Jump to content
Dogomania

Nadprogramowe szaleństwo, śliczna Freya w nowym domu :)


Jaaga

Recommended Posts

Dziwna historia zadziała się zFreyą...

Sunia tyle czasu czekała i właściwie nie było zapytań, a teraz, jak od paru dni, odkąd jest w nowym domu,  miałam 6 zapytań o suczkę;). Dzisiaj ostatnie, z Kielc;).

Jak ktoś ma jeszcze aktywne Olx Frei, to bardzo proszę o  usunięcie;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Dziwna historia zadziała się zFreyą...

Sunia tyle czasu czekała i właściwie nie było zapytań, a teraz, jak od paru dni, odkąd jest w nowym domu,  miałam 6 zapytań o suczkę;). Dzisiaj ostatnie, z Kielc;).

Jak ktoś ma jeszcze aktywne Olx Frei, to bardzo proszę o  usunięcie;)

U mnie jest jedno, czekam na dane dotyczące suni, na którą mam zmienic ogłoszenie ;) Szkoda usunać aktywne wyróznione ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

Ja mam jeszcze na koncie pieniazki jakies 49 zl dajcie znac co z nimi zrobic

Własnie zaczęłam ogłaszać psiaki od ewu. Zdecydujesz się opłacić im wyróżnienia? Jesli to mozliwe, to czekamy z ewu na fotki i info ze schroniska. Wstawiłabym tu potem linki do ogłoszen. Może innym tez się uda, byłoby fajnie, jesli pomożesz.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Własnie zaczęłam ogłaszać psiaki od ewu. Zdecydujesz się opłacić im wyróżnienia? Jesli to mozliwe, to czekamy z ewu na fotki i info ze schroniska. Wstawiłabym tu potem linki do ogłoszen. Może innym tez się uda, byłoby fajnie, jesli pomożesz.

Jasne tylko jak juz beda ogloszenia to napisz mi wiadomosc bo moge tu nie zajrzec

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2020 o 13:37, Jaaga napisał:

Freya dobrze się aklimatyzuje, ładnie przespała noc, reaguje na wołanie po imieniu,  zakumplowała się z dużym psem sąsiadów, tylko problemem jest psiak rezydent. Prowokuje spięcia i sama slyszałam w trakcie rozmowy, do jakiego ścięcia sie doszło. Mam nadzieję, że uda się go ogarnąć i z czasem zmniejszy się zazdrość. Czekam na zdjęcia.

Image about heart in Drawings and paintings by Yfie Mennen

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

A nie można osobom zgłaszającym się w spawie Frei zaproponować inne psy ?

Ogłoszenia już są zmienione.  Na pewno gdyby były fajne domy, to Marta zaproponowałaby innego psa. Dałam jej tel  w ogłoszeniu.

12 godzin temu, Tianku napisał:

Jasne tylko jak juz beda ogloszenia to napisz mi wiadomosc bo moge tu nie zajrzec

Zaraz wyślę Krecika, jemu nikt nie wyróżnił ogloszenia: https://www.olx.pl/oferta/krecik-maly-wesoly-pies-chce-zostac-twoim-przyjacielem-adopcja-CID103-IDEpC6o.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...