Jump to content
Dogomania

Koniec Akcja Rekultywacja środowiska.Dołącz do drużyny :Clean Masters Disaster dla Albinka do 8.02.2020 r


uxmal

Recommended Posts

4 godziny temu, uxmal napisał:

A ta restauracja jest wegańska czy mieszana? 

Krzywdy by mu nie zrobili, ale się podkopał i zwiał do Jordanka. Tam hulał, jak pijany zając, huśtał się i nie dopuszczał dzieci do karuzeli    grrr.gif

więc go zabrałam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Krzywdy by mu nie zrobili, ale się podkopał i zwiał do Jordanka. Tam hulał, jak pijany zając, huśtał się i nie dopuszczał dzieci do karuzeli    grrr.gif

więc go zabrałam.

Dobrze że Cię rodzice nie pogonili z tym prosiaczkiem. A szczepiony jest?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

W dzisiejszych czasach to normalka.  Zresztą dzieci tez wpatrzone.Nawet roczne :(

Żeby z psami się tak dało, z kotami, to ludzie mieliby po kilkanaście. W kącie gdzieś, razem z chomikami. Ale zwierzaki, na szczęście, normalne. Ja cholery dostaję, jak widzę piesunia na smyczy, coś robi, węszy sobie, a ta p... sms-y wysyła i go ciągnie, nie patrząc.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Żeby z psami się tak dało, z kotami, to ludzie mieliby po kilkanaście. W kącie gdzieś, razem z chomikami. Ale zwierzaki, na szczęście, normalne. Ja cholery dostaję, jak widzę piesunia na smyczy, coś robi, węszy sobie, a ta p... sms-y wysyła i go ciągnie, nie patrząc.

Ja dostaję cholery, ale nie tylko. Drę gębę na babę, bo to najczęściej tak kobity robią. Albo nawet jak nie gapi się w telefon, to i tak leci, jakby ją stado wilków gnało i nie da biednemu zwierzęciu powęszyć, pogadać z innymi psiakami.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Onaa napisał:

Zaglądam, żeby zobaczyć jak idą prace :).

:))) zwierzęta uwalniamy,  mamy sprzęt do zrobienia oczka wodnego i rozpoczynamy rekultywację wysypiska śmieci. 

Pierszwa jest Poker.  Założyła maskę przeciwsmrodową :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Ja dostaję cholery, ale nie tylko. Drę gębę na babę, bo to najczęściej tak kobity robią. Albo nawet jak nie gapi się w telefon, to i tak leci, jakby ją stado wilków gnało i nie da biednemu zwierzęciu powęszyć, pogadać z innymi psiakami.

Nooo... , przyznam, że mi się też zdarzyło warknąć: "Czemu go tak ciągniesz (szarpiesz) cym-ba-le!!!??? A gdyby był silniejszy od Ciebie to cooo?!?!".

Reakcje były różne :))) 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Ja dostaję cholery, ale nie tylko. Drę gębę na babę, bo to najczęściej tak kobity robią. Albo nawet jak nie gapi się w telefon, to i tak leci, jakby ją stado wilków gnało i nie da biednemu zwierzęciu powęszyć, pogadać z innymi psiakami.

Ja dostaje nerwicy kiedy widzę w parku człowieka -najczęściej kobietę - z psem na rękach. Po co ludzie biorą psiaka skoro nie szanują jego potrzeb. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Nooo... , przyznam, że mi się też zdarzyło warknąć: "Czemu go tak ciągniesz (szarpiesz) cym-ba-le!!!??? A gdyby był silniejszy od Ciebie to cooo?!?!".

Reakcje były różne :))) 

Chyba biorę przez zaskoczenie :) Nie spodziewają się, że z ust szacownej staruszki mogą padać TAKIE słowa  hi hi hi

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, elik napisał:

Ja dostaję cholery, ale nie tylko. Drę gębę na babę, bo to najczęściej tak kobity robią. Albo nawet jak nie gapi się w telefon, to i tak leci, jakby ją stado wilków gnało i nie da biednemu zwierzęciu powęszyć, pogadać z innymi psiakami.

 

19 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Nooo... , przyznam, że mi się też zdarzyło warknąć: "Czemu go tak ciągniesz (szarpiesz) cym-ba-le!!!??? A gdyby był silniejszy od Ciebie to cooo?!?!".

Reakcje były różne :))) 

To byście się na mnie wydarły. Mój Felek to koneser zapachów.  Potrafi jedno źdźbło trawy wąchać od korzonka do czubka. Stroi i wącha 10 CM 2 przez kilkanaście minut. 

No muszę do popedzić lekko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...