Jump to content
Dogomania

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie guza z brzuszka. a druga na usunięcie polipa z gardła, który zagraża jej życiu.


Recommended Posts

Dziewczyny nie róbcie z tego afery , Mnie będzie lepiej jak nigdy ie bedę musiała mieć do czynienia z Rozi jakoś bardzo się xle czuję po tym wszystkim , juz po smierci lali byłam w dołku teraz ta afera i takie wywalanie spraw z mojej rodziny . Nawet ona nie wie że sytuacja się zmieniła bo jego juz tam nie ma i pieski są bezpieczne ale zeby mi dowalic to pisze o tym tak się nie robi komuś i to mnie bardzo zdołowało a jestem chora to da mnie za duzo lepiej będzie jak odejdę na prawdę lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Magdo i czym Ty się przejmujesz?  Rozi?  NIE WARTO! Poczytaj inne wątki. Gdziekolwiek się pojawi swoimi "wypowiedziami" budzi conajmniej niesmak..... Za starej DOBREJ dogomani takie osoby były blokowane przez admina. 

Będziemy Cię wspierać. 

Wszelki  jad rozi wylewany na wątku IGNORUJ! 

 

 

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, omi napisał:

Magdo i czym Ty się przejmujesz?  Rozi?  NIE WARTO! Poczytaj inne wątki. Gdziekolwiek się pojawi swoimi "wypowiedziami" budzi conajmniej niesmak..... Za starej DOBREJ dogomani takie osoby były blokowane przez admina. 

Będziemy Cię wspierać. 

Wszelki  jad rozi wylewany na wątku IGNORUJ! 

 

Nie wiesz co mowisz wiec lepiej na temat rozi sie nie wypowiadaj.Nie masz pojecia  ilu psom pomogla i co dobrego zrobila wiec siedz cicho i zmilcz .

Za starej dogomanii  nie pomagalo sie ludziom kupujacym za smieszne pieniadze pieski " w imie  wznioslego czynu" . trzeba bylo pochodzic kolo tematu i zlozyc meldunek na te  pseudohodowle.Tym sposobem popiera sie takie biznesy.

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Emocje się rozpalają już nie raz i nie dwa na tym wątku.

Każda z Was w jakimś stopniu ma rację. 

themagda kocha swoje pieski i pomogła im najlepiej jak uznała za stosowne. A że jest nadwrażliwa , to już wiemy nie od dziś.

Jaka jest rozi też wiemy. Ma dobre intencje , ale ma kłopot z wyrażeniem ich i wychodzi jak wychodzi. A co do tego , że pomogła wielu psom , to wiadomo.

Poza tym,  tym razem nie wywlokła rodzinnych spraw themagdy , bo ona sama o nich napisała. Widocznie nie doczytała jak to wyglądało u siostry themagdy .

Wcale się nie dziwię ,że niektóre osoby nie mogą się pogodzić z sytuacją w tej hodowli i myślą co zrobić.

Zawsze jest dylemat czy chociaż pomóc  psom  ile się tylko da przekupując  złych ludzi czy robić szum wokół sprawy wiedząc , że niczego się nie ugra.

Zabierając psy w złym stanie ze schronisk i leczenie , ratowanie ich na dogomanii i nie tylko jest też działaniem na szkodę ogółu psów , bo nie ma działania systemowego. Ale jakoś to akceptujemy. Ratujemy garstkę spośród tysięcy , które zostają bez właściwej pomocy.

Nie wiem czy wyraziłam się dostatecznie jasno.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Alaa napisał:

Nie wiesz co mowisz wiec lepiej na temat rozi sie nie wypowiadaj.Nie masz pojecia  ilu psom pomogla i co dobrego zrobila wiec siedz cicho i zmilcz .

Taki ton jest niedopuszczalny na forum.  Co Ty sobie wyobrażasz, kto Ty jesteś, żeby tak zwracać się do kogokolwiek na tym forum?

To ile rozi, czy ktoś inny zrobił na forum nie ma w tej dyskusji najmniejszego znaczenia. To że pomaga się zwierzętom, nie upoważnia do niszczenia ludzi.  Każdy ma prawo do swoich przekonań i nikomu nic do tego. Miejsc, w których zwierzęta cierpią jest wiele. Można sobie wybrać któreś i walczyć o jego likwidację, czy poprawę losu zwierząt, a nie piętnować kogoś, kto pomaga takim zwierzętom w sposób taki,  jak potrafi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, themagda napisał:

Juz napisałam do administracji o likwidacje mojego konta

Nie wygłupiaj się.

Załóż sobie własny wątek swoich pięciu suczek, rób własne bazarki w tym dziale, czyli "mają dom, ale potrzebują pomocy", wtedy wszystko będzie jasne, kto będzie chciał, to Ci pomoże. A na cudzych bazarkach (na stareńkie, bezdomne pieski) nie pisz, że ceny z kosmosu, bo to zwala z nóg.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, rozi napisał:

 

Załóż sobie własny wątek swoich pięciu suczek, rób własne bazarki w tym dziale, czyli "mają dom, ale potrzebują pomocy", wtedy wszystko będzie jasne, kto będzie chciał, to Ci pomoże. A na cudzych bazarkach (na stareńkie, bezdomne pieski) nie pisz, że ceny z kosmosu, bo to zwala z nóg.

He he he....nie wierzę! Magda jest przepędzana z wątku utworzonego specjalnie dla niej. To jakieś kuriozum! A dyspozycję wydaje samozwańczy administrator...... rozi. To dopiero "zwala z nóg". Pomijam ambicje przywódcze rozi i proponuję - po raz kolejny - aby to rozi opuściła ten wątek. To będzie najprostsze rozwiązanie bez zamykania i otwierania nowych. Aha!.... i proszę  o zabranie ze sobą koleżanki  Alaa, bo obawiam się, że po obecnym moim wpisie gotowa wystąpić o karę chłosty dla mnie za brak zdyscyplinowania wobec i tu cytat :"siedz cicho i zmilcz".

Rzadko "udzielam się" na wątkach. Uczestniczę w bazarkach lub zbiórkach pieniędzy. Tyle mogę. Ale nie mogłam przejść obojętnie, gdy na wątku kopie się leżącego, chociażby wirtualnie. 

Magda jest starszą, schorowną kobietą. Przyszla na dogo po pomoc. I co otrzymała? 

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, omi napisał:

He he he....nie wierzę! Magda jest przepędzana z wątku utworzonego specjalnie dla niej. To jakieś kuriozum! A dyspozycję wydaje samozwańczy administrator...... rozi. To dopiero "zwala z nóg". Pomijam ambicje przywódcze rozi i proponuję - po raz kolejny - aby to rozi opuściła ten wątek. To będzie najprostsze rozwiązanie bez zamykania i otwierania nowych. Aha!.... i proszę  o zabranie ze sobą koleżanki  Alaa, bo obawiam się, że po obecnym moim wpisie gotowa wystąpić o karę chłosty dla mnie za brak zdyscyplinowania wobec i tu cytat :"siedz cicho i zmilcz".

Rzadko "udzielam się" na wątkach. Uczestniczę w bazarkach lub zbiórkach pieniędzy. Tyle mogę. Ale nie mogłam przejść obojętnie, gdy na wątku kopie się leżącego, chociażby wirtualnie. 

Magda jest starszą, schorowną kobietą. Przyszla na dogo po pomoc. I co otrzymała? 

 

 

 

Faktycznie, rzadko się udzielasz, dlatego dopiero teraz - przy dłuższym tekście - widzę, z kim "rozmawiam". Zwłaszcza to "he he he" mi się podoba :)

Kim jest Magda to ja wiem, bo Ją poznałam osobiście.

Link to comment
Share on other sites

rozi bardzo Cię proszę nie rozrabiaj, nie obrażaj ludzi.  Jeśli faktycznie jesteś zainteresowana walką z pseudohodowlami to jest taki wątek, na którym już byłaś i tam możesz rozwinąć skrzydła.  Ten wątek został założony w innym celu więc jeśli Cię to nie interesuje, nie masz obowiązku udzielania się na nim i zostaw themagda w spokoju, bo kobieta potrzebuje pomocy szeroko rozumianej, a nie "dołowania" Jej.
Im wyżej chcesz się wynieść, tym niżej spadasz. To stare, ale prawdziwe i do dziś aktualne powiedzenie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

rozi bardzo Cię proszę nie rozrabiaj, nie obrażaj ludzi.  Jeśli faktycznie jesteś zainteresowana walką z pseudohodowlami to jest taki wątek, na którym już byłaś i tam możesz rozwinąć skrzydła.  Ten wątek został założony w innym celu więc jeśli Cię to nie interesuje, nie masz obowiązku udzielania się na nim i zostaw themagda w spokoju, bo kobieta potrzebuje pomocy szeroko rozumianej, a nie "dołowania" Jej.
Im wyżej chcesz się wynieść, tym niżej spadasz. To stare, ale prawdziwe i do dziś aktualne powiedzenie.

Droga Elik, nie pouczaj mnie, bardzo proszę, bo to jest denerwujące, staram się nie reagować.

Motasz się i koniecznie chcesz coś napisać mądrego. Zacytuj jakiś mój tekst, który kogokolwiek obraża.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2020 o 19:11, Aska7 napisał:

Dziewczyny, przecież my wszystkie stoimy po tej samej stronie barykady. To, że na różnych stanowiskach to oczywiste, ale nie strzelajmy do siebie, bo przegramy.

Nie przegramy.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, rozi napisał:

Droga Elik, nie pouczaj mnie, bardzo proszę, bo to jest denerwujące, staram się nie reagować.

Motasz się i koniecznie chcesz coś napisać mądrego. Zacytuj jakiś mój tekst, który kogokolwiek obraża.

Daruj sobie ten kolokwialny ton. 
Lekceważenie, obrażanie stało się Twoim sposobem na usiłowanie górowania nad rozmówcą  więc już nawet nie czujesz, że kogoś obrażasz. Będąc autorem tego wątku mam prawo decydować o czym się na nim pisze.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Daruj sobie ten kolokwialny ton. 
Lekceważenie, obrażanie stało się Twoim sposobem na usiłowanie górowania nad rozmówcą  więc już nawet nie czujesz, że kogoś obrażasz. Będąc autorem tego wątku mam prawo decydować o czym się na nim pisze.

Nie masz  :D

Załóż sobie własne forum, wtedy będziesz wyrzucać to, co się nie komponuje.

Tu, na Dogo, jeszcze obowiązują pewne zasady.

Jeśli widzisz jakiś mój wpis obraźliwy, to zaraportuj do moderatorów/adminów.

A póki co to jest forum publiczne, na którym każdy user (w ramach regulaminu) może pisać to, co myśli. Co niniejszym czynię.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, rozi napisał:

Nie masz  :D

Załóż sobie własne forum, wtedy będziesz wyrzucać to, co się nie komponuje.

Tu, na Dogo, jeszcze obowiązują pewne zasady.

Jeśli widzisz jakiś mój wpis obraźliwy, to zaraportuj do moderatorów/adminów.

A póki co to jest forum publiczne, na którym każdy user (w ramach regulaminu) może pisać to, co myśli. Co niniejszym czynię.

To co myśli, byle w temacie wątku.

 No cóż, jeśli musisz, to dla dobra sprawy ścierpię.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane jestem chora i to mi się robi coraz gorzej , jak się wychoruję to się odezwę bo ledwie na oczy patrzę brzuch mnie aż boli tak kaszlę a teraz to chyba rzesło na bakteryjne zakażenie gardła bo na migdałkach mam białe kropki na czerwonym nie podoba mi się to i też gorączke wczoraj miałam mocną , troche muszę pochorować niestety zdarza sie grypa i inne takie tam. przed wczoraj chciałam podjechać tramwajem jak wsiadłam i zaczęłam kaszleć to ludzie wszyscy wysiedli i zostałam sama wwozie , tak się boja mimo ze miałam maske po oczy, to już nie wychodzę bo ludzie jak słyszą taki kaszel to zwiewają

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, themagda napisał:

Dziewczyny kochane jestem chora i to mi się robi coraz gorzej , jak się wychoruję to się odezwę bo ledwie na oczy patrzę brzuch mnie aż boli tak kaszlę a teraz to chyba rzesło na bakteryjne zakażenie gardła bo na migdałkach mam białe kropki na czerwonym nie podoba mi się to i też gorączke wczoraj miałam mocną , troche muszę pochorować niestety zdarza sie grypa i inne takie tam. przed wczoraj chciałam podjechać tramwajem jak wsiadłam i zaczęłam kaszleć to ludzie wszyscy wysiedli i zostałam sama wwozie , tak się boja mimo ze miałam maske po oczy, to już nie wychodzę bo ludzie jak słyszą taki kaszel to zwiewają

Nie dziwię się ludziom,że tak się zachowują.Warto zgłosić się do lekarza aby przepisał jakieś leki bo może to przeziębienie żle się skończyć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, omi napisał:

Rozi zachowuje się jak klasyczny TROLL internetowy. A zasada jest taka, że na zaczepki trolla NIE REAGUJE się. 

Elu czy są jakieś wieści od Magdy? 

Masz rację, brak reakcji, to najwłaściwsza reakcja.

Właśnie miałam pisać co u Magdy, ale widzę, że Ona sama napisała :)   

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłam sie do dwóch i zaden nic nie zrobił czekałam dziś na e recepty od mojego lekarza i nic nie wysłał , maja urwanie głowy  ale kupiłam jakieś super ziółowe pastylko na kaszel wziełam pierwszą i duza ulga . moze te recepty dostane jutro

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Nie dziwię się ludziom,że tak się zachowują.Warto zgłosić się do lekarza aby przepisał jakieś leki bo może to przeziębienie żle się skończyć.

To samo mówiłam Madzi, ale już lekarka skończyła przyjmowanie chorych. Poradziłam, żeby chociaż poprosiła w aptece o jakąś antygrypinę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...