Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Jaka wypowiedzią?

 

Trzymam kciuki bardzo mocno.

Bo pani się przedstawiała jako dobra osoba i powiedziała,że nawet komara nie skrzywdzi- bo skoro Bóg je stworzył to są potrzebne. No i ja nieprzemyślałam swojej odpowiedzi bo stwierdziłam, że potrzebne napewno są tylko nie po to żeby nas gryść :( i odniosłam wrażenie, że pani się to niespodobało :(.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyśka) napisał:

Jankamalpa, nie myśl tak dużo:) Osoba poważnie zainteresowana adopcją nie zrezygnuje tylko dlatego, że ma inny pogląd na tak błahą sprawę. Czekamy aż się odezwie.

A ja myślę, że nie zadzwoni (obym się myliła), Wszscy, którzy do tej pory dzwonili i na dzień dobry mówili jacy to są zakochani w Poli, jak im się podoba - to nawet do Murki nie zadzwonli. Ta miłość tych ludzi do Poli to jak piorun z nieba - takie mocne uderzenie i takie krótkie.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Poker napisał:

A jak Polcia do kotów?

Cytuję wpis Tysi i odpowiedź Murki:

Murko, czy jest szansa na nowe zdjęcia ogłoszeniowe Polci? Jesienne albo domowe? :) Czy Polcia nadal ignoruje kotki?

Oj tam, pogonić to czasem ma ochotę, ale te nasze kotki to jakieś zepsute i nie chcą uciekać:)

Czasem poszczeka jak się do miski zbliżą, ale żeby zrobić krzywdę to nie. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

A jak Polcia do kotów?

Na początku nie zwracała w ogóle uwagi, teraz czasem podbiegnie z zamiarem pogoni albo po prostu żeby powąchać, ale to tylko w ramach zabawy. Agresji zero.

Tam na początku na pewno będzie wystraszona i myślę, że spokojnie koty ją spacyfikują. Zwłaszcza, że Państwo mają możliwość częściowej izolacji (długo rozmawialiśmy na ten temat, bo relacje pies-koty są dla nich bardzo istotne). No i Pola jest bardzo karna, wystarczy krzyknąć, czasem nawet spojrzeć i już wie, że ma być grzeczna:) Podejrzewam, że z czasem będzie spać z kotami:) 

Odległość jest znaczna, a Pola nie ma chyba żadnego zdjęcia z kotami, więc zaraz to nadrobię.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak na szybko:)

5f69b08a15b5fdb6gen.jpg

fa215e03ecd25b9cgen.jpg

00bc585f8737c461gen.jpg

 

Pola generalnie reaguje jak coś ucieka i mówiłam o tym Państwu, że jedyny problem może być taki, że jak kotki będą się jej bały to na początku może być trochę zamieszania (w tym momencie Państwo wspomnieli o możliwości częściowej izolacji). Ale tak jak pisałam: ona będzie wystraszona w nowym miejscu, więc może nie będzie tak źle:)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Na początku nie zwracała w ogóle uwagi, teraz czasem podbiegnie z zamiarem pogoni albo po prostu żeby powąchać, ale to tylko w ramach zabawy. Agresji zero.

Tam na początku na pewno będzie wystraszona i myślę, że spokojnie koty ją spacyfikują. Zwłaszcza, że Państwo mają możliwość częściowej izolacji (długo rozmawialiśmy na ten temat, bo relacje pies-koty są dla nich bardzo istotne). No i Pola jest bardzo karna, wystarczy krzyknąć, czasem nawet spojrzeć i już wie, że ma być grzeczna:) Podejrzewam, że z czasem będzie spać z kotami:) 

Odległość jest znaczna, a Pola nie ma chyba żadnego zdjęcia z kotami, więc zaraz to nadrobię.

 

Ja odnośnie tej odległości, połowa trasy wypada tak mniej więcej  w Krakowie. Czy dałabyś radę dowiejść Pole do Krakowa ? Gdyby po wizycie PA, Poker dała zielone światło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...