Jump to content
Dogomania

TOBIASZEK JUŻ W SWOIM DOMKU ! TRZYMAJCIE KCIUKI PROSZĘ ZA AKLIMATYZACJĘ ! Tobiś - niedowidzący maleńki dziadeczek już w hoteliku u szafirki.


Recommended Posts

21 godzin temu, Havanka napisał:

Tobiś faktycznie wygląda i trzyma się świetnie ! Dziarski z niego staruszek. Oby jak najdłużej zdrowie mu dopisywało.

Kacperek od Elik znalazł już swój domek i ofiarował swoje wyróżnienie na OLX Tobisiowi. Moze i naszemu maluszkowi przyniesie szczęście ?

Ogłoszenie będzie wyróżnione do 1. 12.

https://www.olx.pl/oferta/pokaz-tobiemu-lepszy-swiat-i-dobroc-ludzka-CID103-IDGcGjN.html

Bardzo, bardzo dziękuję :)

Oby przyniosło Tobisiowi wymarzony domek :)

Gify kwiaty - róże na bloga i stronę

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, kiyoshi napisał:

nie wiem czy moge się wtrącić...ale wydaje mi się, że on by wyglądał cudnie na zdjęciach, gdyby go ktoś trzymał na rękach....ja bym go tak promowała gdyby np był u nas w przytulisku ;)

Kiedyś podsyłałam go jednej Pani która pytała o Manie....ale domyślam się, że nie dzwoniła :(

Pewnie, że możesz :)

Szafirka obiecała nowe zdjęcia, może będą takie na rączkach :)

 

Link to comment
Share on other sites

Taka informacja od Szafirki:

"Dzwoniła Pani, która jest zainteresowana Tobisiem, brzmiała bardzo odpowiedzialnie, obiecująco.

Ma porozmawiać z rodziną i zadzwonić w czwartek z decyzją.

Jest z Poznania, mieszka w domu z ogrodem.

Pani już adoptowała wcześniej ze Śląska staruszka, ale odszedł i chce dać dom kolejnemu."

 

Tak więc zaciskamy kciuki i czekamy na decyzję.

Jest ktoś z Poznania, kto mógłby przeprowadzić ewentualną wizytę przedadopcyjną ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Livka napisał:

Taka informacja od Szafirki:

"Dzwoniła Pani, która jest zainteresowana Tobisiem, brzmiała bardzo odpowiedzialnie, obiecująco.

Ma porozmawiać z rodziną i zadzwonić w czwartek z decyzją.

Jest z Poznania, mieszka w domu z ogrodem.

Pani już adoptowała wcześniej ze Śląska staruszka, ale odszedł i chce dać dom kolejnemu."

 

Tak więc zaciskamy kciuki i czekamy na decyzję.

Jest ktoś z Poznania, kto mógłby przeprowadzić ewentualną wizytę przedadopcyjną ?

To zaciskam :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...