Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

1 godzinę temu, kikou napisał:

Nie orientuje sie jakiego typu byl ten test Fidusia, jeszcze dopytam. I dopytam jak długo te przeciwciała sie utrzymują.

Tymczasem jednak Mały ma sie dobrze, jest aktywny, nawet tak dziarsko biega bo on nie jest jeszcze sędziwy, je regularnie i chetnie, widać że brzusio już go nie boli. Oglądam też kupki i  są jak należy (bo przy lambliach niemal zawsze sa takie biegunkowate)

On jest taki rozkosznie niezbyt bystry ;-) czasem nachylam sie żeby go pokiziać a on najpierw zawsze łapie mnie za palce ząbkami bo myśli że to smaczki. :-))

Słodziaczek

a6b49332affccf76med.jpg

Cudowne wiadomości, bardzo dziękuję za opiekę nad Fidusiem:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

On jest taki rozkosznie niezbyt bystry ;-) czasem nachylam sie żeby go pokiziać a on najpierw zawsze łapie mnie za palce ząbkami bo myśli że to smaczki. :-))

A może on niedowidzi, albo ma słaby węch?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zapłaciłam za pobyt Fidusia w styczniu u Kikou. U maluszka wszystko dobrze. Dostałam dwa zdjęcia. Smutne ma oczka nasz staruszek. Nie miał dobrego życia wcześniej, taki w nim smutek jest:( Dobrze, że żyje sobie bezpiecznie i spokojnie. Do tego jak jest zimno, to wychodzi sobie w ubranku na spacer:)

165470f0a7a3fe01med.jpg

876529e370eabe8bmed.jpg

 

 

a to rachunek:

64433089c3c100e2med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Zapłaciłam za pobyt Fidusia w styczniu u Kikou. U maluszka wszystko dobrze. Dostałam dwa zdjęcia. Smutne ma oczka nasz staruszek. Nie miał dobrego życia wcześniej, taki w nim smutek jest:( Dobrze, że żyje sobie bezpiecznie i spokojnie. Do tego jak jest zimno, to wychodzi sobie w ubranku na spacer:)

165470f0a7a3fe01med.jpg

 

Oczka faktycznie ma smutne :( Nie wiemy co przeszli nasi podopieczni zanim dostali pomoc. Jedne mają złe wspomnienia, inne tęsknią za opiekunem, który odszedł...  Chcemy żeby teraz było im tylko dobrze - syto, ciepło i bezpiecznie. Czy im to wystarcza? Miejmy nadzieję, że tak.
Kochane staruszki, chociaż zdaje mi się, że Fido to jeszcze nie taki znowu staruszek :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Może jednak trzeba go ogłaszać? Przecież są ludzie , którzy adoptują stare/sze psy. "Moja" Kora poszła do bardzo udanej adopcji mimo wieku i wielu 

To chyba dobry pomysł. Trzeba dać mu szansę. Dopytam Kikou o niego. Na początku dawali mu 10-12 lat ze względu na stan zdrowia, chociaż ząbki ma niezłe. Może coś się zmieniło. 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ewa Marta napisał:

To chyba dobry pomysł. Trzeba dać mu szansę. Dopytam Kikou o niego. Na początku dawali mu 10-12 lat ze względu na stan zdrowia, chociaż ząbki ma niezłe. Może coś się zmieniło. 

 

Na pewno dobry  :) Jeśli będzie tekst mogę go ogłosić na Kraków, albo inne miasto, które wybierzesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...