Jump to content
Dogomania

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie guza z brzuszka. a druga na usunięcie polipa z gardła, który zagraża jej życiu.


Recommended Posts

Pimpeta wyjada obornik ze skrzynek balkonowych bo stoja na podłodze , robi do mnie szeroki uśmiech wyszczerza kły z zadowolenia po takim przysmaku z pyskiem pełnym obornika leci do miski i popoja i cała woda w oborniku a wszystko to ze szczęsciem na pysku nawet nie umiem na nia nakrzyczeć, całkiem juz zdrowa ale swir z niej. Asssska7 znalazłam kolczyki sutasz jeszcze nie wiem gdzie te niebieskie będe jeszcze szukać mam taki bałagan że nie wiem gdzie co jest sorrki .

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, themagda napisał:

Pimpeta wyjada obornik ze skrzynek balkonowych bo stoja na podłodze , robi do mnie szeroki uśmiech wyszczerza kły z zadowolenia po takim przysmaku z pyskiem pełnym obornika leci do miski i popoja i cała woda w oborniku a wszystko to ze szczęsciem na pysku nawet nie umiem na nia nakrzyczeć, całkiem juz zdrowa ale swir z niej. Asssska7 znalazłam kolczyki sutasz jeszcze nie wiem gdzie te niebieskie będe jeszcze szukać mam taki bałagan że nie wiem gdzie co jest sorrki .

Najważniejsze, że zdrowa  :) Spróbuj coś podstawić pod skrzynki. Myślę, że obornik to nie karma dla suni.
W sprawie kolczyków napisz lepiej do Aska7 na PW, bo tu może nie zaglądnąć.

Link to comment
Share on other sites

Lalunia była przeziębiona i bardzo chrchała czyli tam jej spuchło ale się nie udusiła bo byłam u weta i dał takie rozszerzajace oskrzela i tchawicę tabletki , na razie ok ale nie chc jej operować guza na cycku bo stara będę jak już będzie bez polipa sukac kogos co zoperuje 16 letnią sunię.

Link to comment
Share on other sites

Lalunia teraz sie ciągle przeziębia i charcha jej w gardle ale wet dał mi lek na rozszerzenie oskrzeli taki jak dają astmatykom i wtedy jest lepiej , jestem raczej załamana bo mam niecałe 500 zł odłożone na Lalę  a muszę miec 2000 to jakos dla mnie nie realne zebrać bo juz miałam dla Lali więcej a tu Pimpeta dwie opracje potem znów Lala wizyta u weta i ten lek na rozszerzeenia no po prostu ja sama przed świętami to chleb brałam na krechę , Zawsze mam takie wydatki z emerytury jak opłaty i psie jedzenie suche , puszki , mięso to żelazne wydatki i nie odstępuję od tego a zostaje tylko około 200 zł na mnie i życie ale teraz mi dowalili dopłatę do kaloryferów ponad 300 zł wiec rozłożyłam na raty i mam jeszcze mniej dla siebie tz na życie , nie mam też siły lek co brałam na cukrzycę znów marnie działa bo pryzwyczaiłam się i znów mam wielkie cukry więc choddzę na miekkich nogach więc raczej nie pójdę do pracy , no i nie widzę mozliwości zdobycia aż tyle na Lalę wiec pewnie jak się zacznie dusić to pójdę i znów jej wytnę kawałek tego polipa a nie cały i tak dalej bo całej sumy nie idzie jakos zebrać , mam znów dużo fantów na bazarek wiec bedę próbować ale nie wiem czy uzbieram , na razie ona tylko przeziebiona za to Pimpeta aż szleje z radosci wiec dobrze bo schudnie taka ruchliwa i dalej  w wielkiej przyjaźni z Gusią a Gusia to sprinterka i gruba Pimpeta stara sie jej dorównać , No jest śmieszna jak tak lata i szaleje bo Pimpeta nie jest ładnym pieskiem , jest gruba łapki krótkie tyle ze ma uśmiech i szczerzy kły zaczepnie i jest bardzo miłym psem takim wesołym, No na razie jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Aśka 7   elik robi terz bazarek ile dasz za tyle masz i mam 50 fantów moze więcej , Ja zrobiłam szum u znajomych i sąsiedów zeby nie wywalali ciuchów tylko mi dawali na te pieski i mi duzo dają nawet panie w sklepie czy jadłodajni przynoszą wiec fantów to nie zabraknie. trochę sie załamałam ale moze dam radę z waszą pomocą  i mam dobrą wiadomośc znalazłam te niebieskie kolczyki czyli jak będę wysyłac fanty do elik to o te kolczyki wyślę.

Link to comment
Share on other sites

Jestem przerażona. Nie można edytować postu, gdy jest w nim zdjęcie. Jak my będziemy robić bazarki skoro nie da się zapisywać licytacji??????

Dramat próbowałam edytować post rozliczeniowy, żeby uaktualnić finanse psiaczka i nie da się :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, themagda napisał:

Nic ino wirus może w koronie internetowej się wkradł. no to leżymy jeśli admini nic nie zrobią

Tak sobie myślę, że można pod każdym postem zostawić post rezerwowy, w którym można byłoby zapisywać licytacje. Postów będzie od groma i ciut, ciut, ale może to jedyne wyjście?

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam ze trzeba do admina napisać bo to jego rola żeby forum funkcjonowało jak trzeba , już zdjec nie da sie wstawiać jak dawniej bezpośrednio a teraz to wiec do czego dojdzie jeśli admin z tym nie zrobi porząku ,trzeba do niego napisać , moze to nie jakaś wielka usterka i da się załatwić takie dodatkowe posty owszem jest to wyjście ale ostateczne 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2020 o 21:40, elik napisał:

Jestem przerażona. Nie można edytować postu, gdy jest w nim zdjęcie. Jak my będziemy robić bazarki skoro nie da się zapisywać licytacji??????

Dramat próbowałam edytować post rozliczeniowy, żeby uaktualnić finanse psiaczka i nie da się :(

już się naprawiło na szczęście

Link to comment
Share on other sites

Już mi wszystkie psy świrują , Pimpeta jada odchody, Bambisia boi się niektórych miejsc na podłodze i chwilami to się czołga , teraz znów Lalunia ubzdurała sobie żeby spać na laptopie który leży na nocnej szfce , mimo ze ma najlepsze miejsce na łóżku nad moją głową i podwójną podusię to woli ten Laptop, może dlatego że jak go zamykam to jest cieplutki , ale ona ma kocyki a naet kołderkę , czkam której znów odbije.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, themagda napisał:

Już mi wszystkie psy świrują , Pimpeta jada odchody, Bambisia boi się niektórych miejsc na podłodze i chwilami to się czołga , teraz znów Lalunia ubzdurała sobie żeby spać na laptopie który leży na nocnej szfce , mimo ze ma najlepsze miejsce na łóżku nad moją głową i podwójną podusię to woli ten Laptop, może dlatego że jak go zamykam to jest cieplutki , ale ona ma kocyki a naet kołderkę , czkam której znów odbije.

Ty się trzymaj, ktoś musi być normalny : )

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Trzymam się na razie tylko fizycznie lipa z tą cukrzycą ale tak ogólnie to ok  , Pimpeta i Gusia są nierozłączne , dziś je obserwowałam jak one sie kochaja i razem bawią , ciesze się ze tak jest bo Gusia była dość samotna jest ułomna głucha wiec jej nie wszystkie pieski akceptowały a teraz szczęsliwa , chociaż problem jest taki ze są z Pimpetą nierozłączne a Pimpeta to prowodyr do złego , do napadania na inne psy, naa chulajnogi, rowerki turkoczące walizki i Gusia z nią teraz robi to razem , Pimpeta lata do śmietników i teraz Gusia z nią a ja latam i je przeganiam . Ale śpia jak aniołki zawsze razem na końcu łóżka inne psy koło mnie czesto na mnie Lala na laptopie a one przytulone na ostatniej podusi razem. Czy to nie dziwne że psy mają takie przyjaźnie i to od początku i z,e tak ciagle razem i się kochają ze sie liżą i śpoą przytulone. u mnie inne psy to razem tylko jak szykuję michę a potem to każda sobie rzepkę skrobie a one jak papużki nierozłączki , zawsze tak śpią razem często jeszcze bardziej przytulone. Kto by pomyślał że Gusia znajdzie taką przyjaźń , teraz to Bonia na nią już nie warknie bo czuje respekt przed Pimpetą i jej nie podskoczy , już nie ma warczenia na Gusię , co to robi przyjaźń wszystko jest teraz ok , skończył się konflikt Gusi z Boniąspacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ja tez właśnie się cieszę ze juz Bonia jej nie prześladuje warczeniem  chyba się boi Pimpety bo Bonia maleńka a Pimpeta duza i gruga wiec chyba oszacowała że nie warto podskakiwać Gusia też jest teraaz bardzo szcześliwa tak lata z Pimpetą radosnie aż przedobrzaja i napadają na co sie da. No jest juz dobrze.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, themagda napisał:

Wcale nie baleron tylko ma taką za duza skóre i jeszcze zimowe futro jest dużo chudsza jak stoi i ma w zimie takie większe futro na szyii 

No tak, jak śpi to cała ta skóra przesuwa się jej do przodu : )

Link to comment
Share on other sites

Gusia nie utyje bo strasznie dużo i szybko biega , Moze odchudzi Pimpetę bo Pimpeta chce jej dorównać i też lata , ona utyła po tych operacjach bo ją nosiłam i też sporo jada. ale ją już oszukuję daję każdej normaly kęsek do pyska a Pimpecie mały i nie zauwaza ze cos nie tak. Dlaczego wy nie piszecie nic o swoich psach też bym chciała zobaczyc jak wygladaja i co u nich.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...