Jump to content
Dogomania

Oto TREK. Kolejny pies, który opuścił radysy. Miał szczęście, ale teraz potrzebuje naszej pomocy. Zajrzyjcie proszę


agat21

Recommended Posts

2 godziny temu, agat21 napisał:

Zapraszam do Treka, mam kolejne filmiki, czy ktoś pomoże mi je wstawić? Widać, że one jest w sumie bardzo proludzki i nawet trochę wychowany ;))

Ja wstawię z wielką radością ale dopiero po 19tej będę na spokojnie w domu. Ktoś mnie wyprzedzi?? 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak poza tym, to wszystko w porządku, jest bardzo grzeczny, w nocy nie szczekał, tylko raz nad ranem. Teraz chodzi po ogrodzie za staruszką Belą i próbuje namawiać ją do zabawy :) ale średnio to wychodzi, bo jej się nie chce :D  Jutro Aga kupi mu jakieś gryzaki, żeby miał zajęcie.

74186343_401327454144072_923203112901017

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochany Trek. Znowu masz psiaka z chorą łapką...eh...ale tu chyba nie wygląda to groźnie. Pogryzienia łap w zbiorczych kojcach nie dziwią:( :( myśle, że "do wesela" sie zagoi :) Fajnie, że Pani Agnieszka tak o niego dba i wszystko obserwuje. I też super, że będzie wykąpany. Ale kochany czarnuszek. Bardzo jest ładny i taki kochany :)

 

ps. jestem już w domu więc w razie czego podsyłaj filmiki to wstawie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Kochany Trek. Znowu masz psiaka z chorą łapką...eh...ale tu chyba nie wygląda to groźnie. Pogryzienia łap w zbiorczych kojcach nie dziwią:( :( myśle, że "do wesela" sie zagoi :) Fajnie, że Pani Agnieszka tak o niego dba i wszystko obserwuje. I też super, że będzie wykąpany. Ale kochany czarnuszek. Bardzo jest ładny i taki kochany :)

 

ps. jestem już w domu więc w razie czego podsyłaj filmiki to wstawie :)

Sorry, dopiero wróciłam do domu, zaraz filmik Ci prześlę :) Dzięki wielkie :*

Link to comment
Share on other sites

To bardzo wzruszające widzieć pięknego Treka na wolności, bezpiecznego i "zaopiekowanego". Jak to się mówi, losowi trzeba pomagać i bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli spełnić moje marzenie o wyciągnięciu Treka ze schroniska - przede wszystkim Agacie za wielkie serce i perfekcyjną organizację. Mam nadzieję, ze wspólnie odczarujemy ten jego zły los i od teraz będzie już tylko lepiej. 

Ciekawe, co z ta łapką, ale to chyba faktycznie nic poważnego. Trek zapowiada się na wspaniałego przyjaciela, schronisko raczej go nie zdołowało, myślę że szybko się odnajdzie:) 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

to jest mój radysiak Roki / Pesto/ 

https://www.facebook.com/psyzradys/photos/a.787192021468015/841852799335270/?type=3&theater

Od kiedy jest z nami baczniej przyglądam się psom w Radysach i zauważyłam kilka psów i  chyba 2 suczki bardzo podobne do Rokiego. doszłam do wniosku ,że te psy muszą pochodzić z jednego rejonu bo takie podobieństwo nie może być przypadkowe.  

Trek też jest podobny i to bardzo do Rokusia :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U weta było pobieranie krwi, wyniki będą jutro. Obejrzana łapa - stary uraz, teraz niestety rozlizywany. Grzbiet wydrapany mocno, bo pcheł od cholery na nim. Aga kupiła środek p/pchelny, ale po kąpieli trzeba odczekać i za 2 dni mu poda. Dostał zastrzyk przeciwświądowy i antybiotyk na łapkę. Uszy czyste, zęby całkiem w porządku. Waga 28 kg :)

Pies zniósł to wszystko cudownie, nawet nie jęknął przy kłuciu. :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, agat21 napisał:

Kiyoshi wielkie dzięki za wstawienie fimików :)) Na nich dopiero widać Treka w pełnej krasie :) Naprawdę jest superaśny :)

tez tak uważam. DOmki powinny się bic o takiego pieska, swoją drogą- on chyba miał dobry dom gdzies kiedyś....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...