Jump to content
Dogomania

Oto TREK. Kolejny pies, który opuścił radysy. Miał szczęście, ale teraz potrzebuje naszej pomocy. Zajrzyjcie proszę


agat21

Recommended Posts

No proszę, Trek ma naprawdę świetny gust:) Super fotki! Rozmawiałam o nim z Magdą w zeszłym tygodniu i Magda powiedziała, że trudno zrobić Trekowi zdjęcie, na którym nie patrzy w obiektyw, bo generalnie jak ona idzie, to i Trek idzie (trzymając się jej najbliżej jak się da:)), a jak ona się zatrzymuje, to i Trek się zatrzymuje, siada i patrzy na nią - i takie właśnie są jego zdjęcia. A tutaj widać wyraźnie, ze zainteresował się koleżanką na tyle, ze stracił Magdę z oczu chociaż na chwilę:)

Dowiedziałam się o Treku samych dobrych rzeczy, powierdziło się to, co już wszyscy wiemy - że jest bardzo nastawiony na człowieka. Kiedy Magda zabiera na spacer inną grupę piesków, a on zostaje w kojcu, to popiskuje i tęskni. Miewa problem z przebywaniem w wewnętrzym kojcu (chyba ze w towarzystwie człowieka), chociaż też nie za każdym razem. Nie przepada za nakręcającymi się psami, więc wskazane jest towarzystwo spokojnych piesków, najlepiej suczek. Poza tym, nie ma właściwie żadnych wad. Zajada wszystko ze smakiem, nie jest specjalnie aktywnym psem, nie potrzebuje dużo ruchu. To wszystko  postarałam się umieścić w ogłoszeniach, które przesłałam Magdzie. Magda ma tez swój tekst, więc razem mamy trzy nowe teksty. Może ktoś wypatrzy Treka, trzymajcie kciuki:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj miałam bardzo miły telefon w sprawie Treka. Młoda pani z Wrocławia. Bardzo jej się Trek spodobał. Jest jeden problem - pani mieszka w bloku i Trek musiałby sam zostawać na kilka godzin, a u niego z zostawaniem samemu w domu problem :( Dexterka stara się go przyzwyczajać, ale różnie na razie to wychodzi. Pani ma się zastanowić czy da radę w razie czego popracować z Trekiem. Nie robię sobie wielkich nadziei, ale fajnie, że ktoś sympatyczny go dostrzegł i zobaczył jego niezwykłość :) Pani powiedziała, że oczy Treka nie dały jej odejść z ogłoszenia :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Trekuś tęskni za poprzednią miłością i jest w dodatki niepocieszony, jak na spacery wychodzą inne psy, a nie on. Dexterka wysłała mi nagranie jego "koncertowania". Rzeczywiście płacze i zawodzi aż się serce kraje.

Ale na spacerach chyba trochę zapomina ;)

88015429_633487274131472_873742525500332

87955366_2850824338330037_90826474935308

Mina boksera genialna!!! :D :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...