Jump to content
Dogomania

~ MA DOM Pienia-Niunia!


malagos

Recommended Posts

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

65 zl rozliczony dla Masihttps://www.dogomania.com/forum/topic/351166-rozliczony-65-zl-pomozcie-kochaniaby-bylo-choc-50-zl-z-kramkuroznosci-dla-masi-i-pieni-od-malagosiow-cudnych/ i Pieniu u malagosiow

 

  podsylam link bazareczku ze stycznia dla Masi i Pieni

 do wklejenia w poscik pierwszy

Wszystkie poprzednie wpływy i wydatki, do dziś, wykasowałam w pierwszego postu, zaczynamy od nowa. Tamte rozliczyłam, jak jeszcze były obie sunie, Masia i Pienia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2020 o 12:44, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Niuni. Mam nadzieję, że gdzieś jest jej człowiek. 
Niestety, nie wszystkie myśliwskie psy są tak proludzkie i łatwe do ułożenia, bywają też silne indywidua mające własne zdanie. Ale i one mają swoich miłośników.

Tysiu, a może są fora dla miłośników takich piesków?... Tak jak wyżełka szybko znalazła dom przez forum, to moze dla Niuni byłaby jakaś szansa?

Link to comment
Share on other sites

Nie powiem, żeby nie było zainteresowania Pienią - wczoraj też był telefon z ogłoszenia na OLX. Tylko, że pan chciał psa agresywnego, by nikogo nie wpuścił na podwórko (takiego miał!), nie ma kojca, bo po co, a tak piesek "latałby sobie po ogrodzonym terenie". No i pan spod Kielc.

Link to comment
Share on other sites

Od dobrego miesiąca błąka się na naszej wsi mała młoda suczka, taka zwykła, czarna podpalana. To jeszcze dzieciak, lgnie do każdego. Myślę, ze jednak u kogoś kotwiczy, bo nie jest chuda - ale domu to ona na bank nie ma. Juz dwie osoby próbowały ją "przygarnąć", dały jedzenie, kocyk,  ale jak nie ma ogrodzenia posesji, to mała sobie łazi gdzie chce. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 10.04.2020 o 15:53, malagos napisał:

Tysiu, a może są fora dla miłośników takich piesków?... Tak jak wyżełka szybko znalazła dom przez forum, to moze dla Niuni byłaby jakaś szansa?

Niestety nie orientuję się tak dobrze w tej grupie psów, ale może TUTAJ, a jak nie to może stamtąd gdzieś pokierują?

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Niestety nie orientuję się tak dobrze w tej grupie psów, ale może TUTAJ, a jak nie to może stamtąd gdzieś pokierują?

Tysiu, weszłam na tę stronę - psy polujące myśliwi, opnie kobiet, jak to były dziećmi i brały udział w polowaniach (i patrzyły w oczy umierającej sarenki - piszą o tym z uśmiechem!), jak to było super ich dzieciństwo...jakoś wymiękłam i nie mam odwagi pokazać tam kundelka Pieni wśród tych super rasowych wyżłów i ogarów....

Link to comment
Share on other sites

Ojej, faktycznie macie rację, przepraszam :( Jak ja wchodziłam tam na grupę i przejrzałam pobieżnie posty to wydawała się grupa w porządku... ale jak pisałam, takie psy to nie moja działka i po prostu wyszukałam grupę na Facebooku na szybko.

To może tutaj spróbować? https://www.facebook.com/Kłapouche-psy-gończe-i-ogary-które-szukają-domów-609421045878372/

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, faktycznie macie rację, przepraszam :( Jak ja wchodziłam tam na grupę i przejrzałam pobieżnie posty to wydawała się grupa w porządku... ale jak pisałam, takie psy to nie moja działka i po prostu wyszukałam grupę na Facebooku na szybko.

To może tutaj spróbować? https://www.facebook.com/Kłapouche-psy-gończe-i-ogary-które-szukają-domów-609421045878372/

O, tu doskonale! Już napisałam post ze zdjęciami na pw na tę stronkę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc - poszukajmy Pieni innego dt, takiego, który popracuje z nią...Nie zostawiajcie mnie samej, proszę!....

Pienia to specyficzna sunia, ale jest wesoła, pogodna, przyjacielska. Tyle, że taka nieokrzesana, za żywiołowa, szarpie na smyczy. Nie mam siły, by ją trenować. Szukam osoby, która wyprowadzi Niunię na ludzi i poszuka jej domu. Jest młodziutka, po sterylizacji, zdrowa, pochłania jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...