Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

19 minut temu, kiyoshi napisał:

Mogę spytać o jakim hoteliku piszecie pod Wrocławiem? Czy to jest u Lilutosi? Pytam z powodów nie związanych z Amikiemwiec jeśli nie chcecie żebym nosa wtykala to zrozumiem... 

Nie, Lilutosi ma hotel w okolicy Strzelina. Rozważamy hotel w Lutyni, gmina Miękinia, pod Wrocławiem od strony Legnicy. Współpracuje z wrocławską Ekostrażą, razem pomogłyśmy wielu psiakom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, mari23 napisał:

A może do Anecik? Tam dużo dobrego się dzieje.

Anecik jest dobrym miejscem, ale myślę, że nie dla Amika. Anecik ma co robić ze staruszkami i lękliwymi psiakami, które ma. A Amik to pies innego kalibru.

14 minut temu, mari23 napisał:

Nie, Lilutosi ma hotel w okolicy Strzelina. Rozważamy hotel w Lutyni, gmina Miękinia, pod Wrocławiem od strony Legnicy. Współpracuje z wrocławską Ekostrażą, razem pomogłyśmy wielu psiakom.

Chyba odnalazłam ten hotelik, pierwsze wrażenie naprawdę bardzo dobre - dziękuję :) Dopytam ile jest tam psiaków, co i jak i dam znać na wątku. Jeśli możesz, to podeślij mi numer telefonu. 

Będzie trzeba też pomyśleć o transporcie, bo ja wracam w te rejony zdecydowanie wcześniej. Ale to dalszy etap. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, b-b napisał:

Chyba musi się coś zmienić w życiu chłopaka . Może zmiana miejsca dobrze wróży? Byle ludzie byli wiadomi czego można się po chłopaku spodziewać.

Dziękuję za Twój głos. Pani szkoli psiaki :) Jak się dodzwonię to podpytam o to czy miała już u siebie tak emocjonalnego, reaktywnego psiaka. 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elficzkowa napisał:

Tys(ka), czy zamówić już jedzonko dla Amika ?

Tak, możesz zamówić.  Dziękuję, że czuwasz. Mnie się ubzdurało, że zamawiałaś ostatni raz na początku grudnia, a to bł listopad... A to oznacza, że Amik ma karmę do około Sylwestra.Zamów proszę już teraz, nie wiadomo kiedy dojdzie przy tym świątecznym wariactwie :)

Zamów proszę z zooartu, tutaj najtaniej (licząc kw):
https://zooart.com.pl/product-pol-36366-BRIT-CARE-Adult-Medium-Breed-Lamb-Rice-12kg-niespodzianka-dla-psa-GRATIS.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Koszt: 129,39

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tyśka) napisał:

Tak, możesz zamówić.  Dziękuję, że czuwasz. Mnie się ubzdurało, że zamawiałaś ostatni raz na początku grudnia, a to bł listopad... A to oznacza, że Amik ma karmę do około Sylwestra.Zamów proszę już teraz, nie wiadomo kiedy dojdzie przy tym świątecznym wariactwie :)

Zamów proszę z zooartu, tutaj najtaniej (licząc kw):
https://zooart.com.pl/product-pol-36366-BRIT-CARE-Adult-Medium-Breed-Lamb-Rice-12kg-niespodzianka-dla-psa-GRATIS.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Koszt: 129,39

Karma zamówiona.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z właścicielką hoteliku spod Wrocławia. Pani - cudowna :) Faktycznie ma spore doświadczenie w pracy z psiakami. Psów w hotelu jest 7, a nie 30 tak jak teraz... Każdy ma swój ładny psi pokoik oraz kontakt indywidualny z człowiekiem. Spacerów w ciągu dnia jest 3, albo dwójkami, albo pojedynczo - Amik bedzie miał indywidualne spacery, co by trochę przepracować pewne rzeczy. Umówiłyśmy się na 19.01.2021 - o ile oczywiście Darczyńcy wyrażą zgodę. Warunki są lepsze (mniej psów, więcej czasu dla psa) i w porównywalnej cenie (300zł + karma; teraz 10zł/doba + karma). Na plus to lokalizacja: 20km od Wrocławia :) Co Wy na to? Zgadzacie się i mogę szukać transportu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że zmiana miejsca, ludzi i traktowania (nie mówię, że teraz jest źle traktowany) może mieć pozytywny wpływ na Amika i może przynieść pozytywne zmiany w jego zachowaniu.
Jeśli o mnie chodzi, a raczej o Agnieszkę  :)  to możesz szukać transportu  :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elficzkowa napisał:

To dobra opcja dla Amika. Niech chłopak jedzie, a może znajdzie do 19 stycznia dom :)

Być może znajdzie dom do tego czasu, kto wie... :) Dziękuję za głos.

3 godziny temu, Istar19 napisał:

moja deklaracja skromna, ale jeśli chcesz głosu darczyńców to się wypowiem - jeśli uważasz że Amikowi zmiana dobrze zrobi to jestem na tak :) może nowe miejsce i nowi ludzie pomogą w znalezieniu mu dobrego domu. trzymam kciuki !

Każdy głos jest równy, a Darczyńca dla mnie ważny. :) Dziękuję za podzielenie się zdaniem. Amik na szczęście to bezstresowy chłopak, wszystko traktuje jak przygodę, więc wierzę, że ta zmiana zrobi mu na dobre.

3 godziny temu, elik napisał:

Ja też uważam, że zmiana miejsca, ludzi i traktowania (nie mówię, że teraz jest źle traktowany) może mieć pozytywny wpływ na Amika i może przynieść pozytywne zmiany w jego zachowaniu.
Jeśli o mnie chodzi, a raczej o Agnieszkę  :)  to możesz szukać transportu  :)

Bardzo bardzo dziękuję :)

1 godzinę temu, b-b napisał:

Szukaj transportu Tysiu :))

:) Dziękuję! Cieszy mnie to mocno.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Amik ma szansę wyjechać do kameralnego hoteliku! :) Krótki łańcuch, pchły i samotność... 1,5 roku na wolności, bez domu, brak pełnych deklaracji na hotel
28 minut temu, Ewa Marta napisał:

Zajrzałam w rozliczenie Amika i zauważyłam, że nie ma mojej jednej wpłaty za listopad. To znaczy ta grudniowa jest wpisana jako listopadowa, a brak wpłaty z 2 listopada. Zajrzałam na konto i na pewno wpłacałam swoje skromne 10 zł:)

 

Zaraz sprawdzę wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...