...