Jump to content
Dogomania

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie guza z brzuszka. a druga na usunięcie polipa z gardła, który zagraża jej życiu.


Recommended Posts

12 minut temu, rozi napisał:

Nie czepiam się Magdy, tylko Ciebie :)

To Twój wątek.

Ha, ha, ha  to o to loto  :)  J  A gdzie widzisz na tym wątku bazarek, który trzeba byłoby rozliczyć?

rozi, pogoda nie taka? Może meliskę, albo co innego na nerwy?

Link to comment
Share on other sites

Rozi ja wyraźnie napisałam ze mam nowy laptop i on jest nieskonfigurowany i nie widzi telefonu  a zdjącia rachunkow są w telefonie dlatego nie wklejam co do starych operacji to wkleiłam rachunki na 2900 zł poszukaj sobie  i nie rób ze mnie oszustki co weźmie pieniadze z bazarku i kupi sobie buty zamiast zoperować psa . bo o co ci chodzi jest wiele potrzebujących zwierząt nie tylko w schroniskach i trzeba pomagać sama znam osoby starsze co nie używaja komputera nie poproszą a maja zwierzeta i to chore i nie maja pomocy z nikąd. wiem ze mój wet czasem w nagłych przypadkach to pomaga i na Żytniej też jak ktoś nie ma chajcu to mu pomogą ale n aprawdę nie ograiczaj tego jakie zwierzeta bardziej potrzebuja pomocy a jakie mniej , wiele zwierząt w domach tez wymaga pomocy . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Ha, ha, ha  to o to loto  :)  J  A gdzie widzisz na tym wątku bazarek, który trzeba byłoby rozliczyć?

rozi, pogoda nie taka? Może meliskę, albo co innego na nerwy?

Elik... To jest wątek założony przez Ciebie. Są wydatki, są wpływy, rozliczaj to po prostu. Każdy bezdomny piesek na dogo ma rozliczenia, takie są zasady. Podjęłaś się pomocy domowi stałemu, niekonwencjonalnie, to chociaż prowadź finanse zgodnie z zasadami.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Dajcie Magdzie spokój.Jeżeli to była pomoc to nadzwyczajnie ludzka.Każdy by pomógł w ciężkiej sytuacji.

Masz rację Anulko  :)  Tylko nie mów w liczbie mnogiej, bo to tylko rozi się Jej czepia, a właściwie wyszło szydło z worka, że to o mnie loto  :)
Nie wiem czy innych też się tak czepie, bo nie bywam na watkach, gdzie mogę zastać rozi, ale ja odbijam się Jej  co jakiś czas jak  czkawka. Nie wiem czy mam cieszyć się z tego zaszczytu, czy martwić, że innych też to spotyka.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, rozi napisał:

Elik... To jest wątek założony przez Ciebie. Są wydatki, są wpływy, rozliczaj to po prostu. Każdy bezdomny piesek na dogo ma rozliczenia, takie są zasady. Podjęłaś się pomocy domowi stałemu, niekonwencjonalnie, to chociaż prowadź finanse zgodnie z zasadami.

Okulista się kłania, inny specjalista także. Gdzie tu widzisz wpływy, czy wydatki?

rozi, powiem Ci dobitnie, bo grzecznie nie rozumiesz, odchrzań Ty się ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja też się wtrącę, bo od dawna gryzie mnie okropnie jedno pytanie. 

Wciąż się słyszy/widzi przeróżne interwencje i likwidowanie rozmaitych pseudohodowli - dlaczego u licha ta pseudo ciągle działa, ma się dobrze i produkuje wciąż nowe nieszczęścia, bez skrupułów przy tym nabijając sobie kabzę? 

Magdzie szczerze współczuję utraty Przyjaciółki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Isiak napisał:

Ja też się wtrącę, bo od dawna gryzie mnie okropnie jedno pytanie. 

Wciąż się słyszy/widzi przeróżne interwencje i likwidowanie rozmaitych pseudohodowli - dlaczego u licha ta pseudo ciągle działa, ma się dobrze i produkuje wciąż nowe nieszczęścia, bez skrupułów przy tym nabijając sobie kabzę? 

Magdzie szczerze współczuję utraty Przyjaciółki.

Ta hodowla działa dlatego ze ta rodzina ma jakieś dziwne znajomości po drugie juz ja zalikwidowali i od razu dalej działała na jej córkę wiec nie ma sensu zgłaszać , moja koleżanka ta obok mieszka i jej mama zgłosiła raz i nic nie zrobili bo do tego ta hodowla ma też suki zadbane te co zysk przynoszą , i mają znajomych weterynarzy w Radomiu co potwierdzają ze jakieś psy są w zkym stanie dlatego ze są chore i ze są leczone i zawsze to tak sie kończy ze nic sie nie da zrobić skoro 20 suk jest bardzo zadbanych a 10 ledwie zipie . No  już próbowali i nic to nie dało, lepiej zabrać te co nie przynoszą zysku i są chore czy stare  niż walczyć i przegrać, Są rozne takie hodowle likwidowane jeśli są okropne warunki i wszystkie psy w złym stanie a nie kiedy większosc psów jest zadbana i kilka chorych.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, themagda napisał:

 Sa tak pieski do wzięcia niedożywione i chore jak chesz być bohaterką to cię skontaktuję i sobie weźmiesz pieska nedznego nie wypasionego jak ktos juz go odchuchał.

Nie wezmę pieska, nawet gdybyś mi załatwiła pięknego, zdrowego szczeniaczka za darmo   :)

Mam Kulę i wystarczy.

Kurcze, co tu zrobić z tą hodowlą... To jest FCI?

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, rozi napisał:

Elik... To jest wątek założony przez Ciebie. Są wydatki, są wpływy, rozliczaj to po prostu. Każdy bezdomny piesek na dogo ma rozliczenia, takie są zasady. Podjęłaś się pomocy domowi stałemu, niekonwencjonalnie, to chociaż prowadź finanse zgodnie z zasadami.

DT mestudio też nie ma rozliczeń (wklejanych rachunków ponoszonych kosztów na karme, weterynarza). W każdym razie ja nie mogę ich znaleźć.

I NIKT o nie na tamtym wątku nie pyta.... 

Magda pomaga jak może i ten wątek jest założony dla osób, które chcą jej pomagać. 

Nie krytykować. 

 

Link to comment
Share on other sites

Inne maja rozliczenia jedno takie rzuciło mi się w oczy gdzie jaki rozliczenie pieniędzy na psa była rata około 600zł  na dom , owszem pies mieszka w domu ktry ktoś kupił na raty ale chyba takie rzeczy to przegięcie . Są rozliczenia żetelne przwdziwe są takie naciągane a czasem nie ma rozliczeń . Trzeba by ustalić jak ma wyglądać rozliczenie bo to ze ja wkleiłam zdjęcie rachunko,w okazalosię nierozliczeniem . Trzeba ustalic jak ma takie rozliczenie wygądać , bo są wydatki na psa bez rachunku ja np wiozłam psa duszącego sie taryfą zapłacilam wysiadłam bieiem do weta a rachunku nie mam . Moze sie zdarzyc taka rzecz własnie i rózna inne rzeczy . Trzeba ustalić jak takie rozliczenie ma wygądać to będzie wszystko jasne.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, rozi napisał:

Nie wezmę pieska, nawet gdybyś mi załatwiła pięknego, zdrowego szczeniaczka za darmo   :)

Mam Kulę i wystarczy.

Kurcze, co tu zrobić z tą hodowlą... To jest FCI?

Byli tacy co chcieli zrobic i weszli z jakimiś tam fundacjami od likwidacji seudo i zastali piękne zdrowe suki co przynoszą dochód i kilka biedaczków wychudzonych i chorych i pełno ksiązeczek zdrowie że te mizeroty to są leczone a wychudzone do kości bo chore i znajomi weterynarze daja zaświadczenia , ja dostałam Blusię bo była do uśpienia z wielkim guzem w brzuchu jak się okazało szczeniak , czy to norma ze 12 letnia suka rodzi w hodowli? jak dostałam jej date urodzenia to się okazało ze staruszka ale mnie kobieta zaoewniała ze ona ma 8 lat, ddziwiło mnie ze siwa w tym wieku i wyszło na jaw bo córka podała prawdziwą date urodzenia . za tą chodowla nie trafisz jest obwarowana znajomymi weterynarzami i innymi urzędnikami a do tego ma piękna hodowlę i zdrowe zadbane suki które przynoszą zysk i te co nie przynszą zysku są w bardzo złym stanie Tam już raz ktos tak zrobił ze zamknęli ale otworzyli na córkę A wiele razy próbowali i rózne organizacje i nie dało rady na szczescie zawsze takich mizerotek w hodowl nie jest dużo bo ludzie biorą jest kilka osób takich jak ja i moja siostra co kupują te chore i mizerne . Raz jak kupilam Bambisie to przywiozła mi ja kobieta z Ostrołęki co sama wzieła jakas slepą i druga wychudzoną wiec są tacy co biorą. 

Link to comment
Share on other sites

Szlag. Czyli trzebaby ogłaszać te wyniszczone, ale do tego potrzebne zdjęcia, poza tym tej "hodowli" narobi się koło pióra, że chce kasę za schorowane pieski. Sama zapłaciłam koło tysiąca za wyniszczoną Kulę, ale to było w pseudo i Kula nie była po sterylce, musiałam ją wziąć, bo kupiłby ktoś do rozrodu, wyjątkowo piękna była i maciupna.

Ponawiam pytanie - czy to FCI?

Link to comment
Share on other sites

Mnie aż trudno uwierzyć, że to Związek Kynologiczny, a nie jakieś stowarzyszenie pseuduchów. Jeżeli to FCI, to przecież są władze związku, jakieś komisje hodowlane, sąd koleżeński itp. Poza tym sądzę, że inni hodowcy tej rasy też narobiliby szumu. Jeden taki "hodowca" robi opinię pozostałym i całemu związkowi.

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie t tam jest rączka rączkę myje z resztą nie ma szans bo mądrzejsi ode mnie juz coś robili i nic nie dało ja wziełam kilka piesków mojej koeśżanki szefowa z pracy wzięła cały miot skundlonych cchihuahua z yorkiem bo było by do uśpienia i jilka osób zabrało kilka piesków teraz takie budy zostały 3 i na pewno znajdę kogoś dla nich juz jedna pania mam .

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, themagda napisał:

Ta chodowla jest ze związku kynologicznego oficjalna ale jak bym pokazała zdjęcia szkieletów które brałam schorowane to nie uwierzą.

A konkretnie to jak sie ta hodowla nazywa?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Alaa napisał:

A konkretnie to jak sie ta hodowla nazywa?

Nie wiem Nie chcę już o tej hodowli gadać denerwuje mnie to bo oieski były chre i w złym stanie i jestem na tą kobietę wściekła że tak je krzywdzi żeby 12 letnia suke zapładniać i zstawić szczeniaka w brzuchu zeby macica pekła . Mnie to denerwuje jak sie o tym gada.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, themagda napisał:

nie. tamta właścicielka to Agnieszka lub Sandra

Nie wykluczone, że podaje inne imię dla utrudnienia identyfikacji. Wątpię, żeby w ogłoszeniach podawała prawdziwe imię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...